Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Návrh loga na razítko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 18:50

Ahoj,

 

používám razítko Brother (mimochodem geniální vynález!!!) a hledám někoho, kdo by mi pomohl vytvořit nové logo. Nevíte o někom graficky zdatném, kdo by to třeba v Corelu navrhl a nakreslil?


  • 1

#2 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 18:57

promin budu ted trochu OT ale když jsem zahlédl ten nadpis...

chtěl bych si nechat udělat razítko, ještě jsem se teda neinformoval ale představoval bych si aby tam byl obrázek (tank) nick a datum... je to reálné? Vejde se to vůbec na to razítko?


  • 0

#3 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 0:11

Je, razítko s datumovkou. Stačí se podívat do zdejšího obchodu.


  • -1

#4 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 0:22

Je, razítko s datumovkou. Stačí se podívat do zdejšího obchodu.

A mohl by jsi mi napsat které to razítko máš konkrétně na mysli? ani u jednoho nepíší že je tam nick, obrázek i datum. Jen nic neříkající rozměr, a ztoho si neudělám představu jestli mi zhotoví i razítko s obrázkem co mám na CWG + datum + Nick.


  • 0

#5 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 0:36

Razítko- existuje i o Ø19 a návrh jeho vzhledu záleží jen na tobě. Jestli dáš nahoru obrázek a dolů nick, nebo naopak.


  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 1:31

Jestli máš na mysli ten obrázek co zde máš jako avatár, tak se mi zdá příliš jemný a složitý.


  • 1

#7 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 8:49

to preshing: něco takového by asi na to razítko vešlo :D

http://publicdomainv..._img/tanque.png


  • 0

#8 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 9:53

to preshing: něco takového by asi na to razítko vešlo :D

http://publicdomainv..._img/tanque.png

to je teda šílený tank :D


  • 2

#9 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 9:54

Jestli máš na mysli ten obrázek co zde máš jako avatár, tak se mi zdá příliš jemný a složitý.

přesně..taky si to myslím...velký a složitý. upřímně pochybuji že to nějaká firma zvládne udělat aby to za něco stálo...


  • 0

#10 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 9:55

Razítko- existuje i o Ø19 a návrh jeho vzhledu záleží jen na tobě. Jestli dáš nahoru obrázek a dolů nick, nebo naopak.

jasný no, na tohle jsem také koukal ale to místo je tam hrozně malý....nevím jestli by mi tam zvládli vytvořit toho avatara co mám tady...


  • 0

#11 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 12:04

jasný no, na tohle jsem také koukal ale to místo je tam hrozně malý....nevím jestli by mi tam zvládli vytvořit toho avatara co mám tady...

Vše je o kompromisu. Záleží na tobě, čemu dáš přednost. Jestli avataru, nebo datumovce. Nebo máš ještě možnost razítko o Ø45, nebo 60mm, ale to už nevím, kam by jsi ho dával.  B) 


  • 0

#12 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 14:38

Vše je o kompromisu. Záleží na tobě, čemu dáš přednost. Jestli avataru, nebo datumovce. Nebo máš ještě možnost razítko o Ø45, nebo 60mm, ale to už nevím, kam by jsi ho dával.  B) 

hm, myslel jsem si to. když já bych tam právě rád všechno...no ale razítko o průměru 60mm už je vážně moc...tím bych asi moc logbooků neorazil :D


  • 0

#13 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 15:10

Par razitek jsem uz udelal a mohu ti zodpovedne rict, pouzit tvuj avatar nepujde. Dalsi problem bude asi v tom, ze chces cely navrh udelat od nekoho. Jsi ochotnej zaplatit grafikovi minimalne 500 korun? Urcite ne, ale ten grafik se bohuzel musi necim zivit. Take proto na tvuj pozadavek nikdo z vyrobcu nereaguje. Uvedom si prostou vec razitko prumer 19mm ma plochu 3cm, kus zabere datumovka, kus nick a zbyde ti centimetr. Podle toho vol obrazek. Na netu najdes obrazku spoustu.
  • 1
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#14 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 16:41

Par razitek jsem uz udelal a mohu ti zodpovedne rict, pouzit tvuj avatar nepujde. Dalsi problem bude asi v tom, ze chces cely navrh udelat od nekoho. Jsi ochotnej zaplatit grafikovi minimalne 500 korun? Urcite ne, ale ten grafik se bohuzel musi necim zivit. Take proto na tvuj pozadavek nikdo z vyrobcu nereaguje. Uvedom si prostou vec razitko prumer 19mm ma plochu 3cm, kus zabere datumovka, kus nick a zbyde ti centimetr. Podle toho vol obrazek. Na netu najdes obrazku spoustu.

 

samozřejmě že chci udělat návrh od někoho..nejsem výrobce razítek takže netuším jaké jsou parametry. Ale třeba na cwg-shop.cz mi poslali ochotně několik návrhů na cwg a to zdarma. Myslím že jim zkusím v pondělí napsat a uvidíme (i když tomu také nevěřím)..koneckonců mi budou posílat návrhy na další dvě cwg...a to také zdarma...a jedno je z fotky..


  • 0

#15 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 22:22

Opačná zkušenost - žena odnesla do "razítkárny" CWG a pak si přišla pro hotové razítko (viz avatar). S tou datumovkou bída, kam k ní narvat obrázek, aby byl poznat tank, to teda nevím. Viděl bych to spíš na razítko s datumem a nickem a 1x CWG s tankem. :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka