Přejít na obsah


Fotka

Expedice Husa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2006 - 22:27

tak se nam pomalu blizi vanoce, geocacheri jsou samy event, ale na poradny kesovani v prirode se nejak zapomina...co takhle to zmenit, a v obdobi mezi vanocemi a silvestrem navstivit tuhle paradni multi (GCM443) v prekrasne krajine? Je to pohodovy vylet na dva az tri dny, takze jestli mate cas a naladu, nevahejte a ozvete se! icq 299559151
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2006 - 23:30

tak se nam pomalu blizi vanoce, geocacheri jsou samy event, ale na poradny kesovani v prirode se nejak zapomina...co takhle to zmenit, a v obdobi mezi vanocemi a silvestrem navstivit tuhle paradni multi (GCM443) v prekrasne krajine? Je to pohodovy vylet na dva az tri dny, takze jestli mate cas a naladu, nevahejte a ozvete se! icq 299559151

mozna bych se pridal, tahle keska me uz dlouho laka :)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2006 - 23:31

tak se nam pomalu blizi vanoce, geocacheri jsou samy event, ale na poradny kesovani v prirode se nejak zapomina...co takhle to zmenit, a v obdobi mezi vanocemi a silvestrem navstivit tuhle paradni multi (GCM443) v prekrasne krajine? Je to pohodovy vylet na dva az tri dny, takze jestli mate cas a naladu, nevahejte a ozvete se! icq 299559151

Já bych do toho taky šel:-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 0:01

Skvělý nápad, jdu do toho ! :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 17:56

tak se nam pomalu blizi vanoce, geocacheri jsou samy event, ale na poradny kesovani v prirode se nejak zapomina...co takhle to zmenit, a v obdobi mezi vanocemi a silvestrem navstivit tuhle paradni multi (GCM443) v prekrasne krajine? Je to pohodovy vylet na dva az tri dny, takze jestli mate cas a naladu, nevahejte a ozvete se! icq 299559151

Rozhodně to je zajímavé :-)
Neboj a rozepiš se :-) .... hlavně návhr terminu :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 19:09

tak se nam pomalu blizi vanoce, geocacheri jsou samy event, ale na poradny kesovani v prirode se nejak zapomina...co takhle to zmenit, a v obdobi mezi vanocemi a silvestrem navstivit tuhle paradni multi (GCM443) v prekrasne krajine? Je to pohodovy vylet na dva az tri dny, takze jestli mate cas a naladu, nevahejte a ozvete se! icq 299559151


Jojo zni to zajimave, urcite bych sel do toho ;) Tedy zalezi na terminu, pac vanocni svatky musim venovat rodinne ;)
No pokud bude snih, tak to je na bezky ;) a lopatu sebou ;)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2006 - 12:17

Taky bych se pridala, termin mi vyhovuje. Ozvu se Forymu na mail.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 17:11

Ja jdu a Brabenecz taky pilne organizuje. Vyhovuje mi termin pred silvestrem, kdy mi vysla dovolena, na silvestra chci byt uz nekde jinde, i kdyz bourlive oslavy me taky vubec neberou. Nevim, proc je potreba resit, jestli Fory vi nebo nevi, kde jsou jednotlive cache - ja to beru v prvni rade jako vylet, micra si rada zahledam, ale kdyz mi treba po hodine marneho satrani nekdo poradi kde hledat, rozhodne se nezhroutim z poruseni fair play.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 20:12

Rozhodně to je zajímavé :-)
Neboj a rozepiš se :-) .... hlavně návhr terminu :-)

Tolik reakci jsem necekal ani v nejlepsim snu, mile jste me prekvapili! co se tyce terminu, je to vec dohody. jsem casove flexibilni (preklad - student:)) Myslim ze nejlepsi by to bylo od 26.12. ale klidne se to muze posunout, jak to bude vyhovovat nejlip. Akorat jsem nezminil, ze se nespi v hotelu, ale venku. Je tam par velkych previsu, takze snad nebudou vadit pripadne privaly snehu(i kdyz letosni zimu asi snih nerozi...) Podrobnosti kdyztak pres geomail. P.S. omlouvam se za chybu v nadpisu, na koleji mam totiz monitor, ze kteryho písmenka spis odeziram...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 23:56

Prosim vsechny, kteri nakonec jdou do toho, aby svou ucast potvrdili...ne ze bych chtel delat nejake statistiky, ale nerad bych zjistil, ze nakonec jedu sam:) diky:)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 17:19

Zatím mám potvrzenou účast od: Fory, Anneke, Technick a Brabenecz:-) Ostatní nemůžou nebo se ještě neozvali na můj mail.

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 17:20

A kdy tedy presne jedete? 26 rano? Nejsem na tom sice s casem nejlip, ale az dohodnete podrobnosti, napiste je prosim do fora, mozna bych se pridal.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 18:37

Nevim, proc je potreba resit, jestli Fory vi nebo nevi, kde jsou jednotlive cache - ja to beru v prvni rade jako vylet, micra si rada zahledam, ale kdyz mi treba po hodine marneho satrani nekdo poradi kde hledat, rozhodne se nezhroutim z poruseni fair play.

A resi to nekdo? Jen jsem to tak nadhodil, na konci dvoj ci troj-nasobny smajlik. Jestli to pusobi tak, ze to strasne resim, tak je to hluboke nedorozumeni. A nebo uz jsi tady z tech for paranoidni. To, ze je tady skoro kazdy hned pripraven se s nekym konfrontovat, neco resit a o neco se hadat jeste neznamena, ze ja v tom jedu taky. Dekuji za pochopeni. Joo, a uzijte si to! Zimni bile romantiky si sice asi moc neuzijete/me, ale aspon nebudou tak mokry boty... :]
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 21:42

Tak abys tech reakci mel jeste vice. Zvazujeme cil na tradicni silvestrovsky vandr, tohle by bylo jiste zajimave, takze mozna... ale zatim to beru jako jednu z vice moznosti... ;]
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2006 - 23:38

Tolik reakci jsem necekal ani v nejlepsim snu, mile jste me prekvapili! co se tyce terminu, je to vec dohody. jsem casove flexibilni (preklad - student:)) Myslim ze nejlepsi by to bylo od 26.12. ale klidne se to muze posunout, jak to bude vyhovovat nejlip. Akorat jsem nezminil, ze se nespi v hotelu, ale venku. Je tam par velkych previsu, takze snad nebudou vadit pripadne privaly snehu(i kdyz letosni zimu asi snih nerozi...) Podrobnosti kdyztak pres geomail. P.S. omlouvam se za chybu v nadpisu, na koleji mam totiz monitor, ze kteryho písmenka spis odeziram...

Tak jsem ti zrovna chtěl napsat přes geomail, ale bohužel slehl GC.com, tak snad to rychle nahodí :-)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 1:51

Prosim vsechny, kteri nakonec jdou do toho, aby svou ucast potvrdili...ne ze bych chtel delat nejake statistiky, ale nerad bych zjistil, ze nakonec jedu sam:) diky:)

No jeste jsi pevne nestanovil termin. :)
Ja treba jedu nekam ven (takze proc ne na husu) NA silvestra, chlastaci akce indoor me uz par let nebavi, a mesta pripominajici diky rachejtlim valecnou zonu uz vubec ne. Takze silvestr je stred me vypravy. Ale predpokladam, ze ty (a vetsina 'normalnich lidi') to mysli spis jako vypravu PRED silvestrem a na velkolepe oslavy uz byt zpet? V tom pripade holt asi nepojedeme spolu. ... ? :]
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 1:54

Prosim vsechny, kteri nakonec jdou do toho, aby svou ucast potvrdili...ne ze bych chtel delat nejake statistiky, ale nerad bych zjistil, ze nakonec jedu sam:) diky:)

No jeste jsi pevne nestanovil termin. :)
Ja treba jedu nekam ven (takze proc ne na husu) NA silvestra, chlastaci akce indoor me uz par let nebavi, a mesta pripominajici diky rachejtlim valecnou zonu uz vubec ne. Takze silvestr je stred me vypravy. Ale predpokladam, ze ty (a vetsina 'normalnich lidi') to mysli spis jako vypravu PRED silvestrem a na velkolepe oslavy uz byt zpet? V tom pripade holt asi nepojedeme spolu. ... ? :]
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 1:56

No, a mimochodem, jak koukam, ty uz jsi tuhle cache nasel! Jsi pripraven delat jakoze nic, jakoze nic nevis, abys to ostatnim nepokazil? Nesmis se ani jednim okem zamracit, kdyz se treba pujde uplne spatne, to patri k tomu a nesmis se prozradit ... :]]]
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 17:24

A kdy tedy presne jedete? 26 rano? Nejsem na tom sice s casem nejlip, ale az dohodnete podrobnosti, napiste je prosim do fora, mozna bych se pridal.

Podrobnosti jsou dohodnuté. Sraz 8:30 na Masarykově nádrží 26.12.06 návrat 28.12.06 odpoledne / večer. Jídlo s sebou, po cestě neni kde nakoupit, s sebou dostatek pitné vody, pocestě ji moc neni.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 19:06

Tak jsem ti zrovna chtěl napsat přes geomail, ale bohužel slehl GC.com, tak snad to rychle nahodí :-)

Taky mi to ted sem tam blbne... pis na deathmetal.maniac@gmail.com
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama