Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PQ z vyluštěných cachí?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 11:34

Tak si už chvilku lámu hlavu nad tím, zda lze vytvořit PQ jen z cachí, které mají upravené souřadnice. Obávám se, že asi ne, ale pod vlivem nového skvělého filtru (bez ironie) si to ještě potřebuji ověřit.

Skutečně lze takové cache vyfiltrovat na mapě, ale pak už nijak dál zpracovat skrz PQ? Podotýkám, že nepoužívám žádný externí SW.


  • 0

#2 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 12:10

Pokud z tech vyfiltrovanych kesi z noveho vyhledavani nejde udelat PQ, tak nemuzes. PQ jsou starsi nez upravene souradnice a nikdo to pri zavedeni upravenych souradnic neupravil i v PQ...

(fakt nevim jestli to z toho noveho hledani jde prevest do PQ, jeste jsem ho v podstate nezkousel, pac ho nepotrebuju :))


  • 1
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 12:31

Myslel jsem si to. Ale já si počkám a pevně věřím tomu, že jednou na mapě přibyde tlačítko "Udělej z tohohle PQ" a pak budu šťasten :) Do té doby budu doufat že alespoň opraví "Clear Search Filters"...


  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 12:42

Nemáš lepší už konečně přejít na nějaký ten prográmek? GG používám už léta a jsem s jeho užíváním moc spokojený... Nemusím si zvykat na změny, filtrovat můžu i podle tagů (např. jestli to má manželka odlovené nebo ne) a podobné vychytávky.

Jediná nevýhoda je aktuálnost dat, ale i zde to jde dost omezit na snesitelnou mez.


  • 1

#5 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 12:50

Na těch mých 20 cachí za měsíc když se zadaří... Ne, fakt jsem na to línej. Stačí mi Klikátko od zLOSTa.


  • -1

#6 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 14:47

hele a co si cpat ty kese s upravenyma souradnicema do bookmarku?? z toho uz PQ udelas, ne? 


  • 2

tarmara.png


#7 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 15:14

To je přesně ono :) Děkuji :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama