Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Generovani statistik/badgen/puzzle bez GSAK apod.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2015 - 20:52

Zdravim.

 

Existuje nejaka rozumna stranka, kam nasypu svou MyFinds PQ a ono mi to vyhodi vsechny tyhle odznacky, puzzle, pasky a dalsi obrazky, kterymi ve vetsina lidi tak chlubi?

 

Nepouzivam ani GSAK, ani GeoGet ani jine programy, pouzivam jen pq stazene z gc.com a nahrane do gps... :)

 

Pokud to nejde, nejde... naucim se s geogetem, nebo tak neco, no...

 

Diky za rady...


  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2015 - 21:04

Jinak než nějakým programem to tam asi nedostaneš. 

Já používám Mozigo a Myfound, je to intuitivně klikací, žádné stahování pluginů a podobně, s GeoGetem jsem zkoušel zápasit snad rok, ale nic kloudného jsem z něj nedostal.


  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2015 - 21:30

Statistiky co máš standardně jako každý kačer ti nestačí ? Myslím samozřejmě ty na project-gc :D


  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 8:10

lmgtfy-stickers-1.jpg

Jinak pár poznámek:

  • nejjednodušší je vložit statistiku z Project-GC, provedeš jednou a o nic se nestaráš
  • "roční zápas s GeoGetem bez jakéhokoliv výsledku" je poněkud extrémní názor/zkušenost
  • výhodou GSAKů, GeoGetů a jiných databází keší je právě ta databáze, se kterou můžeš dělat kupu dalších věcí, třeba si velmi pokročilým způsobem připravovat data pro nahrání do GPS; dnes navíc představuje nejjednodušší a nejrychlejší způsob získání dat (přes GC Live API)

  • 4

#5 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 8:41

Dej si tam statistiky z project-gc. Maj jednu obrovskou vyhodu - jdou udelat dynamicky, ze se samy prubezne aktualizuji a nemusis se vubec o nic starat. V podstate vsichni co maj statistiky generovane offline nejakym toolem je maji neplatne, stare mesic, rok, nebo taky nekolik let, takze je to akorat tak ostuda.


  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 8:55

Nezápasil jsem s tím rok v kuse, ale třeba pár hodin, pak jsem se na to vykašlal a zapnul zase za nějakou dobu. :-)

 

U statistik z project-gc nevím, jak je do profilu dostat, případně jak tam přidat další informace, jako je právě to puzzle nebo další bookmarky jako Železniční keše, Pivovary, Temné keše atd.


  • 0

#7 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 8:56

 V podstate vsichni co maj statistiky generovane offline nejakym toolem je maji neplatne, stare mesic, rok, nebo taky nekolik let, takze je to akorat tak ostuda.

O tom se dá , myslím, s úspěchem pochybovat.

 

edit: Jen pro zajímavost, na této strance mají momentálně čtyři lidé offline statistiky aktuální a jeden neaktuální.

Je to samozřejmě celkem fuk, ale stejně by možná stálo za to prozkoumat to na větším vzorku :)


Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 07 květen 2015 - 9:20

  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 9:00

... ale hlavne, koho to tankuje, ze ma nekdo nekde stare statistiky?


  • 1

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 9:41

Já mám ve statistikách zastaralé jen statistiky vlastních keší, protože ty musím před generováním aktualizovat včetně logů a to dělám tak jednou za měsíc, možná i méně. Ale statistiku generuju po každém lovu. Tak často nelovím...

Ale správná poznámka, statistiky si dělám (děláš) kvůli sobě, málokdo jiný si je prohlíží.


  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 13:00

Ani na project-gc nejsou data vzdy aktualni. Treba ja mam momentalne o 13 nalezu vic nez uvadi jejich statistika.

 

Do statistik z project-gc si nedoplnis nic, nezmenis vzhled, poradi, ... (ale zase je to bez prace a bez tveho zasahu). Pokud neco z toho chces, budes se muset poprat s nejakym programem. Pomoc s Geoegtem tii mohu nabidnout, o ostatnich jen vim, ze existuji.

 

Na strance jsou 2 tlacitka, kterymi si vygenerujest budto obrazek  s odkazem nebo primo html statistiky. To pak vlozis do sveho profilu. Stazeni a vlozeni HTML souboru pochopitelne rusi tu vyhodu automaticke aktualizace.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 07 květen 2015 - 13:01

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 0:48

Statistiky z projectgc znam, to je fajne, ale ja se ptal spis na ty odznacky a pasky a puzzle... proc to neni vsechno v jednom? :( Nejaka dalsi rada kromne opras si svuj gsak? :) Ktery jsem naposledy pouzil jako bm nekdy pred 6 lety? :) Pd te doby co mam premium nejak tyhle kesoprogramy kradouci nacerno data v podstate nepotrbuju... :)


  • 0

#12 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 0:53

Ahele, ono staci prekliknout o kousek vedle a gcprojekt dela i odznacky.... olol... pardon, uz to nebudu pit ani redeny...


  • 0

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 6:04

Keskoprogramy kradouci načerno data ? A k tomu GSAK ? Opravdu už nepij !


  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 11:42

Project-gc ma sice odznacky, ale uz nema suvenyry, bookmarky, ... ktere jsi zminoval v uvodnim prispevku. Pokud tam budes chcti i takove veci, nezbyde ti nez pouzit nejaky program.

 

Pd te doby co mam premium nejak tyhle kesoprogramy kradouci nacerno data v podstate nepotrbuju... :)

 

Prinejmensim GSAK a GeoGet ziskavaji data naprosto legalne pomoci GC.Live a API, ktere grouspeak k tomuto ucelu nabizi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 18:08

Dobra dobra, myslel jsem to trosku jinak, do gsaku se nacpe pq, to je jasny... :) Mne tech par odznacku z projektgc staci, takze vyreseno... diky... sem myslel ze to je dobry jen na overovatka a ono hele...


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama