Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Doplnění věcí na výměnu.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 21:03

Občas najdu pěknou kešku a v ní obsah na prd.

Co bych měl do kešky dát, když to chci pro ty po mně napravit, aby to stálo tak do 250 kč?

Několik CWG a co dál?


  • 1

#2 krytterka

krytterka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 21:58

Pokud ti té investice nebude líto (navštěva keše po pár nálezech od "dosypání" nejspíš dopadne stejně, jak jsi ji našel prve - pustoprázdná krabička), tak záleží na velikosti keše, tematickém zaměření (lovila jsem jednu, která v sobě měla na výměnu, vedle obyč věcí, různé elektro součástky) a taky na "cílové skupině" - některé jsou kids friendly, tam je fajn mít nějaké drobnější hračky, samolepky, často se do nich kačeři zbavují kinderšrotu... Jinak ani větším kačerům by nemusely vadit třeba náramky (silikonové, korálkové, pletené - pokud je člověk aspoň trochu tvůrčí typ, tak má vyhráno i bez nakupování hotových výrobků), placky, klíčenky,... spíš takové suvenýrové věci. Já bych třeba dávala nějaká origami. Pravdou je, že jsem dlouho žádnou větší krabičku (ať s obsahem nebo bez) nenavštívila, takže jsem ztratila přehled o nějakých "aspoň trochu hodnotných věcech na výměnu".

 

Anebo nakup balík obyčejných tužek :D když už v keši byly, tak se časem ztratí/někdo je vezme. Evidentně ta tužka taky udělá radost :)


  • 1

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 22:06

Jak jsou takový ty výprodeje, tak tam mají zámky a kalkulačky a propisky... a takový věci
  • 0

#4 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 23:53

Mně potěšej žetony do vozíku, nevím proč mi furt mizej. Pro děti dávám třeba malá zvířátka, plastové vojáčky, hopíky, dobré jsou přívěšky na klíče, šňůrky na krk.


  • 1

#5 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2015 - 7:28

Šetři peníze, keše které doplníš budou většinou do pár dnů/týdnů vypadat stejně jako před Tvým doplněním, až založíš vlastní kešku tak Tě doplňování bude stát ještě dost peněz neboj.  ;)


  • 4
Xperia TIPO,oregon 450

#6 miralill70

miralill70

    Premium Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2015 - 9:12

Hodnotné věci jsou i třeba mince. Ty mi vždy udělají radost. Jednou jsem našel v keši nějakou hodně starou zahraniční minci. Existují kešky (http://www.geocachin...e/GC258X5_mesec), kde se mince vyměňují jako CWG 1:1. Mince jsou v keškách super věci... ;)


Tento příspěvek byl upraven od miralill70: 17 květen 2015 - 9:17

  • 0
K zapisování kešek používám počítač Windows 7 Home Premium.
K hledání pokladů používám GPS Garmin eTrex Legend HCx.
K hledání pokladů používám také mobil a tablet Samsung Galaxy Core LTE a Samsung Galaxy Tab 3.
Přeji vám také co nejvíce nalezených krabiček... :) ;) :D

 

Můj profil na poznejmisto.cz: GarfieldCZ, moje fotky (zatím :D): 2649, 2669, 2716, 2744, 2799, 2896

 

PS: Věk v profilu je pouze geocachingový, ne opravdový ;)

b8185209-23a7-4c3f-bac8-9dee9b2f8ae8.jpg


#7 Irenda

Irenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2015 - 23:31

Tak to je od tebe pěkné, že chceš takhle doplňovat kešky. Z vlastní zkušenosti vím, jakou radost dětem udělají nějaké věci na výměnu! Taky jsem takhle doplňovala kešky, ale jak tady již píše Lanc. Tak po té, co jsem si založila vlastní kešky, tak už do cizích věci na výměnu nedoplňuji. Mě přijdou nejlepší plastová zvířátka v pytlíku. Jedno v průměru vychází na cca 5kč a jsou v rámci možností i docela pěkná.


Tento příspěvek byl upraven od Irenda: 20 květen 2015 - 23:33

  • 0

#8 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2015 - 11:03

Do kešek doplňuji plastová zvířátka, drobnosti vyřazené od našich kluků, polodrahokamy, skleněnky, CWG, mám-li hračky z vajíček, tak ty, někdy vykrajovátka, formičky, občas samolepky a co se mi jinak podaří sehnat. Většinu v narkosáčcích, aby se jednotlivosti neušpinily a nerozpadly. Chvilkami jsem už v oblasti náplně kešek zoufalý, protože hráči obsahy kešek intenzivně degradují a já už netuším, kde sehnat a zaplatit množství odpovídající mé spotřebě.


  • 3

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2015 - 11:16

Hodnotné věci jsou i třeba mince. Ty mi vždy udělají radost. Jednou jsem našel v keši nějakou hodně starou zahraniční minci. Existují kešky (http://www.geocachin...e/GC258X5_mesec), kde se mince vyměňují jako CWG 1:1. Mince jsou v keškách super věci... ;)

Já občas dal nějakou kopějku, do keše věnované Holandsku jsem dal gulden - prostě mince které mi zbyly a nemají dnes cenu žádnou. Sběratel to vidí jinak. A už delší dobu měním jen CWG, to mi připadá jako vhodný obsah do keší. Občas dávám do keše co se mi líbila, i když v ní žádné není. Pravda, děti už mám velké a chodí se mnou jen občas.

Měli jsme tu ale opravdový poklad. Hromadu různých mincí z různých zemí, převážně asi platných. Vím o tom jen z logů, protože to někdo ukradl.


  • 1

#10 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2015 - 9:01

osobně věci nedoplňuji. ale vyšičtění od bordelu (někdo si keš plete s odpadkovým košem) leckdy taky pomůže.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama