Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Challenge helper - existuje?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:26

Ahoj, kde bych si mohla vyfiltrovat keše, které mi schází do green DT matrix a podobných challengí? Ideálně na jeden klik a pro celou republiku, není jich zas tak moc těch vzácnějších. Utopie? Díky ;).


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:30

Já bych to dělal přes pocket queries.


  • 0

#3 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:35

Já bych to dělal přes pocket queries.

Problém je, že jde o konkrétní kombinace, u PQ si vybereš D aT, ale né ty kombinace. To by znamenalo udělat těch PQ opravdu hodně (třeba na yellow matrix mi jich chybí 36)...


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:43

D/T matice nejkomfortněji na Project-GC http://project-gc.com/Tools/MapMatrix


  • 1

#5 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:49

Na D/T bych tu mel doplnek do Combine. Tedy pokud pouzivas Geoget...


  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 20:04

Problém je, že jde o konkrétní kombinace, u PQ si vybereš D aT, ale né ty kombinace. To by znamenalo udělat těch PQ opravdu hodně (třeba na yellow matrix mi jich chybí 36)...

Aha, já to pochopil tak, že hledáš jednu nebo dvě varianty. Tak pak jak radí kiReGPS.


  • 0

#7 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 20:44

Bohužel těch kombinací co mi chybí je více. Ono ani v Praze není těch tradiček s vyšším DT hodnocením mnoho.

 

Project-gc.com používám, ale nepřišla jsem na to jak v jedné mapě zobrazit více D-T kombinací. Můžu si zadat třeba D5 a k tomu různé typy T, ale pokud budu chtít např. D4 a různé T a D5 a různé T (jiné než v předchozí variantě) v jedné mapě, tak už nevím jak na to.

 

to lukabike: Nějakou fintičku do geogetu jsem čekala. To je pro mě poslední možnost, sama to nedám, to budu muset zaměstnat manžela a nebude to hned, sice je schopný IT ale geoget nezná, takže to není, že by mi to naklikal při večeři.

To sis psal sám?


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#8 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 6:31

Musis pouzit ten tool na D/T Matrix jak postnul Erik - http://project-gc.com/Tools/MapMatrix

Pak musis dat Add Filter a nastavit D/T type/size. Tam zakliknes tradicky, nadefinujes oblast kde to ma hledat a vypadne z toho mapa co ti chybi do nejblizsiho dalsiho loopu na tradickach. Pokud mas placenej membership na projectu, muzes si dokonce nadefinovat cislo loopu na vyssi hodnotu. Treba kdybys chtela rovnou delat dve rundy najednou


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 18 červen 2015 - 6:33

  • 0

#9 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 8:35

Nepsal jsem to, delal to Gord. Umi to ale jen to, ze ti to z databaze vytahne kombinace D/T, ktere nemas nalezene.Coz nevim, jestli ti bude stacit. Nejake vicenasobne vyloveni Matrixu to asi nezvladne :)


  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#10 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 8:38

Musis pouzit ten tool na D/T Matrix jak postnul Erik - http://project-gc.com/Tools/MapMatrix

Pak musis dat Add Filter a nastavit D/T type/size.

 

Kombinaci 3/5 a současně 5/3 tam nezadám.

A když se omezím např. na multiny, tak mi dává jen ty kombinace, které nemám odlovené celkově, nikoliv ty, které nemám odlovené jako multiny.

To, co chce majus, podle mě na jeden výběr udělat nejde.


  • 0

#11 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 11:05

Tak jsem na to kouknul a ona i tahle funkce je jen za prachy. Ale jde to. Zadny kombinace D/T tam nezadavas, ty uplne ignoruj. Ty co nemas si to najde samo. A ten typ kese zadas prave do D/T type/size, kterou tam zrejme bez zaplacenyho pristupu nevidite, nebo ji mate sedivou, nebo jak to je udelany. Takze bohuzel. Chodi to nadherne, ale za 18 EUR rocne.

 

Ale muzu vam rict ze ja ty challenge delal jeste v dobe kdy tohle na projectu nebylo vubec, musel jsem vystacit jen s Map Compare a hledat si to rucne po jednotlivejch kombinacich a dal jsem to v pohode taky. Tenkrat dokonce ani nebyl tool ani na zobrazeni matrixu podle typu kesi kterej je dnes free. Takze jsem si vybarvoval policka fixou na papire.


  • 0

#12 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 11:13

Vy máte problémy :-).

Nestačil by GG a pár přičíst pár filtrů v Combine?


  • 0

#13 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 11:29

Tak já nevím. Nejsem platící uživatel na Project-GC (tedy něco jsem platil, ale ještě před zavedením placeného členství). Vyberu svůj profil (nick), umístění v ČR a přidám filtr Typ/velikost keše a vyberu v něm tradičky. Výsledkem je krásná D/T tabulka s ulovenými kombinacemi, s těmi, které chybí, i s těmi, které chybí do dalšího "loopu". Pod tím mapa keší, kterými bych mohl matrix doplnit a pod tím seznam těchto keší s odkazy. Je tam prostě úplně všechno na 3 kliknutí a osobně mne nenapadá, co víc by si mohl někdo přát...

 

http://project-gc.co...e&submit=Filter

 

Je možné, že rozlišují uživatele s předplatným a ty, kteří jen přispěli, ale moc se mi to nezdá. Není chyba v klasickém místě mezi klávesnicí a židlí...?!?  :)


  • 0

#14 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 12:49

No ja u toho mam takovej ten zelenej chlivek "Paying members only", takze asi to fakt kazdymu nefunguje. Ja to placeny clenstvi mam, takze me chodi vsechno. Dulezity je jestli lidi tuhle volbu maj aktivni. Kdo ma, tak tomu uz by to melo fungovat, pokud to nejak blbe nenastavi. Kdo ma tuhle volbu sedivou a nemuze ji zapnout, tak ma smulu.

 

A chodi vam ten Erikuv posledni link s tou mapou (BTW peknej, chybej jen 3 kousky :) )? Jestli jo, tak by vam totez melo jit i pro svuj vlastni profil.


  • 0

#15 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 13:19

Tak já nevím. Nejsem platící uživatel na Project-GC (tedy něco jsem platil, ale ještě před zavedením placeného členství). Vyberu svůj profil (nick), umístění v ČR a přidám filtr Typ/velikost keše a vyberu v něm tradičky. Výsledkem je krásná D/T tabulka s ulovenými kombinacemi, s těmi, které chybí, i s těmi, které chybí do dalšího "loopu". Pod tím mapa keší, kterými bych mohl matrix doplnit a pod tím seznam těchto keší s odkazy. Je tam prostě úplně všechno na 3 kliknutí a osobně mne nenapadá, co víc by si mohl někdo přát...

 

http://project-gc.co...e&submit=Filter

 

Je možné, že rozlišují uživatele s předplatným a ty, kteří jen přispěli, ale moc se mi to nezdá. Není chyba v klasickém místě mezi klávesnicí a židlí...?!?  :)

Hele, Eriku, chyba je mezi klavesnici a zidli. Ale obavam se ze mezi tvoji klavesnici a tvoji zidli  ;)  To co jsi postnul neni to co Majus chce. Me to bylo hned divny ze by ti chybely jen 3 kombinace. To co jsi zapnul je doplneni normalniho matrixu tradickama. To jde kazdymu. Ale Majus potrebuje doplneni tradickovyho matrixu tradickama a to je uplne neco jinyho. Na to je http://project-gc.co...e&submit=Filter

 

Zkus si tenhle odkaz, pokud ti bude fungovat tak zjistis ze ti jich chybi 21. Ale spis ti fungovat vubec nebude, jestli v tom nemaj diru. Ale klidne je mozny ze to maj deravy, disabluji jen menu ale primy odkaz zafunguje i bez placeni.


  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 13:55

Vy máte problémy :-).

Nestačil by GG a pár přičíst pár filtrů v Combine?

Nestačil. To by tam musela mít postahovanou a aktuální celou republiku. Nevylučuju ovšem, že to tam postahované má.


  • 0

#17 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 15:27

Nestačil. To by tam musela mít postahovanou a aktuální celou republiku. Nevylučuju ovšem, že to tam postahované má.

Ani to by nestacilo. Jak ji na to tak koukam, chybej ji dve kombinace co v CR vubec nejsou. Musela by mit jeste nejaky zeme okolo. Tohle jsou veci takovyho kalibru ze se fakt v podstate nedaj delat na doma postahovanejch datech. Nejlip je delat to ne podle zemi, ale v nejakym kruhu kolem HC, bez ohledu na hranice. Coz je na projectu v pohode, protoze ma kese vsechny a data nebejvaj starsi nez 24 hodin. Ono do Ostravy je mnohem dal nez treba do Saska.


  • 0

#18 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 18:29

Hele, Eriku, chyba je mezi klavesnici a zidli. Ale obavam se ze mezi tvoji klavesnici a tvoji zidli  ;)  To co jsi postnul neni to co Majus chce. Me to bylo hned divny ze by ti chybely jen 3 kombinace. To co jsi zapnul je doplneni normalniho matrixu tradickama. To jde kazdymu. Ale Majus potrebuje doplneni tradickovyho matrixu tradickama a to je uplne neco jinyho. Na to je http://project-gc.co...e&submit=Filter

 

Zkus si tenhle odkaz, pokud ti bude fungovat tak zjistis ze ti jich chybi 21. Ale spis ti fungovat vubec nebude, jestli v tom nemaj diru. Ale klidne je mozny ze to maj deravy, disabluji jen menu ale primy odkaz zafunguje i bez placeni.

 

No jo, máš pravdu. D/T matice je nefiltrovaná a filtr je aplikován jen na nabídku keší k jejímu doplnění. Nějak se to nedalo poznat. Neznám zpaměti svůj stav pro tvé challenge. :)

 

Bohužel tam díru nemaj. URL sice obsahuje parametr &dt_type=, dokonce se tak zobrazuje i filtr na stránce nahoře, ale výstup parametr ignoruje - zobrazují se jakékoliv keše k doplnění matrixu. Tudy cesta nevede...  :mellow:


  • 0

#19 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 21:38

Já jsem si udělala na tradičky na začátku asi 30 PQ bez zadaného dne generování, u některých kombinací se vzdáleností třeba až 400 km od HC a pár těch vzácných jsem sledovala, jestli je občas někdo najde. Vytvořit je netrvalo nijak dlouho a tenhle způsob posloužil dobře.

 

K těm PQ se nejspíš úplně hloupě zeptám: je PQ vždycky "živé" tj. stále se v něm objevují nově vzniklé keše nebo když zadám den generování tak se už pak sám počet keší nemění. Nemám sílu to nějak vysledovat.


  • 0

#20 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 21:50

K těm PQ se nejspíš úplně hloupě zeptám: je PQ vždycky "živé" tj. stále se v něm objevují nově vzniklé keše nebo když zadám den generování tak se už pak sám počet keší nemění. Nemám sílu to nějak vysledovat.

 

PQ vždy zachycuje aktuální stav, tj. stav v době, kdy byl příslušný PQ spuštěn.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama