Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Omyl při logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Lamaon-line

Lamaon-line

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 13:49

Ahoj všichni, prosím o radu. Omylem jsem u keše zalogovala nález místo Nenalezeno. Teď se mi keš počítá a já ji nemůžu najít. Nevíte co s tím?Dá se to nějak odlogovat?Díky.LoL
  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 14:09

Zalogovala jsi FI namísto DNF a teď nevíš, u které keše se tomu stalo? Najít duplicitní logy není takový proglém (hledají se snadno pomocí Project-GC), ale takhle ti nezbude nic jiného, než projít všechny své logy a zkontrolovat je. Až najdeš danou keš, u které jsi se na internetu zapsala, aniž by si ji nalezla, edituj svůj log na DNF, nebo jej smaž a nález se ti přestane počítat do statistik.


  • 2

#3 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 14:13

Rychlým pohledem je to GC25AC5.

V pravém spodním rohu je "View / Edit Log / Images", když na to klikneš, můžeš log editovat (tužka) nebo smazat (popelnice).


Tento příspěvek byl upraven od Nemo02: 20 červen 2015 - 14:14

  • 2

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 14:30

No, už tam máš DNF. A ten Found it! log smaž. Až ji najdeš, tak si znova zaloguj Found it.

EDit: Nebo ji dnes nebo zítra najdi a smaž to DNF (Nenalezeno). Každý log můžeš i upravovat. Můžeš změnit i datum.

Kulíšku, kolegyně to asi myslela tak, že ji nemůže najít fyzicky na místě. Je to holt mikrovka, no.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 20 červen 2015 - 15:00

  • 3

#5 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 15:11

No, už tam máš DNF. A ten Found it! log smaž. Až ji najdeš, tak si znova zaloguj Found it.

EDit: Nebo ji dnes nebo zítra najdi a smaž to DNF (Nenalezeno). Každý log můžeš i upravovat. Můžeš změnit i datum.

Kulíšku, kolegyně to asi myslela tak, že ji nemůže najít fyzicky na místě. Je to holt mikrovka, no.

 

Aha, dotaz se dá pochopit i jinak, nad čímž jsem nepřemýšlel. Navíc nemá funkční odkaz na GC profil a mně se nechtělo jej dohledávat, takže jsem se ani nemohl podívat na její nálezy.


  • 0

#6 Lamaon-line

Lamaon-line

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 18:24

Děkuji mockrát. Napraveno a teď už ji jen najít :D
  • 0

#7 milan.k

milan.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2015 - 18:52

Jen pro zajímacost - stalo se mi něco podobného, a sice, že jsem chtěl zalogovat nález keše v Bratislavě a omylem jsem si zalogoval jinou keš kdesi v Indianě, které se náhodou jmenuje stejně. Log jsem pak smazal, ale zůstal mi suvenýr Indiany, kterého se mi zbavit nepodařilo. Kdesi jsem zaškrtl, aby se suvenýr nezobrazoval, ale mezi suvenýry jej pořád mám :-).
  • 0

#8 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2015 - 19:35

To by jsi musel napsat přímo Groundspeaku.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama