Přejít na obsah


Fotka

Rozsviťme maják! (pozvánka na event 12.9.)

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2015 - 19:44

Milé kačerky, milí kačeři,
chtěl bych vás pozvat na svůj event u Strupčic nedaleko Mostu, který se bude konat druhou zářijovou sobotu (tj. 12.9.). Čím více se nás sejde, tím lépe. :)

Budu se na vás moc těšit!

Rozsviťme maják!
 


  • 2

#2 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2015 - 7:48

Výborný nápad!!! Škoda, že to mám přes celou republiku.....
  • 2

Co nevidím, nahmatám . . .


#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2015 - 18:52

Tak to už jsme dva. Doufala jsem, že to bude někde směrem na jih a ono ne.

Skoro mě napadá Kulíška přesvědčit třeba příští rok ke společnému eventu NA PŮL CESTY.  ;)  Vzít mapu, mrknout, co je zajímavého někde kolem poloviny vzdálenosti mezi námi a tam sešlost uspořádat. :) My se snad jinak nesejdeme.

To by mohla být i celá řada eventů podle různých pořadatelských dvojic a třeba by nás tahle metoda přivedla na jinak eventově opomíjená místa. Mno, zdánlivě blbost, ale mohlo by to docela fungovat. Na prvním eventu vylosovat z přítomných dvojici, která bude pořádat následující event..... a tak hezky dál a dál. 

Kulíšku, šlo by to? Pořádal jsi už dost akcí, je to podle tvého názoru úplně ujeté nebo by to byla dobrá eventová štafeta?


  • 1

#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2015 - 19:18

 Vzít mapu, mrknout, co je zajímavého někde kolem poloviny vzdálenosti mezi námi a tam sešlost uspořádat.

No to je přece jasný, ne? Já přece :D !


  • 1

#5 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2015 - 19:32

Výborné místo, mám to skoro co by kamenem dohodil a zbytek dojel na kole:)


  • 1

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 10:02

Koukám, že ta rozhledna je dřevěná. Tak doufám, že se nerozsvítí jako Hýlačka u Tábora na Silvestra 2012. Ale ta byla asi vidět hodně daleko, když svítila.


  • 0

#7 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 20:51

Skoro mě napadá Kulíška přesvědčit třeba příští rok ke společnému eventu NA PŮL CESTY.  ;)  Vzít mapu, mrknout, co je zajímavého někde kolem poloviny vzdálenosti mezi námi a tam sešlost uspořádat. :) My se snad jinak nesejdeme.
To by mohla být i celá řada eventů podle různých pořadatelských dvojic a třeba by nás tahle metoda přivedla na jinak eventově opomíjená místa. Mno, zdánlivě blbost, ale mohlo by to docela fungovat. Na prvním eventu vylosovat z přítomných dvojici, která bude pořádat následující event..... a tak hezky dál a dál. 
Kulíšku, šlo by to? Pořádal jsi už dost akcí, je to podle tvého názoru úplně ujeté nebo by to byla dobrá eventová štafeta?

 
Na tomhle fóru vznitá tolik nápadů, už jen mít čas je realizovat... ^_^ Na půl cesty mezi našimi domovy je to vzdušnou čarou cca 60,2 km a jedná se o oblast nedaleko Žebráku. A tenhle nápad vůbec není špatný! ;)

 

Koukám, že ta rozhledna je dřevěná. Tak doufám, že se nerozsvítí jako Hýlačka u Tábora na Silvestra 2012. Ale ta byla asi vidět hodně daleko, když svítila.

 

Hlavně nestraš! Musel jsem se zaručit starostovi nedaleké vísky, že jim jejich rozhledna přežije bez jediného škrábnutí!


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 20 srpen 2015 - 20:53

  • 0

#8 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2015 - 20:17

Up :rolleyes: Aneb čím více se nás sejde, tím lépe! :)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama