Přejít na obsah


Fotka

Sobotni vylet do Srbska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2006 - 21:49

Je to trosku na rychlo, nicméně kdo by mel zajem, muze se zitra (16.12.), pridat na maly, prevazne nekešovaci vylet do oblasti Srbska. V planu je drobna turistika v teto milé oblasti a navsteva nektere jeskyne v okoli, v doprovodu speleoPitrise - je v tom na svuj věk fakt dost dobrej. Zatim je nás troška, Pitris, jeho drahá, já a možná některé fragmenty mokré party.
Takze nezavazne - vlak odjizdi v 9.04 ze Smichovskeho nadrazi, sraz v 8.50 pred pokladnami tamtez
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2006 - 23:01

Skoda ze musim v sobotu do prace, hned bych jel speleovylet by zajimal urcite cely team. Nas pes pruzkumnik se niceho neboji a do stoly na Liscarne vletela jeste pred nama a neobtezoval se pockat az rosvitime bateky. Pokud tento vylet bude opakovat jeste neky tak dej vedet urcite pojedem.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2006 - 3:59

vzhledem k tomu, ze jsem se k teto info dostal asi ve tri rano tak asi ne...skoda

Je to trosku na rychlo, nicméně kdo by mel zajem, muze se zitra (16.12.), pridat na maly, prevazne nekešovaci vylet do oblasti Srbska. V planu je drobna turistika v teto milé oblasti a navsteva nektere jeskyne v okoli, v doprovodu speleoPitrise - je v tom na svuj věk fakt dost dobrej. Zatim je nás troška, Pitris, jeho drahá, já a možná některé fragmenty mokré party.
Takze nezavazne - vlak odjizdi v 9.04 ze Smichovskeho nadrazi, sraz v 8.50 pred pokladnami tamtez


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2006 - 9:49

volfi sa vracia do jaskyne, kde aj na svoj vek vyzera dobre :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama