Přejít na obsah


Fotka

GSAK - napad pro uzivatele


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 12:21

Zdravim vsechny, mam takovej napad pred nekolika dny jsem poridil domenu www.geocacher.cz a muj plan je tento... Zridit na ni forum pro uzivatele co pouzivaji GSAK ci dalsi programy a aby si tam mohli predavat informace napady, vkladat ruzne makra co vytvorili, aby se to dalo jednoduse stahovat aktualizovat a melo to nejaky rad atd...

Prosim nekamenujte me, ze tristim toto forum, ale myslim si ze by to bylo zajimave. Co vy na to?

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 12:25

Zdravim vsechny, mam takovej napad pred nekolika dny jsem poridil domenu www.geocacher.cz a muj plan je tento... Zridit na ni forum pro uzivatele co pouzivaji GSAK ci dalsi programy a aby si tam mohli predavat informace napady, vkladat ruzne makra co vytvorili, aby se to dalo jednoduse stahovat aktualizovat a melo to nejaky rad atd...

Prosim nekamenujte me, ze tristim toto forum, ale myslim si ze by to bylo zajimave. Co vy na to?

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Myslim ze je to velice dobry napad. Jako zainajii uzivatel zatim v GSAK dost tapu a informaci v CZ neni nikdy dost....
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 13:09

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Pokud se najde něco s čím budu moct pomoci, rád se přidám, mi to jako špatný nápad nepřipadá :-)))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 16:57

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Taky se hlasím, pokud budu k něčemu....
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 21:31

Zdravim vsechny, mam takovej napad pred nekolika dny jsem poridil domenu www.geocacher.cz a muj plan je tento... Zridit na ni forum pro uzivatele co pouzivaji GSAK ci dalsi programy a aby si tam mohli predavat informace napady, vkladat ruzne makra co vytvorili, aby se to dalo jednoduse stahovat aktualizovat a melo to nejaky rad atd...

Prosim nekamenujte me, ze tristim toto forum, ale myslim si ze by to bylo zajimave. Co vy na to?

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Super nápad :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 22:22

Libore, ty jsi naprosto nezničitelný!!! :-) Ale super nápad, pokud budu něco platný, určitě se přidám. GSAK je můj kamarád. Už si začínáme spolu trochu rozumět. :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 16:56

Zdravim vsechny, mam takovej napad pred nekolika dny jsem poridil domenu www.geocacher.cz a muj plan je tento... Zridit na ni forum pro uzivatele co pouzivaji GSAK ci dalsi programy a aby si tam mohli predavat informace napady, vkladat ruzne makra co vytvorili, aby se to dalo jednoduse stahovat aktualizovat a melo to nejaky rad atd...

Prosim nekamenujte me, ze tristim toto forum, ale myslim si ze by to bylo zajimave. Co vy na to?

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Prima napad ( i kdyz ja budu spis takovej parazit radujici se nad kazdym textem pro uplne pitomce).
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 17:57

Zdravim vsechny, mam takovej napad pred nekolika dny jsem poridil domenu www.geocacher.cz a muj plan je tento... Zridit na ni forum pro uzivatele co pouzivaji GSAK ci dalsi programy a aby si tam mohli predavat informace napady, vkladat ruzne makra co vytvorili, aby se to dalo jednoduse stahovat aktualizovat a melo to nejaky rad atd...

Prosim nekamenujte me, ze tristim toto forum, ale myslim si ze by to bylo zajimave. Co vy na to?

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Dobrej napad, rad se pridam, pokud budu neco platny :-))
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 13:20

A jeste jeden dotaz, nechce se toho nekdo ujmout a pomoct me?

Take se pripane hlasim. Jako o spouste ostatnich, i o mne plati, ze s GSAK teprve zacinam a posledni program jsem napsal snad pred deseti lety, ale zas snad muzu prispet slusnou anglictinou. Tak kdyby neco...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 17:45

na tema GSAK mam uz ted jeden tip... Pokud pomoci skrysotlace ulozite data do xml, pomoci gpsbabel prevedete data do gpx (prevod nastavit jako z gpx do gpx), tak GSAK nahraje data i s informacema jako obtiznost, velikost nebo ikony a podobne... Jinak napad je to prima a mozna taky prispeju s troskou do mlyna
  • 0

#11 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 23:28

Proč bychom tě měli kamenovat?

To je skvělý nápad, stejně se tu třetina příspěvků týká GSAK.
Btw: dobré předpřipravené fórum najdeš na http://www.phpbbcz.com/


  • 0

#12 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2007 - 13:10

Asi HO neznáš, ale já si myslím, že bysme (Shanti)HO MĚLI ukamenovat ! [li][:P]
  • 0

#13 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2007 - 10:16

Take si myslime ze je to dobry napad.
  • 0

#14 Kimit team

Kimit team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2007 - 12:14

Souhlasím s Mitakem. Měli bychom Shanti(ho) ukamenovat. Protože poté zavládne v Brně FTF klid. [;)]
  • 0

#15 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2007 - 21:16

Kimit team: Souhlasím s Mitakem. Měli bychom Shanti(ho) ukamenovat. Protože poté zavládne v Brně FTF klid. [;)]


Kdyby se mělo kamenovat kvůli FTF klidu, tak v Praze kameny nestačí [:)]


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama