Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB - číslo na auto


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 11:15

Chtěla bych se zeptat zda to jde a popřípadě kde si objednat pouze trackovací číslo na auto. Ještěrku mám extra a toho brouka tam nechci.

 

Popřípadě jak to děláte, když již máte TB a chcete stejný kod mít i na aute. Kde si ho nechat udělat.

 

Samotný TB zatím nemám.

 

Děkuji


  • 0

#2 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 11:41

No dnes to jde už i takto značka na přání :P, jen to je trochu dražší a asi málokterý kačer to pochopí, že právě tady má hledat číslo TB.


  • 3

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#3 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 11:46

No dnes to jde už i takto značka na přání :P, jen to je trochu dražší a asi málokterý kačer to pochopí, že právě tady má hledat číslo TB.

To už mě napadlo, ale značku mám :D. Spíš jsem myslela to nalepit pod ní - kam se píše KAČER NA LOVU. Ale nevím, zda k tomu není třeba taky nějaká jiná podložka.


  • 1

#4 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 11:47

Jenže trackovací kódy jsou šestimístné a tedy se nevejdou do žádné z kategorií. Že by byl k mání některý z historických kódů o menším počtu znaků velmi pochybuji, navíc, pokud se nepletu, byly tyto kódy pouze číselné, či-li také nepoužitelné,


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 11:48

Nejjednodušší je koupit si trackovatelnou samolepku na auto. Když nechceš brouka, existuje i ještěrka nebo trackovací podložka pod značku. A nebo si kup TBčko (geocoin) a nech si v nějaké reklamce vyrobit samolepku s trackovacím číslem.


  • 0

#6 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 11:54

Ještěrku už mám, a trackovací značka nevím zda není zbytečné. A v té reklamce to vyjde na kolik? cca? A vyrobí mi to vůbec, když chci jednu takovou blbost?


  • 0

#7 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 12:03

Zkus to treba tady http://nejlevnejsi-samolepky.cz alespon tam inzeruji, ze vyrobi treba jednu. Ja sam jsem si kdysi nechal na plotru rezat jednu samolepku, myslim, ze mne stala asi 100,-Kč, jen jsem musel mit predlohu v CORELu rozlozenou do krivek a bylo to na pockani. Delali mne to v Praze u Andela.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#8 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 12:04

Já jsem to vyřešila tak, že jsem tam nalepila ještěrku a pod ní trakovací číslo, které jsem opsala z originál TB (to mám doma v šupleti).

TB číslo jsem vytiskla na papír - černý podklad - bílé velké písmo a přilepila na auto izolepou (takže je to "omyvatelné"), vypadá to docela slušně a drží to a je to "skoro" zadarmo. Pravda, TB jsem koupila za klasickou cenu.


  • 0

#9 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 12:17

Taky je možné sehnat někoho s tiskárnou štiku a na ní to vytisknout. Používá se to pro označování kabelů, pokud se použije laminovaný štitek, tak je to prakticky nezničitelné. Jen nejširší štitek je 24 či 36mm, ale tady by to mělo vyhovět.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#10 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 12:18

Mám bálé auto, takže by mi stačilo to jen vytisknout.Není pak ale problém to třeba sundat?


  • 0

#11 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 13:47

Koukám, že budeš na eventu na Čerchovu, tak ti to mohu vytisknout a tam předat. Jen mi musíš poslat na e-mail rozměr a ten kód, či co tam chceš vytisknout. Mám laminovanou pásku 24mm - bílý podklad a černé písmo. Sundat to jde a nezanechává to stopy.

 

Edit: ted vidim, ze ten TB jeste nemas, tak pokud ho stihnes sehnat do patku, tak mne staci e-mail v patek do cca 20:00, pak asi uz vypnu pocitac.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 29 leden 2016 - 13:57

  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#12 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 16:08

Ahoj,

neměla bys nejjednodušší TB podložku pod SPZ ? Myslím, že zrovna moji sis buď na střeleckém nebo golfovém eventu fotila nebo zapisovala? Není problém ji přendat z auta na auto, pokud ho vyměníš + neničíš si lak ( když bys po nějakém roce sloupla, tak i bílá bude jinak vyšisovaná ) a nemůžeš dostat pokutu jako když si vylepíš něco na sklo do zorného pole.....Váhala jsem, co použít a vyhrála tahle varianta spolu se stříbrnou ještěrkou na černé části skla. Na původní Focus jsem nalepila černou ještěrku přímo na metalízu - už bych to neudělala.


  • 2

#13 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 16:16

Zvědavko, já ne, spíš Ainstain4444. A jde pak ta SPZ normálně přendat na jinou podložku? možná se ptám blbě, ale nikdy jsem se o tohle nezajímala, I když asi se fakt zeptám v reklamce.


  • 0

#14 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 16:24

Koukám, že budeš na eventu na Čerchovu, tak ti to mohu vytisknout a tam předat. Jen mi musíš poslat na e-mail rozměr a ten kód, či co tam chceš vytisknout. Mám laminovanou pásku 24mm - bílý podklad a černé písmo. Sundat to jde a nezanechává to stopy.

 

Edit: ted vidim, ze ten TB jeste nemas, tak pokud ho stihnes sehnat do patku, tak mne staci e-mail v patek do cca 20:00, pak asi uz vypnu pocitac.

Ok tak děkuji moc za nabídku. Pokusím něco sehnat :)


  • 0

#15 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 16:58

Zvědavko, já ne, spíš Ainstain4444. A jde pak ta SPZ normálně přendat na jinou podložku? možná se ptám blbě, ale nikdy jsem se o tohle nezajímala, I když asi se fakt zeptám v reklamce.

Podložka pod SPZ je kus plastu, kam se SPZ různými způsob zacvakne - ta, kterou ti doporučuji má rovnou na sobě už TB číslo, stojí myslím kolem 180 Kč. Ovšem pozor, ne každá je kvalitní. Já svou kdysi dostala jako dárek, byla jsem s minulým autem kolikrát v myčce a čísla stále drží. Loni jsem objednala od jiného výrobce obdobou podložku pro dalšího kačera a po první návštěvě myčky měl dva znaky pryč, čili jsem objednala další podložku ze stejného zdroje jako byla moje - jestli se nepletu, tak tytyty v Praze. 

Když jsem koupila nové auto, nechala jsem si na ně přendat právě tuhle podložku a jen jsem do ní dala nově přidělenou SPZ. Není problém kdykoliv přendat jinam jak podložku, tak SPZ, není to nic těžkého ( obzvlášť když zaměstnáš nějakého šikovného kačera, ale na tohle stačí i obyčejný chlap  :D, kdybys to nechtěla zkoušet sama  ).


  • 0

#16 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 29 leden 2016 - 17:02

Tak to, tak děkuji moc za info. Uvidím ještě. času dost do všeho. Ale jsem ráda že vím. Před chvilkou jsem se koukala na autě jak to je a myslím, že bych to i zvládla :D. Ale šikovný chlap je doma taky takže bych to nechala raději na něm.


  • 0

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 17:17

Ještěrku už mám, a trackovací značka nevím zda není zbytečné. A v té reklamce to vyjde na kolik? cca? A vyrobí mi to vůbec, když chci jednu takovou blbost?

Já Ti to vyrobím…


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 17:19

Zkus to treba tady http://nejlevnejsi-samolepky.cz alespon tam inzeruji, ze vyrobi treba jednu. Ja sam jsem si kdysi nechal na plotru rezat jednu samolepku, myslim, ze mne stala asi 100,-Kč, jen jsem musel mit predlohu v CORELu rozlozenou do krivek a bylo to na pockani. Delali mne to v Praze u Andela.

 Jsem Ti k dispozici.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#19 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 19:10

Prosim o objasneni: na co je TB cislo na auto? To jako si tve auto jiny vezme a popojede s nim?

Pripadne link, diky.

Ja znam jen TB na ty cestovni svaby z krabicek...
  • 0

#20 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 19:49

Prosim o objasneni: na co je TB cislo na auto? To jako si tve auto jiny vezme a popojede s nim?

Pripadne link, diky.

Ja znam jen TB na ty cestovni svaby z krabicek...

Grabování je v tomto případě přísně zakázáno.

Pouze zaloguje, kde tvé auto viděl.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama