Přejít na obsah


Fotka

Výlet pod širák


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 20:37

Nepojedete někdo s námi na dva dny lovit kešky na Kokořínsko a nebo pokud se do pátku naučím logaritmy tak odlovit Libereckou žulu a okolní cache. Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 21:30

Nepojedete někdo s námi na dva dny lovit kešky na Kokořínsko a nebo pokud se do pátku naučím logaritmy tak odlovit Libereckou žulu a okolní cache. Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj

ak nebude nahodou splav Sazavy, tak by som sa hlasil na to Liberecko, ale dufam ze ten splav bude :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 14:29

Nepojedete někdo s námi na dva dny lovit kešky na Kokořínsko a nebo pokud se do pátku naučím logaritmy tak odlovit Libereckou žulu a okolní cache. Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj

Pokud pojedete opravdu na Liberecko, tak můžeme na Vaši počest uspořádat nějaký malý eventík nebo dát alespň jdno dvě piva, někde ....
A minimálně jsou v oblasti nějací zájemci o pomoc se slaňováním.

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 14:36

Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj

Taky mam namireno na sever, minuly vikend mi nateklo do Klice, ale jak tak koukam, Liberec je trochu stranou. Kouknu na vlaky a autobusy, mozna bych se s vami kus popovezl.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 20:57

Skoda, moc rad bych nekam vyrazil, ale zkouskove je v plnem proudu:( Protentokrat mi nezbyva nez zavidet z tepla domova...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 23:53

Nepojedete někdo s námi na dva dny lovit kešky na Kokořínsko a nebo pokud se do pátku naučím logaritmy tak odlovit Libereckou žulu a okolní cache. Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj

Kolombo ma pravdu a na to nepotrebujete celej den staci vam dopoledne vecer se da usporadat male pivo, kdyz uz k nam zavita tak vyznamna navsteva.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 22:36

Kdybyjste potřebovali někoho s lezeckým vybavením (2 sedáky+ lano a další železo) a nějaké ty zkušenosti tak dejte vědět rád se připojím.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 0:54

Nepojedete někdo s námi na dva dny lovit kešky na Kokořínsko a nebo pokud se do pátku naučím logaritmy tak odlovit Libereckou žulu a okolní cache. Vyjet bychom měli v sobotu v 7,30 autem (poberu ještě čtyři geocachery) a návrat v neděli večer. Spaní je jak si kdo ustele....Pokud máš zájem, tak dejte vědět. Ahoj

mě to zaujalo.Kárka furt zvažuje jestli na sázavu nebo jinam nebo nikam.Máte už nějaký předběžný plán?V Liberci na žule jsme nebyli,ale jinak tam toho už dost máme a Kokořínsko máme taky trošku projitý.Případně bysme se mohli někde sejít u piva a udělat vostudu až večer. PS:malý problém Kárka nechce stávat dřív jak v 10 a já teprve v 7,00 končím v robotě.filip
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 0:11

Hmm další lákává akce na víkend, no ještě se musím rozhodnout...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 10:41

Tak tedy konečná verze. Koho odradil širák, tak ať nezoufá. Laskavý Pažitka poskytl ubytování ze soboty na neděli v Liberci. Spaní je ve spacácích. V sobotu odpoledne půjdeme zkusit odlovit Libereckou žulu a večer zajdem na pivko s kamarády. Moc se těšíme. Znovu dávám nabídku na tuto minigeoakcičku. Pitris a Kacas
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 23:13

Kdybyjste potřebovali někoho s lezeckým vybavením (2 sedáky+ lano a další železo) a nějaké ty zkušenosti tak dejte vědět rád se připojím.

No to je jasná věc. Ne abys něco z toho zapomněl doma!
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 0:17

Kdybyjste potřebovali někoho s lezeckým vybavením (2 sedáky+ lano a další železo) a nějaké ty zkušenosti tak dejte vědět rád se připojím.

Vypadá to na dost zajímavou akci, to si rozhodně nenechám ujít :-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 14:00

mě to zaujalo.Kárka furt zvažuje jestli na sázavu nebo jinam nebo nikam.Máte už nějaký předběžný plán?V Liberci na žule jsme nebyli,ale jinak tam toho už dost máme a Kokořínsko máme taky trošku projitý.Případně bysme se mohli někde sejít u piva a udělat vostudu až večer. PS:malý problém Kárka nechce stávat dřív jak v 10 a já teprve v 7,00 končím v robotě.filip

Velice rádi s vámi pojedem. Zapaříme a možná i zalezem. Dejte vědět a vezmi
si určitě sedák. Musíme umístit do pětkové kešky Gc z Obří jeskyně. Jo a nauč se logaritmy. Dejte vědět, jestli pojedete s námi nebo po vlastní ose. Nečumte a ahoj.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 9:34

hmmm, uz jsem se upsal na vodu. Navic ted si 2 dny nemuzu z casovych duvodu dovolit:( snad priste

Hmm další lákává akce na víkend, no ještě se musím rozhodnout...


  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 10:46

Tak tedy konečná verze. Koho odradil širák, tak ať nezoufá. Laskavý Pažitka poskytl ubytování ze soboty na neděli v Liberci. Spaní je ve spacácích. V sobotu odpoledne půjdeme zkusit odlovit Libereckou žulu a večer zajdem na pivko s kamarády. Moc se těšíme. Znovu dávám nabídku na tuto minigeoakcičku. Pitris a Kacas

Zni to lakave ;)) Ale tentokrat mam zas v prlanu Plzen ;) Ale tentokrat musim ;) Kamosovi se narodil syn tak se to musi zapit ;))
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 10:19

No to je jasná věc. Ne abys něco z toho zapomněl doma!

No, kdybys zapomněl, svět se nezboří, ještě jsme tu my!
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 0:52

Tak bohužel nemůžu, v sobotu musím jet do Plzně:-(

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 21:32

Velice rádi s vámi pojedem. Zapaříme a možná i zalezem. Dejte vědět a vezmi
si určitě sedák. Musíme umístit do pětkové kešky Gc z Obří jeskyně. Jo a nauč se logaritmy. Dejte vědět, jestli pojedete s námi nebo po vlastní ose. Nečumte a ahoj.


No, lákalo mě repete Sázavy, ale byla jsem přehlasována Filipovými cca 15 kg navíc (hlasy byly 1:1), takže vyrazíme na sever. Jak už bylo řečeno, brzký odjezd nám z různých důvodů (já fakt o víkendu nebudu vstávat, už mám za sebou 5 lednových služeb a někdy to dospat musím :-)) nehrozí, takže pojedeme po vlastní ose. Ale na žulu apod. bychom se určitě přidali. Vidím to na sraz někde na Liberecku kolem poledne. Jestli máte tip na souřadnice, tak napište, jinak si ještě zavoláme.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 10:20

Re: Liberecka zula: doufam, ze to nebudete brat jako napovedu, ale jiz jsem to uvedl stejne v logu, logaritmovani se da pomerne elegantne obejit prepisem vzorcu do excelu, a ten se da vzit s sebou, pokud budete mit v teamu alespon jedno PDA. A pokud byste snad meli pod sirakem moc mokro, ...
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 10:20

No, kdybys zapomněl, svět se nezboří, ještě jsme tu my!


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama