Přejít na obsah


Fotka

Soubory IMG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 20:29

Nevíte někdo jak dostat stáhnuté mapy ve formátu img do Garmina a i do Mapsouce. Nahrál jsem soubor přímo na kartu, ale v GPS mapa nebyla.
  • 0

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 21:52

Dle mých informací Garmin ani Mapsource IMG mapy nepodporují
  • 0

#3 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 22:22

img mapy je něco jiného než ty mraky souborů s příponou img co mám v mapsource? někde ve wiki by měl být odkaz na postup, nebo program, kterým se to do mapsource nainstaluje.

  • 0

#4 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 22:38

pepa: img mapy je něco jiného než ty mraky souborů s příponou img co mám v mapsource? někde ve wiki by měl být odkaz na postup, nebo program, kterým se to do mapsource nainstaluje.

V cem je problem?
Pepa ti muze poradit, jak podobne tema najdes na starem foru, tam se resilo uz vickrat :-).


  • 0

#5 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 9:12

Pouzivam M3 .
  • 0

#6 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 14:49

Zaregistroval jsem se, stáhnul M3, dal vytvořit mapu ze souboru img, psalo to, že se uloží do adresáře Garminu, ale nic se tam neuložilo. Tak tedy nevím.
  • 0

#7 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 23:09

Asi budes mit nekde nejakou chybku. Ale moc nastavovani tam neni. Jenom vyberes soubory img; mapset name a description dej treba Rumunsko; product code nech u prvni sady 100, dalsi pak 101, 102 ... ; instalacni adresar dej rucne treba "C:\Garmin\Rumunsko" a option davam normal (mapa neni routovaci). Create Mapset a to je vse. V adresari "C:\Garmin\Rumunsko" jsou pak img te mapy, Rumunsko.img a Rumunsko.tdb. V Mapsource je pak v poli vyber produktu videt polozka Rumunsko. Vse vzdy bez problemu.


  • 0

#8 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2007 - 0:54

Inri:

Asi budes mit nekde nejakou chybku. Ale moc nastavovani tam neni. Jenom vyberes soubory img; mapset name a description dej treba Rumunsko; product code nech u prvni sady 100, dalsi pak 101, 102 ... ; instalacni adresar dej rucne treba "C:\Garmin\Rumunsko" a option davam normal (mapa neni routovaci). Create Mapset a to je vse. V adresari "C:\Garmin\Rumunsko" jsou pak img te mapy, Rumunsko.img a Rumunsko.tdb. V Mapsource je pak v poli vyber produktu videt polozka Rumunsko. Vse vzdy bez problemu.

Nekdy dela problem "Mapset option", chce to zaskrtnout NORMAL a ne routable. Dulezity je i sledovat, kam se to vlastne uklada. Jinak souhlas, problem neni nikdy.
  • 0

#9 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2007 - 17:24

Díky za radu, měl jsem zaškrtnuto routable [:$]. Teď to funguje.
  • 0

#10 stouny

stouny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 22:44

Zkusil jsem ten Váš M3, trouba povolil změnu v registru a teď mi nefunguje MapSource a píše mi to že má chybu v registru, Poradí někdo jak to pls odstranit aby to zase šlo?

 


  • 0

#11 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 9:15

Podívej se do registrů, větev HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\MapSource. Ve Families nebo Products budeš mít něco blbě v tom, co jsi tam posledně přidával. Když si budeš jistej, že to je ono, smaž to.

  • 0

#12 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 11:56

Spusť znovu M3, vyber "Edit Mapsets". Otevře se nové okno, ve kterém bude seznam map nainstalovaných prostřednictvím M3. Z toho seznamu vyber tu mapu, která ti to celé pokazila , a pak zvol "Uninstall". Myslím, že se to ještě na něco zeptá, zvol možnost "Yes". Mělo by to odinstalovat tu špatnou mapu včetně opravy regisrů. Pokud ani potom nebude fungovat Mapsource, budeš muset buď opravit registry ručně nebo Mapsource včetně všech Tvých map přeinstalovat.
  • 0

#13 wimpi

wimpi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 12:00

Toto se provede vždy, když pošleš do MS img jiné než s číselným názvem. [:)] M3 - uninstal viz předchozí příspěvky. 
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama