Přejít na obsah


Fotka

Vyber poradi mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 smudla

smudla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 21:24

Kdyz nahravam do GPS dve mapy stejne oblasti (napr. auto a topo - predpokladam, ze jsou nepruhledne) jak urcim, ktera bude v horni vrstve a ktera v dolni ?

  • 0

#2 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 21:45

To by mne take zajimalo, ale kdyz jsem je posledne nahraval, napadlo mne, ze mozna zalezi na tom v jakem poradi je vyberu v Mapsource, ty co jsou navrchu, jsem mel navrchu, ale jestli to tak opravdu je, to jsem jeste nezkousel.

  • 0

#3 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 14:29

To by mě taky zajímalo . Když tam nacpu Atlas10CR a TOPOv1, tak vidím jen tu silniční. /Garmin 60CSX/.....
  • 0

#4 nilgiri

nilgiri

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 15:06

Obávám se, že pořadí či prioritu určuje Garmin natvrdo. A když tam bude i Metroguide, tak ten bude mít ještě větší prioritu.
  • 0

#5 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 15:12

Mapy je možno jako celek zapínat a vypínat - stejně je nesmysl mít zapnutou víc než jednu neprůhlednou mapu, ne [;)]?
  • 0

#6 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 16:39

Jako celek ? Jak ? To by mě zajímalo, umím vypnout jen jednotlivé části. Což je poměrně problematické , má-li tam člověk TOPO a Atlas10R a chce používat momentálně jen 1 z nich...

 


  • 0

#7 doktor-2269

doktor-2269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 16:57

Zobrazeni map resp, viditelnost je dano jednak jejich transparentnosti, resp. netransparentnosti a dale jejich rekneme ciselnym IDckem. Tj. pokud mam nahrany dve transparentni pro stejnou oblast, zobrazi se obe...napr MG7 a k tomu vrstevnice treba Italie s ekvidistanci 50 m. Pokud je ale ta s "nejsilnejsim Id" netransparentni, uvidim jen ji. Pak ji mohu jako celek nebo po castech povypinat. Vypnuti jako celek provedu tak, ze v miste, kde vypinam jednotlive casti, stisknu klavesu Menu ( na vetsine Garminu ) a vypnu set jako celek.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama