Přejít na obsah


Fotka

GSAK filtorvani podle oblasti (kraje)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2007 - 19:25

Mam dalsi dotaz k tomuto genialnimu nastroji. Pry by melo jit v GSAKu filtrovat waypointy podle zadany oblasti (polygon ci neco podobneho) Nevite nekdo jak na to? Me by se hodilo neco jako ze by se to filtrovalo podle kraju nebo neco podobneho. Nemate nekdo neco takoveho uz vytvorene? Bohuzel Oziexplorer (a vedsina programu co znam) pro PDA nezvladne najednou vice jak 1000 waypointu a chtel byh mit u sebe v PDA data pro celou CR

dik za radu
 


  • 0

#2 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2007 - 21:31



  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 15:16

V GSAKu by mělo jít filtrovat i podle PSČ, ale nějak jsem nepřišel zatím na to jak... poradíte? Díky.

  • 0

#4 romix

romix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 15:30

staci stahnout pcchz.exe, naistalovat a potom: z menu Center Point->Post Code

  • 0

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 16:01

Soubor jsem stáhnul, nainstaloval, ale CZ není v nabízených zemích vidět.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 16:58

galdra: Soubor jsem stáhnul, nainstaloval, ale CZ není v nabízených zemích vidět.

Vybral jsi správnou cestu k GSAKu? Mně to šlo na první pokus. Nejdřív nahlásil že tam žádný data pro POST CODES nemám a jestli je chci stáhnout, tak jsem mu dal že ano.. vybral Czech a nainstaloval.. Pak se na kartě Post codes musí vybrat Czech republic a už tam jsou..

  • 0

#7 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 17:38

galdra: Soubor jsem stáhnul, nainstaloval, ale CZ není v nabízených zemích vidět.

Podle toho, co zaznělo tady ve fóru, musí být verze GSAK minimálně 6.6.5... Ta myslím úplně oficiálně venku není, dá se stáhnout jako maintenance release na stránkách gsak.net (vyhledat se dá přes tamní fórum)... A je normálně stabilní, takže žádné problémy by s tím být neměly.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 18:10

PaBa:

galdra: Soubor jsem stáhnul, nainstaloval, ale CZ není v nabízených zemích vidět.

Podle toho, co zaznělo tady ve fóru, musí být verze GSAK minimálně 6.6.5... Ta myslím úplně oficiálně venku není, dá se stáhnout jako maintenance release na stránkách gsak.net (vyhledat se dá přes tamní fórum)... A je normálně stabilní, takže žádné problémy by s tím být neměly.

Jo, jo.. podporuje to od verze 6.6.5 a ta je ke stažení jako patch. Předpokládal jsem, že každý se snaží udržovat aktuální verzi programu. Na druhou stranu mám pocit, že to vychází jako beta patch a tudíž ho nehlásí automaticky při zjišťování nejnovější verze :-(


  • 0

#9 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 9:13

Už mi to funguje, ale v nové verzi 7, kterou mi včera Clyde poslal, Ve verzi 6.6.5 to nešlo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama