Přejít na obsah


Fotka

Jedeme, jedeme ... ČR je pátá v Evropě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 17:56

Pravě jsme (pouze velmi symbolicky) pokořili Nizozemí celkovým počtem založených cacheí. Bylo to až nečekaně rychle. Můžeme začít uzavírat sázky, jak dlouho bude odolávat čtvrté Norsko (v současnosti o cca 200 kousků víc). Dávám tomu čas do prvního Máje.
  • 0

#2 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 18:38

Bezva! Zatím mám jen 4, ale do měsíce chci zasadit další 3. Hurá na ně [:D]

  • 0

#3 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 18:59

My s Imaginem jsme zatím jen sbírali zkušenosti, ale už máme taky několik tipů na kešky, takže k překonávání Norska taky přispějeme svou troškou do mlýna [:D]
  • 0

#4 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 19:33

No kdys by se to pocitalo v kesich na kylometr ctverecni tak bych si troufal rict ze mozna mame prvenstvi :) mozna jestli se budu vecer nudit tak ten parametr spocitam :)

  • 0

#5 Grako

Grako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 19:47

Tak dobrá, taky si jednu skusím ještě do jara zasadit. Třeba mi jich léta ještě e


  • 0

#6 Grako

Grako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 19:48

Tak dobrá, taky si jednu skusím ještě do jara zasadit. Třeba mi jich do léta ještě pár vykvete.


  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 20:02

Minutus: No kdys by se to pocitalo v kesich na kilometr ctverecni tak bych si troufal rict ze mozna mame prvenstvi :) mozna jestli se budu vecer nudit tak ten parametr spocitam :)

koukni na profil Dorcadiona, ten to tam ma docela hezky.

  • 0

#8 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2007 - 20:51

Plánuju na jaře několik dalších na Šumavě, posunu nás tak o 3 založené [:)]

  • 0

#9 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 10:01

mam napad, pojdme houfne archivovat, at jsme zase sesti! co vy nato? par kouskama muzu prispet.
  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 17:33

Ja bych teda mel vetsi radost, kdyby CR byla vyhlasena ne veeelikym poctem, ale veeeelikou kvalitou kesi. Coz mozna jde tak trochu proti sobe...
  • 0

#11 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 19:44

Jojo, souhlas!

A co nám k tomu chybí? Myslím si, že především pokora a úcta k bližnímu svému!

Oli 


  • 0

#12 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 22:30

Myslim ze zakladani kesi jak na bezicim pasu neni uplne nejlepsi.....mimochodem, jakej mate pomer nalezene/zalozene? ja 79/1 ;)
  • 0

#13 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 23:20

swenney: Myslim ze zakladani kesi jak na bezicim pasu neni uplne nejlepsi.....mimochodem, jakej mate pomer nalezene/zalozene? ja 79/1 ;)


My zatím 231/0 ale to se brzy změní, už na tom pracujeme [;)


  • 0

#14 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 1:09

swenney: Myslim ze zakladani kesi jak na bezicim pasu neni uplne nejlepsi.....mimochodem, jakej mate pomer nalezene/zalozene? ja 79/1 ;)

zaujimavy napad, spocital som si to a mam pomer 27:1. btw ked tu geocaching zacinal, Milancer spominal, ze bolo nepisanym pravidlom udrzovat pomer 3:1, ked som zacinal ja, hovorili sme si, ze pomer by mal byt okolo 10:1. Ale s rozvojom geocachingu a poctu cache je to samozrejme neudrzatelne, ti ktori maju vela zalozenych cache vedia (a ani nemusia mat vela), aka je s tym praca udrzovat ich [;)]

  • 0

#15 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 1:44

No, i když se geocachingu moc dlouho nevěnuju, tak si myslím, že velké množství horších cachí není úplně ideální. A taky když je cache na každým rohu, to by člověk pak nedělal nic jinýho než hledal a logoval ..

  • 0

#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 11:42

Saman:

swenney: Myslim ze zakladani kesi jak na bezicim pasu neni uplne nejlepsi.....mimochodem, jakej mate pomer nalezene/zalozene? ja 79/1 ;)

zaujimavy napad, spocital som si to a mam pomer 27:1. btw ked tu geocaching zacinal, Milancer spominal, ze bolo nepisanym pravidlom udrzovat pomer 3:1, ked som zacinal ja, hovorili sme si, ze pomer by mal byt okolo 10:1. Ale s rozvojom geocachingu a poctu cache je to samozrejme neudrzatelne, ti ktori maju vela zalozenych cache vedia (a ani nemusia mat vela), aka je s tym praca udrzovat ich [;)]

Hm, já mám 20:1 a vhledem k rozptylu keší v prostoru si myslím, že pokud člověk nechce jezdit za geocachingem hodně autem, tak do takových třiceti kilometrů je to tak akorát.

Co máme ten sníh a zimu, tak jsem dokonce i na některé kešky došel pěšky.


  • 0

#17 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 12:17

Já jsem první kešku zakládal při 299 nalezených, teď mám poměr 312/1 ale také to chci upravit.

  • 0

#18 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 12:46

Tak jestli dobře počítám, tak mám poměr cca 11:1. [:P] A nějakou práci to dalo, to je pravda.[H]

Myslím, že obavy, že velké množství nově založených cache sníží jejich kvalitu, jsou zbytečné. Ono se to časem vytříbí a ty, co stojí opravdu za "prd" (ikdyž jich asi moc nebude), samy zaniknou. Buďto jejich autor o ně nebude pečovat nebo tam nebude skoro nikdo chodit, protože se to rozkřikne, že třeba Harweyova cache XYZ stojí za velký kulový a lepší je tam nechodit.[:P] Nějakej ten kritik se vždy najde. [;)]


  • 0

#19 Opi_CZ

Opi_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 11:12

Spíš bych to upřesnil, že spíš než to, že by na cache nikdo nechodil (i na špatné cache občas chodí zástupy) se situace vytříbí tím, že se majitel přestane o cache starat - a tak zanikne sama.

 

 


  • 0

#20 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2007 - 15:28

Myslím že není důležitý poměr nalezené/založené ale jak jsou ty založené kvalitní a jak se o ně dokážu postarat. Nechci zakládat cache za každou cenu někde v lese pod pařezem a nechci si rvát vlasy že ty svoje cache nestačím udržovat.

Momentálně mám poměr 35:1 ale na jaro chystám minimálně 3 nové.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka