Přejít na obsah


Fotka

TOPO mapa Slovenska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 21:23

Zdravím. Koupil jsem TOPO Slovenska, ale jaksi mi nejde odemknout. Nemá stejný způsob registrace jako TOPO Čech, ale má na CD prográmek k registraci, který by měl údaje odmejlovat na Slovensko. Bohužel to nefunguje, takže jsem tam posílal dotaz na email, bez reakce (asi 14 dní), telefonoval jsem dle čísel, která jsou u CD, ale taky nic. Nevíte někdo co s tím? Díky
  • 0

#2 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 21:29

skus napisat na slovenske forum - geocaching.sk, ci niekto nemal ten isty problem a nebude vediet poradit?

  • 0

#3 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 22:26

galdra: Zdravím. Koupil jsem TOPO Slovenska, ale jaksi mi nejde odemknout. Nemá stejný způsob registrace jako TOPO Čech, ale má na CD prográmek k registraci, který by měl údaje odmejlovat na Slovensko. Bohužel to nefunguje, takže jsem tam posílal dotaz na email, bez reakce (asi 14 dní), telefonoval jsem dle čísel, která jsou u CD, ale taky nic. Nevíte někdo co s tím? Díky

Od koho (kde?) je mapa koupena? Tam by asi meli podat vysvetleni o moznych pricinach toho, ze registracni mail neodesel (jestli neodesel), popr. poradit s registraci jinym zpusobem.
Nevim, co znamena formulace "telefonoval jsem a taky nic". Nedovolal ses? Dovolal a poslali te do ...? Neposlali te do ..., ale uz se neozvali? Jina moznost?
Na hot-line to asi taky budou chtit trochu konkretneji popsat :-)
  • 0

#4 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 22:48

Mel jsem presne ten samej problem v lete. Chvilku to taky trvalo ale nakonec mi poslali kody mailem. Muzes zkusit taky tuhle stranku http://mapserver.sk/unlock/

  • 0

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 11:41

Koupil jsem ji od prodejce v Mostě a u něj jsem to i reklamoval, ten to zase má od svého dodavatele (distributora těchto map). Na emailovou adresu jsem odeslal otisk obrazovky, kde je vidět, co registruji a číslo GPS. Ten program by to měl sám odeslat, ale neodeslal, tak jsem posla ten otisk. Odpověď nepřišla, tak jsem to urgoval u svího dodavatele, ten přes svého se snažil spojit se Slovenskem , ale nedovolali se a ani na emajly neodpovídají. Volal jsem tam také, ale nikdo na tom čísle telefon nebere. Zkusím dle výše uvedených rad něco zjistit na SK foru nebo přes ten odkaz.
  • 0

#6 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 12:04

Super, tento odkaz funguje. Díky, je registrováno.
  • 0

#7 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 12:41

Zajímavý bylo že mě v létě tvrdili jak odpovídají do 24 hodin a já prej měl smůlu že jsem se trefil zrovna do nějakýho stěhování. Nejspíš se teda pořád ještě stěhujou ..... [;)]

V tomhle případě mě taky trochu mrzí že jsme se rozdělili, taková TOPO Czechoslovakia v kvalitě český topomapy to by byla paráda......  ale třeba se někdy dočkáme.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama