Přejít na obsah


Fotka

zadarmo???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 los-2973

los-2973

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 20:01

zarec

mam dotaz poridil jsem si GPSku od bedi travnicka a moc sem ju jeste neuplatnil pac ju mam hlavne na letani ale co jsem se dival tak je tam nejaka zakladni mapa celkem hola na to litani to staci ale pre bych radsi neco podrobnejsiho...otazka zni:MUSIM SI KOUPIT LEGALNE MAPU ZA NEKRESTANSKY PENIZE NEBO SE DA SEHNAT NA NETU NECO GRATIS???


  • 0

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 20:08

No to máš těžký...

Nikomu se ještě nepodařilo prolomit autorskou ochranu map od GARMINu a nainstalovat si ji do více, jak dvou zařízení.
Pak ale ještě existují mapy zadarmo, které vytvořil někdo pro volnou distribuci, ty se do GARMINu dostat dají.
Odkazy na nějaké mapy zdarma a programy na jejich instalaci jsou na wiki.geocaching.cz

 


  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 20:09

los:

zarec

mam dotaz poridil jsem si GPSku od bedi travnicka a moc sem ju jeste neuplatnil pac ju mam hlavne na letani ale co jsem se dival tak je tam nejaka zakladni mapa celkem hola na to litani to staci ale pre bych radsi neco podrobnejsiho...otazka zni:MUSIM SI KOUPIT LEGALNE MAPU ZA NEKRESTANSKY PENIZE NEBO SE DA SEHNAT NA NETU NECO GRATIS???

Zkus tohle...

Ted me tak vlastne napada... prodava jeste nekde TOPO50 v2 nebo v3 ? Jinak by totiz pro Legenda uz v podstate nic nebylo. TOPO Czech v1 je v nem pry nepouzitelna a starsi mapy na strankach garmin.cz uz nevidim.

Btw. myslim, ze cena napr. TopoCzech v.1 je docela SLUSNA.

 


  • 0

#4 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 20:24

To prolomeni ochrany je jen problem poptavky..... Jak vidno, prolomit se da vsechno viz. BlueRay a HDDVD crack na netu se volne vyskytujici a jiz schopne fungujici. Nejsem zadnej hacker, takze netusim jak presne se to da udelat a divim se, ze se mezi tolika uzivateli GC jeste nenasel nikdo, kdo ma znamy, kteri to dokazou. Verme, ze se nakdo takovy rychle objevi. Btw. Tobe pripada 3k za mapu TopoCR malo (primerene) ?????
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 20:43

seedcorp: To prolomeni ochrany je jen problem poptavky..... Jak vidno, prolomit se da vsechno viz. BlueRay a HDDVD crack na netu se volne vyskytujici a jiz schopne fungujici. Nejsem zadnej hacker, takze netusim jak presne se to da udelat a divim se, ze se mezi tolika uzivateli GC jeste nenasel nikdo, kdo ma znamy, kteri to dokazou. Verme, ze se nakdo takovy rychle objevi. Btw. Tobe pripada 3k za mapu TopoCR malo (primerene) ?????

No hele reknu ti to asi takhle.... nerikam, ze mam na svem pocitaci vsechen software legalne koupeny, ale verejne prohlasovat, ze je spravny vsechno si ukrast mi prijde  jako dost silny kafe.

Kde si vzal ty 3000? Popripade, o ktere mape mluvis? Na strankach garminu vidim jednu licenci TOPO Czech v1 za 1990 s DPH a ano, pripada mi to jako cena, ktere bych se asi nebranil. Kdybych teda mel GPS, co by to skousla.  Je ale pravda, ze co jsem tak cetl, tak bezchybna ta mapa rozhodne neni a nektere oblasti jsou snad i horsi nez na Topo50 v.2. Doufam, ze se to jeste zlepsi.


  • 0

#6 los-2973

los-2973

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 22:38

jezisku to sem zas neco koupil...ani vlastne nevim co tam za mapu je...jo a jeste je divny ze kdyz sem ju dostal od bede tak tam bylo info na majitele a nejaky nabehany km...to jako ze si proste asi nejakej zamestnanec udelal vylet.no nic necham to asi tak.jestli do neceho budu vrazet tak do nove gps
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama