Přejít na obsah


Fotka

super


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 11:25

Super, tak diky Brabenczovi, Jarrymu a Toniczechovi sa nam zacina plnit aj Jihocesky a Plzensky kraj :-)
Ja sa tam tiez chystam ulozit aspon jednu cache v ramci srpnovej "Jizdy" po Jiznich Cechach...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 22:16


Na Sumavu jsem se chystal dlouho a protoze Jihocesky kraj je docela chudy na cache, tak jsem jich par ulozil. V srpnu se na Sumavu pravdepodobne taky podivam, takze neco jeste schovam. Na Sumave jsem si pekne odpocinul akorat jsem nekolikanasobne prekrocil rozpocet na dopravu:( autobusy a hlavne vlaky jsou dneska desne drahy:(
Kazdopadne v Jihoceskem a Plzenskem kraji je jeste dost bilech mist na mape geocachingu, takze nevahejte a schovavejte! :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 22:58

Ja sa tam tiez chystam ulozit aspon jednu cache v ramci srpnovej "Jizdy" po Jiznich Cechach...

Tedy, Šamane, kdyby se ti chtělo, tak já bych se nejraději podíval někam na Písecko či Strakonicko :-)
Teď jsem jednou multicachí trochu zmenšil ten prostor "hic sunt leones" východně od Prahy (Kouřim). Uložil jsem ještě jednu 1/1 mikro (cca6x8 cm) u mohyly na lipanském bojišti, ale zatím jsem ji nezaregistroval,protože jsem k tomu ještě nesepsal povídání. Ale kdo chce, může to s tou Kouřimí spojit a zahledat si. Souřadnice jsou N50 01.694 E014 56.179.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 23:24

Tedy, Šamane, kdyby se ti chtělo, tak já bych se nejraději podíval někam na Písecko či Strakonicko :-)


Zeby wishlist :-)? To ja bych se rad podival(rozumej zacachoval) do Kutne Hory.. Tak me napada, co takhle udelat CZ UNESCO serii?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2004 - 11:20


Tedy, Šamane, kdyby se ti chtělo, tak já bych se nejraději podíval někam na Písecko či Strakonicko :-)


Prave Pisecko mam na mysli, Tonicku :-) Do Pisku obcas chodim na sluzobku a mozno teraz v srpnu sa tam dostaneme pocas Jizdy 2004. .. A ak vyjde cas, tak naozaj z Ceskeho Krumlova sa da este vela vytazit :-)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2004 - 0:01

Zdar - s těmi Jižními Čechy - mám v pacce (v pácu) Jindřichův Hradec, jednu kolem na prima místě a ještě strašně pěkné místo s technickou památkou (spíš raritou) na Lužnici. Jenom musím manželku přesvědčit, že o víkendu (nejdříve příštím) pojedeme navštívit naše ... . Takže budou, budou ... . Dneska se nám vrátil požární vůz ze servisu, tak to snad za týden vyjde.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2004 - 0:25

Zeby wishlist :-)? To ja bych se rad podival(rozumej zacachoval) do Kutne Hory.. Tak me napada, co takhle udelat CZ UNESCO serii?

Wishlist - proč ne? Jen se tu vyslovte, kde byste si kdo rádi zahledali.
Pokud jde o přání kolegů či předběžně diskutované záměry, tak jeden kolega (nebudu jmenovat) si u mne před časem zamluvil Ranou u Loun (vedu v patrnosti, ale v nejbližších dnech zatím asi realizovat nebudu). Dalšímu jsem se zmínil o jistém nápadu na Kladensku a už se na něj těší. Koho se to týká, ví o čem je řeč. Ale to si nechám asi až na srpen či tak nějak).
UNESCO CZ - to zní hrdě. Praha, Český Krumlov, Telč, Zelená Hora, Kutná Hora, Lednicko-valtický areál, Holašovice, Kroměříž, Litomyšl, Olomouc, Třebíč. Někde už cache jsou - i když zrovna z Krumlova se toho dá ještě vyždímat... Možná bych se zkusil té Kutné Hory ujmout a udělat nějakou městskou multi. Ale pokud tam do toho chce jít někdo jiný, ať dá vědět.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2004 - 0:30

a ještě strašně pěkné místo s technickou památkou (spíš raritou) na Lužnici

Tedy jestli je to, co myslím, tak to už se moc těším :-)

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2004 - 12:46

Jsme teď na prázdninách v Chlumu u Třeboně, doufám že tady po nás něco "geo" zůstane. O Rané u Loun jsem dlouho přemýšlel také.....stojí 100% za to. UNESCO CZ je výborný nápad - jde větinou o city cache, ale to snad nevadí.


  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2004 - 9:28

UNESCO CZ - to zní hrdě. Praha, Český Krumlov, Telč, Zelená Hora, Kutná Hora, Lednicko-valtický areál, Holašovice, Kroměříž, Litomyšl, Olomouc, Třebíč.

Dovolím si doplnit též Brno - vila Tugendhad je na seznamu chráněných památek také ;-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2004 - 10:11

Když už jsme u toho, co kdo komu na sliboval... Kladenští medvědi jsou připravení, jen to spsat. Bylo mi líto to udělat jen mikro a tak to nakonec bude multicache s pár zastávkami (třeba u oněch medvědů) po Kladně zakončená nejmenší ze sady tří kulatých krabiček - takže použitelná na drobnější předměty. Teď už si jen udělat čas sepast to a dát na GC.com :-)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2004 - 8:15


UNESCO CZ - to zní hrdě. Praha, Český Krumlov, Telč, Zelená Hora, Kutná Hora, Lednicko-valtický areál, Holašovice, Kroměříž, Litomyšl, Olomouc, Třebíč. Někde už cache jsou - i když zrovna z Krumlova se toho dá ještě vyždímat... Možná bych se zkusil té Kutné Hory ujmout a udělat nějakou městskou multi. Ale pokud tam do toho chce jít někdo jiný, ať dá vědět.

Po delsi dobe bysme se mohli vratit k tomuto napadu. Snad zbyvaji uz jen Holasovice, Olomouc.. "ze by hozena rukavice" ?

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama