Přejít na obsah


Fotka

Ještě 30


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1101 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 15:25

Ještě 30 kešek a máme Norsko [:P]

http://www.geocachin...x?country_id=56 

http://www.geocachin...?country_id=147


  • 0

#2 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 17:24

Už nám tu leží jedna nachystaná a připravená na víkendové zasazení do země :).

  • 0

#3 Grako

Grako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 17:28

Dnes jsem odeslal ke schválení jednu a zítra druhou, takže už jenom 28. Kdo dál?


  • 0

#4 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 17:40

Už jen 27, zítra zakopu jednu na D1. [:D]

  • 0

#5 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 18:27

Prave jsem se vratil z terenu, takze uz jen 26:)

  • 0

#6 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 19:50

marekl: Už jen 27, zítra zakopu jednu na D1. [:D]


Pocitaji se jen publikovatelne cache [:)]


  • 0

#7 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 20:07

Tak už jen 25 [H]. Jenom ji šoupnout do díry a bude to.

Jenom je bohužel méně času.[:(]


  • 0

#8 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 20:49

Taky přiložím ruku k dílu, ale mám to trochu komplikovanější, připravuji adekvátní keš ke své již funkční s názvem Noc/Night...bude se jmenovat Den/Day se stejnou obtížností jako Noc. Je to trochu náročnější na čas. :-). Tak snad do 14 dnů.
  • 0

#9 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1101 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 20:56

A pak je tu další meta: http://www.geocachin...x?country_id=10 [:P]

  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 21:42

Nevite nekdo o nejakem sportu/zabave/hre atd, kde se furt nehoni nejake mety, meze, pocty, hranice atd. ?

 

EDIT: Nestrasim, sem se jen zeptal...

Uznavam ze silne off-topic, ale bylo to kratky, tak se to snad da prominout... ;)


  • 0

#11 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 21:57

Bubáku, nestraš. Nikdo tě přece nenutí, abys honil mety, meze, počty a hranice. Copak tě osobně nějak při geocachingu ovlivňuje, že někoho baví sledovat statistiky?

A kromě toho je to v této diskuzi silně off-topic.
 


  • 0

#12 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 22:50

A co kvalita tech nasich kesi ? Stejna jako v Norsku ? Nebo mame s Norskem stejnej jen ten souhrnnej soucet ?[*-)] [8-)]
  • 0

#13 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 22:58

Víš, že bych možná i naše keše pochválil víc? Norsko hodně těží ze své přírody a rozlohy. Když od ní odhlédnu, tak samotné keše nebyly vždy až tak skvělé. (Soudím tedy jen podle asi patnácti, co jsem tam našel.)

  • 0

#14 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2007 - 23:44

Je těžké posoudit kvalitu keší v té či oné zemi. Jak praví Marek, který nechce posuzovat keše v zahraničí, tak i já je nechci posuzovat konkrétně v Německu, jen k nim chci říct, že se mi většina (z cca 20) nelíbila. Na druhou stranu se mi velmi moc líbila keš LAMA a KATZENSTEIN. U nás mám poměr opačný, 90% keší se mi líbí, 10% ne (mluvím jen o těch, které jsem našel).  Je to silně subjektivní, protože se nehoním za čísly, ale chci si kešování užít. A proto nebudu zásadně hledat keše v Praze a na podobných místech s vysokou koncentrací keší (pouze výběrově a příležitostně), protože si myslím, že tam to je jen o sbírání bodů, které nic neznamenají. Aspoň pro mne.
Tak si mne klidně kamenujte, je mi to jedno, radši si vyrazím v pohodě do přírody za nějakou pěknou keší a tu si pořádně užiju. [:)]

  • 0

#15 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2007 - 11:19

marekl: Víš, že bych možná i naše keše pochválil víc? Norsko hodně těží ze své přírody a rozlohy. Když od ní odhlédnu, tak samotné keše nebyly vždy až tak skvělé. (Soudím tedy jen podle asi patnácti, co jsem tam našel.)

Tak tak, navštívil jsem v Norsku asi dvacet kousků z nichž 4 jsem oprávněně zařadil do mého best of bookmark listu (snadno dostupný ke shlédnutí, má i komentáře), protože to prostě byly norské turistické atrakce číslo 1 a jako obyvatel střední Evropy jsem si před nima sedal na prdel, ale drtivá většina keší i v Norsku vzniká ne na krásných místech, ale tam kde žijí lidé... což je k velikosti Norska a polovičnímu počtu obyvatel jako u nás jen v několika málo větších městech.


  • 0

#16 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2007 - 15:49

Nechci vas srasit, ale prave jsem si cetl na norskem geoforu, kde se probira ze je dohani CZ kesky a udelali tam vlakno kde se pravi, ze zadarmo nam tu pozici prece neprenechaji.

Takze jak se tady hlasi, ze uz jen 27,26, 25.... atd tak tam uz zase maji 154,155,156 :-)))))))))))))))))))))))))) Coz znamena ze byste meli teda kapanek pridat pokud je chcete predehnat;-)


  • 0

#17 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2007 - 16:15

SHANTI Team:

Nechci vas srasit, ale prave jsem si cetl na norskem geoforu, kde se probira ze je dohani CZ kesky a udelali tam vlakno kde se pravi, ze zadarmo nam tu pozici prece neprenechaji.

Takze jak se tady hlasi, ze uz jen 27,26, 25.... atd tak tam uz zase maji 154,155,156 :-)))))))))))))))))))))))))) Coz znamena ze byste meli teda kapanek pridat pokud je chcete predehnat;-)

 

Tak jsem koukal na norské fórum a musím říct - nerozumím ani slovo :-) 


  • 0

#18 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1159 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2007 - 16:41

PLAJ family: A pak je tu další meta: http://www.geocachin...x?country_id=10 [:P]

No zrovna Švédsko bych nebral jako bernou minci. Možná jsem měl jen smůlu, ale ve Stockohlmu jsem našel 9 keší, většina zanedbaná, ve špatném stavu, ve třetině z najitých už nebylo kam logovat, když jsem si dal vyhledat okolní kešky, tak přes čtvrtinu z nich bylo disablovaných - prostě jsem byl hodně zklamanej. Na druhou stranu ty, které byly v pořádku, byly moc fajn.

V tomo ohledu byly kešky v Oslu (od tam mám 14) na podstatně lepší úrovni, subjektivně bych řekl srovnatelné s Prahou.


  • 0

#19 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1159 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2007 - 16:46

xpj:

SHANTI Team:

Nechci vas srasit, ale prave jsem si cetl na norskem geoforu, kde se probira ze je dohani CZ kesky a udelali tam vlakno kde se pravi, ze zadarmo nam tu pozici prece neprenechaji.

Takze jak se tady hlasi, ze uz jen 27,26, 25.... atd tak tam uz zase maji 154,155,156 :-)))))))))))))))))))))))))) Coz znamena ze byste meli teda kapanek pridat pokud je chcete predehnat;-)

 

Tak jsem koukal na norské fórum a musím říct - nerozumím ani slovo :-) 

A hlavně neznáš Shantiho [:D][:D][;)]


  • 0

#20 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2007 - 12:03

Tak dnes (16.3) dopoledne je stav -23.

Norové totiž mají úplně jiné starosti.

Mj. ellandel plánuje navštívit 192 zemí světa a pro každou zemi vydat svůj personal geocoin... (začíná Čínou).


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama