Přejít na obsah


Fotka

MapSource 6.12.2 (nejnovější) a uživatelské ikony bodů zájmu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 22:16

Od minulého týdne, kdy jsem nainstaloval nejnovější MapSource, se mi do něj z GSAKu nepřenášejí ikonky jednotlivých typů keší. A teď jsem si všiml, že ve vlastnostech waypointu úplně chybí sekce uživatelských ikonek. Jako poslední mám sekci Number, pod ní už nic není.

Jste na tom stejně? A nevíte, jak do nejnovějšího MapSource dostat uživatelské ikony?
 


  • 0

#2 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 22:47

Mohu ze zeptat co je to GSAK?? pořád to vidím v nějakým článcích, ale pořád nevím co to znamená:-/

  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 22:49

GSAK je program pro pokročilou správu keší na počítači. Teď zrovna nejede Wiki na GC.cz - až bude funkční, tak tam o tom najdeš článek.

 


  • 0

#4 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 22:55

Mapsource verze 6.12.2, export z GSAKu (gdb soubor, pouzito makro ChangeSym.txt) 
Ikony se mi normalne zobrazi. Nezmenilo se umisteni CustomSymbols? Ja to mam asi na trech mistech. (radsi)
  • 0

#5 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 23:08

To mě také napadlo. Ale když dřív bylo umístění CustomSymbols špatně, tak se místo uživatelských ikon zobrazila kolečka.

I když možná už tuším, kde je problém. Před několika dny jsem v české verzi MapSource přepisoval české lokalizační soubory anglickými. To aby se mi v nastavení waypointu neskrýval řádek s URL adresou. V anglické verzi MapSource se tato chyba neprojevuje. Je možné, že po této změně program hledá uživatelské body jinde.

Jestli máš anglickou verzi, mohl bys sem napsat, jak se jmenuje správná složky v dokumentech a jak v ní potom jednotlivé soubory? Na disku už mám My Garmin, v něm podsložku Custom Waypoint Symbols a v ní soubory typu Waypoint Symbol 000.bmp. To ale zjevně nefunguje, MapSource chce asi jiné názvy.
 


  • 0

#6 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2007 - 9:14

Mam ceskou verzi (mas pravdu, ze v nich neni videt URL), jinak pro ceskou verzi je spravne umisteni v dokumentech Můj Garmin, složka Vlastní symboly trasových bodů a tam 000.bmp.

Tak jediny co me napada zkus Waypoint Symbol 000.bmp prejmenovat na 000.bmp. Dej mi vedet jestli to pomohlo.... Chystam se prejit na ENG verzi....

  • 0

#7 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2007 - 14:00

Takze otestovano na ENG verzi a spravne umisteni je v Dokumentech, My Garmin, slozka Custom Waypoint Symbols a jednotlive custom symboly jsou pojmenovany 000.bmp atd.... Funguje i na ENG verzi. Doufam ze jsem ti pomohl.
  • 0

#8 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2007 - 21:57

Díky za tip, teď to už opravdu funguje. Stačilo přejmenovat Waypoint Symbol 000.bmp na 000.bmp. Nechápu ale, proč to Garmin dělá v každé verzi MapSource jinak.

  • 0

#9 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2007 - 1:25

marekl:

Od minulého týdne, kdy jsem nainstaloval nejnovější MapSource, se mi do něj z GSAKu nepřenášejí ikonky jednotlivých typů keší. A teď jsem si všiml, že ve vlastnostech waypointu úplně chybí sekce uživatelských ikonek. Jako poslední mám sekci Number, pod ní už nic není.

Jste na tom stejně? A nevíte, jak do nejnovějšího MapSource dostat uživatelské ikony?
 

Tento problem nemam, ale zato mi vadi, ze u teto nove verze jsou vsechny popisy jako nazvy ulic, mest,... a jine texty na mape VELKYM pismem, ne jako driv prvni velke a dale male. Dost ty napisy ted bijou do oci na ukor mapy - nevite nekdo co s tim? V nastaveni to neni, tak asi nic, co.... Ach jo... 


  • 0

#10 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2007 - 10:54

U jaké konkrétní mapy to dělá? Mně se města zobrazují stejně jako dřív, s velkým počátečním písmenem, ostatní jsou malá.

  • 0

#11 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 2:01

marekl: U jaké konkrétní mapy to dělá? Mně se města zobrazují stejně jako dřív, s velkým počátečním písmenem, ostatní jsou malá.

Topo50v3.1 ma ted u me vse velke a dost to snizuje prehlednost mapy, to me stve (u Mountfield-tj.odlehceny mape na 8MB pamet Legendu mi to dela take tak)... A v nastaveni to proste neni, snad nejsem slepej...


  • 0

#12 Marvin_CZ

Marvin_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2007 - 14:45

marekl:

Před několika dny jsem v české verzi MapSource přepisoval české lokalizační soubory anglickými.

Mohu se Marku zeptat na podrobnosti?

Po aktualizaci MapSource na posledni verzi (6.12.3), se me bohuzel z anglicke verze stala verze ceska. Neprisel jsem bohuzel na zpusob, jak se vratit k anglicke lokalizaci.

Netusi nekdo jak na to?

Diky 


  • 0

#13 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2007 - 15:04

Marvin_CZ: Mohu se Marku zeptat na podrobnosti?

Po aktualizaci MapSource na posledni verzi (6.12.3), se me bohuzel z anglicke verze stala verze ceska. Neprisel jsem bohuzel na zpusob, jak se vratit k anglicke lokalizaci.

Netusi nekdo jak na to?

Diky 

U verze 6.11.6 pomohlo smazani soboru SetupCSY.dll z adresare s rozbalenou instalaci. Pak uz se to nainstalovalo anglicky.
 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama