Přejít na obsah


Fotka

Free European Basemap pro americké Garminy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2007 - 20:17

Objevil jsem zajímavou stránku, kde je ke stažení European Basemap pro Garminy. To by se mohlo hodit majitelům amerických navigací, které Evropu standardně neobsahují. Tuto mapu samozřejmě nelze porovnávat s Topo Czech, ale pro výlety do ciziny je lepší než úplně slepá standardní mapa. Snad to teda není warez, z toho webu se to moc nedá poznat.

Jsou tam ještě další zajímavé věci, třeba zprovoznění routování přímo v navigaci pro mapy Garminu, které to standardně umí jen v MapSource.


  • 0

#2 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2007 - 22:58

Myslíš, že je v ní víc údajů než v basic map pro Evropu v evropském Garminu. Tomu routování jsem moc neporozuměl...mám silniční mapu SRN a ta není routovatelná. Šlo by to nějak použít?
  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2007 - 23:50

Myslím, že to je stejná mapa, co je v evropských navigacích standardně.

Tomu routování taky úplně nerozumím. Z popisu na původních stránkách jsem pochopil, že existují nějaké mapy Garminu, které jsou routovatelné v MapSource, ale už ne v navigačním přístroji. Tento postup by to snad měl změnit.


  • 0

#4 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2007 - 23:56

Tak budeme muset laborovat. [I]
  • 0

#5 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2007 - 11:45

marekl:

Myslím, že to je stejná mapa, co je v evropských navigacích standardně.


Tomu routování taky úplně nerozumím. Z popisu na původních stránkách jsem pochopil, že existují nějaké mapy Garminu, které jsou routovatelné v MapSource, ale už ne v navigačním přístroji. Tento postup by to snad měl změnit.



 


Co se toho routováni týká - pomocí tohoto postupu jde udělat routovatelná mapa z Metroguide, ktera jinak umi routovat pouze v mapsource (narozdil od Cityselect a City navigator, ktere routoji jak v mapsource tak v GPS). Ten postup je funkční a opravdu to potom v GPSce routuje, na druhou stranu to nefunguje uplne korektne s dalsima mapama (mne se to napriklad hadalo s TOPO Czech) i kdyz autori tvrdi opak.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama