Přejít na obsah


Fotka

Schvalovani multicachi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 0:26

Doslechl jsem se na eventu, ze nekteri schovavatele meli problemy se schvalenim multi a approver po nich chtel skutecne souradnice finalni cache. Pokud vim, neni to novy pozadavek, v guidelines pro multi uz je dlouho. Mozna ze na nem Erik driv striktne netrval a ted k tomu byl dotlacen shora. Pri vyplnovani formulare je treba do policka "Note to Reviewer" napsat neco jako "The final coordinates of the cache are N 50° 12.345 E 014° 67.890". Rovnez pokud by nekdo umistoval "klasickou" multicache, kde jsou jednotlive body tvoreny napr. microcachemi, je treba uvest souradnice techto fyzickych cachi. Virtualni body (pametni deska s letopoctem, ktery se ma dosadit do souradnic atd.) uvadet netreba.
Je to opatreni proti nahodnemu umisteni jine cache pobliz casti multi, aby nedoslo k nahodnemu nalezeni jedne cache pri hledani druhe: plati stejny limit 0.1 mile / 160 metru jako pro jednotlive tradicni cache (toto neplati pro jednotlive casti jedne multicache).
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 11:51

Suhlas s Haggaeusom, ja to pri svojich robim a je to rozumna poziadavka.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2004 - 18:40

Ted jsem dal schvalit svoji prvni cache (teda druhou opravednou protoze mi prvni nekdo neschvalil neb byla pouze virtualni) Vite nekdo kdo vubec "erik88l-r" je ? Je to nejaky Cech, nebo nekdo z US ?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2004 - 18:48

Ted jsem dal schvalit svoji prvni cache (teda druhou opravednou protoze mi prvni nekdo neschvalil neb byla pouze virtualni) Vite nekdo kdo vubec "erik88l-r" je ? Je to nejaky Cech, nebo nekdo z US ?

Erik je tzv. "approver pro zbytek sveta" - uzemi, ktera nemaji lokalniho providera. Podle profilu je z Georgie.
Obcas mu vypomaha Crow T Robot.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2004 - 11:21

Ted jsem dal schvalit svoji prvni cache (teda druhou opravednou protoze mi prvni nekdo neschvalil neb byla pouze virtualni) Vite nekdo kdo vubec "erik88l-r" je ? Je to nejaky Cech, nebo nekdo z US ?

V sucasnosti sa neschvaluju ani virtualky, ani locationless cache, Groundspeak chce geocaching vratit k hladaniu fyzickych kontajnerov, tie, ktore mozes vidiet, stale ficia ako "praotcovia" a "pramatky" :) tychto druhov cache...
BTW Erik je hlavne majitel cool auta :))))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2004 - 21:41

V sucasnosti sa neschvaluju ani virtualky, ani locationless cache,

Z kterehozto duvodu bychom je nemeli pohradve prehlizet, ale spise hledat a logovat pri kazde prilezitosti. Nebot se z kdysi premnozeneho plevele zacina stavat docela vzacnost (a to jeste obcas nejaka odumre) - osud Locationless a Virtual caches tak trochu pripomina pribeh koukolu na ceskych polich. Vzdyt v CR mame jen dve virtualni cache...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2004 - 17:45

Vzdyt v CR mame jen dve virtualni cache...


v Praze nebo v CR? ;-)

Prague, Stare Mesto by jstead (GC6F37)
Cache my Czech (Prague) by CARGOLAX (GCF496)
Ruprechtický špièák by kudrna (GC9CD3)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2004 - 20:15

v Praze nebo v CR? ;-)

Prague, Stare Mesto by jstead (GC6F37)
Cache my Czech (Prague) by CARGOLAX (GCF496)
Ruprechtický špièák by kudrna (GC9CD3)

Sorry, na ten pomnik Jana Husa jsem zapomnel - samozrejme mas pravdu, jsou 3. I tak, vzacne zbozi...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama