Přejít na obsah


Fotka

poi body-Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 0:46

prosím poraďte jak dostat POI body do Legenda .Pro někoho možná banalita ale já jsem na to nepřišel.
 

  • 0

#2 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 11:14

edemsi:

prosím poraďte jak dostat POI body do Legenda .Pro někoho možná banalita ale já jsem na to nepřišel.
 

Pokud mas s Legendem koupenou nejakou mapu (treba Topo50) tak nejlepe z ni. Jinak obecne kazdy SW, ktery umi komunikovat s Garminem a jdou do v nem otevrit soubory  *.gpx

  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 11:52

czcharlie:

edemsi:

prosím poraďte jak dostat POI body do Legenda .Pro někoho možná banalita ale já jsem na to nepřišel.
 

Pokud mas s Legendem koupenou nejakou mapu (treba Topo50) tak nejlepe z ni. Jinak obecne kazdy SW, ktery umi komunikovat s Garminem a jdou do v nem otevrit soubory  *.gpx

To ale plati jen pro uzivatelske waypointy, kterych do nej nenacpes vic nez tisic (v pripade stareho cb Legenda). Abys tam nahral vlastni POI (Points of Interests), musis si vytvorit pruhlednou mapu. Navod je nekde na geowiki.


  • 0

#4 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 14:07

alkes:

czcharlie:

edemsi:

prosím poraďte jak dostat POI body do Legenda .Pro někoho možná banalita ale já jsem na to nepřišel.
 

Pokud mas s Legendem koupenou nejakou mapu (treba Topo50) tak nejlepe z ni. Jinak obecne kazdy SW, ktery umi komunikovat s Garminem a jdou do v nem otevrit soubory  *.gpx

To ale plati jen pro uzivatelske waypointy, kterych do nej nenacpes vic nez tisic (v pripade stareho cb Legenda). Abys tam nahral vlastni POI (Points of Interests), musis si vytvorit pruhlednou mapu. Navod je nekde na geowiki.

OK, "vestavene" POI jsou soucasti mapy. Me nenapadlo, ze by je chtel nekdo rozsirovat.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama