Přejít na obsah


Fotka

TB - Grrrrr :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 11:39

zrovna ma nastvalo, ze moj TB Hedgehog in the cage, umiestneny do Kyvadla, s jasne uvedenym cielom cestovat do USA, skoncil v cache Lesna zahrada, kde sa asi vela amikov pohybovat nebude ;-).
Mam taky pocit, ze niektori ludia necitaju ciele, kam sa ma TB dostat, a len tak si ich volne posunuju z cache do cache a maju zato bod do statistiky TB. Odporucam si vzdy precitat stranku TB pred tym, ako idete lovit cache, prip. pred tym, ako TB umiestnite... Ja ked nemozem splnit jeho ciel - resp. pomoct mu k nemu, tak ho proste neberiem... Nie je to prvy krat, co sa to stalo s nejakym TB z Kyvadla...
Prosim, ked niekto pojdete na Lesnu zahradu, zoberte ho a vratte do Kyvadla alebo Panoramy, alebo ho zaneste do USA :-)))))

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 11:49

Panorama je dobré, možná by se mohla skýš vylepšit "a la Koralkova..." a byl by z toho ***** Hilton pro TB. Úkryt vypada bezpečně, nikdy nebyl vykraden a je to na exkluzivním, často navštěvovaném místě.... Šamanova poznámka grrrr... je OK, ovšem ne vždy má člověk k dispozici výtisk bugsheetu a ze samotného TB (pokud nemá připevněný lísteček či sešítek s cílem) se nic nepozná. Hlavně když se TB neztratí. Jeden můj TB místo do USA cestoval do Maďarska na keš s návštěvností 3 ks/rok.... :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 11:54

zrovna ma nastvalo, ze moj TB Hedgehog in the cage, umiestneny do Kyvadla, s jasne uvedenym cielom cestovat do USA, skoncil v cache Lesna zahrada, kde sa asi vela amikov pohybovat nebude ;-).

Cesty TBs jsou nevyzpytatelne, takovy Kikker Tiger bloumal po Cechach, az ho vyzvedli Holandani ze zasnezeneho Frydstejna.Ale souhlas, TB by mel byt prenasen ve smeru jeho cile nebo do cache s vetsi navstevnosti.
Nema nekdo cestu do Nemecka, aby tam vratil TB Mechaniker, ktery mel putovat nur in Deutschland a momentalne se nachazi v Museum Cache?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 22:34

zrovna ma nastvalo, ze moj TB Hedgehog in the cage, umiestneny do Kyvadla, s jasne uvedenym cielom cestovat do USA, skoncil v cache Lesna zahrada, kde sa asi vela amikov pohybovat nebude ;-).
Mam taky pocit, ze niektori ludia necitaju ciele, kam sa ma TB dostat...

I kdepak, cetl jsem a pozorne. Nikde ani zminka o tom, ze by nemohl cetsovat po ceskych keskach ;) To ze ma v cili napsano, ze by chtel procestovat vsechny americke staty prece neznamena, ze se nemuze podivat nekam jinam. Ale kdyz se tak certis, klidne ti pro nej na zahradu zajedu, okoli skryse bylo opravdu paradni a kdyby TB mohl mluvit, urcite by ti rekl, ze se mu tam libi... :o)))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 11:52

Panorama je dobré, možná by se mohla skýš vylepšit "a la Koralkova..." a byl by z toho ***** Hilton pro TB. Úkryt vypada bezpečně, nikdy nebyl vykraden a je to na exkluzivním, často navštěvovaném místě....

Šamanova poznámka grrrr... je OK, ovšem ne vždy má člověk k dispozici výtisk bugsheetu a ze samotného TB (pokud nemá připevněný lísteček či sešítek s cílem) se nic nepozná. Hlavně když se TB neztratí. Jeden můj TB místo do USA cestoval do Maďarska na keš s návštěvností 3 ks/rok.... :-)

je pravda, ze nie vzdy clovek vie, kam ma TB namierene, mal by si to vsak pri priprave na cachelov zistit...
A zrovna na tom mojom je to vyslovne napisane :(
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 15:15

Šamanova poznámka grrrr... je OK, ovšem ne vždy má člověk k dispozici výtisk bugsheetu a ze samotného TB (pokud nemá připevněný lísteček či sešítek s cílem) se nic nepozná. Hlavně když se TB neztratí.


Tak jsem na druhy vypusteny TB dal zalaminovane info a zda se, ze to uplne nefunguje. TB nabira jizni smer, misto zapadni :)

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 12:36

... aby tam vratil TB Mechaniker, ktery mel putovat nur in Deutschland ...

Tam jsem ho dal ja vymenou za TB Twincars ... Kousek od cache je hotel Mariott a cache je hojne navstevovana cizozemci - myslim ze tam ma docela nadeji, aspon doufam, ze jsem to moc nepokazil. Za odmenu je muj oblibeny Sean The Shivering Snowman v Ruins of Medieval Village, ktera byla uz dvakrat vybrana ... No uvidime, snad to prezije. Mimochodem - neznate nekdo nejaky dvojcata? TB Twin Cars maji za ukol davat se fotit s dvojcatama. Prijedu kamkoliv v rozumne vzdalenosti ;-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2004 - 10:01

I kdepak, cetl jsem a pozorne. Nikde ani zminka o tom, ze by nemohl cetsovat po ceskych keskach ;) To ze ma v cili napsano, ze by chtel procestovat vsechny americke staty prece neznamena, ze se nemuze podivat nekam jinam. Ale kdyz se tak certis, klidne ti pro nej na zahradu zajedu, okoli skryse bylo opravdu paradni a kdyby TB mohl mluvit, urcite by ti rekl, ze se mu tam libi... :o)))

aaaale, az tak sa nezlobim :), ale celkom by som bol rad, keby sa dostal von. Ked mas totiz TB mimo CR, tak si citas aj popis inych caches ako tych, co uz poznas, je to obohacujuce... Si v kontakte s ludmi, ktory ho maju zrovna u seba (obcas si s nimi clovek dopisuje), nabera viac kilometrov... V CR sa stava, ze 1 TB tu stravi aj rok, a z Pendula ci Panoramy ma najvacsiu sancu ist do zahranicia.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2004 - 10:01

I kdepak, cetl jsem a pozorne. Nikde ani zminka o tom, ze by nemohl cetsovat po ceskych keskach ;) To ze ma v cili napsano, ze by chtel procestovat vsechny americke staty prece neznamena, ze se nemuze podivat nekam jinam. Ale kdyz se tak certis, klidne ti pro nej na zahradu zajedu, okoli skryse bylo opravdu paradni a kdyby TB mohl mluvit, urcite by ti rekl, ze se mu tam libi... :o)))

aaaale, az tak sa nezlobim :), ale celkom by som bol rad, keby sa dostal von. Ked mas totiz TB mimo CR, tak si citas aj popis inych caches ako tych, co uz poznas, je to obohacujuce... Si v kontakte s ludmi, ktory ho maju zrovna u seba (obcas si s nimi clovek dopisuje), nabera viac kilometrov... V CR sa stava, ze 1 TB tu stravi aj rok, a z Pendula ci Panoramy ma najvacsiu sancu ist do zahranicia.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 12:43

Tam jsem ho dal ja vymenou za TB Twincars ... Kousek od cache je hotel Mariott a cache je hojne navstevovana cizozemci - myslim ze tam ma docela nadeji, aspon doufam, ze jsem to moc nepokazil.

To si naopak urobil dobre, Dalibor, to pokaslal ten Sulki, ktory ho sem z Nemecka doniesol...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 15:57

Tam jsem ho dal ja vymenou za TB Twincars ... Kousek od cache je hotel Mariott a cache je hojne navstevovana cizozemci - myslim ze tam ma docela nadeji, aspon doufam, ze jsem to moc nepokazil. Za odmenu je muj oblibeny Sean The Shivering Snowman v Ruins of Medieval Village, ktera byla uz dvakrat vybrana ... No uvidime, snad to prezije. Mimochodem - neznate nekdo nejaky dvojcata? TB Twin Cars maji za ukol davat se fotit s dvojcatama. Prijedu kamkoliv v rozumne vzdalenosti ;-)


Jedny znam - zkusim to dohodnout v utery vecer s otcem. Holkam je tak sest a bydli na Vinohradech
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2004 - 10:41

Jedny znam - zkusim to dohodnout v utery vecer s otcem. Holkam je tak sest a bydli na Vinohradech

OK, to by pomohlo, dej mi vedet pres forum nebo na mail pres gc.com. Diky moc.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2004 - 10:42

... TB Twin Cars maji za ukol davat se fotit s dvojcatama ...
... Jedny znam - zkusim to dohodnout v utery vecer s otcem. Holkam je tak sest a bydli na Vinohradech ...

A je to: TB Twin Cars jsou k dispozici v Hladove zdi, takze kdo ma zajem a pribuzny s dvojcatama, muze se pustit do foceni ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama