Přejít na obsah


Fotka

Garmin z USA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Zugour

Zugour

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 13:58

Tušíte někdo, jestli jsou nějaké problémy s používání GPSek z USA v ČR? Předpokládám , že polohu mi určí, ale spíš mi jde o kompatibilitu s mapami Topo CZ. Na Amazonu totiž stojí mašiny od Garminu polovinu toho, co v CZ krámech.

  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 14:02

Podivej se do tohohle vlakna http://geocaching.cz...read/31886.aspx

Kompatibilni je. Ma basemapu ameriky misto Evropy, neumi cesky a kdyz se ti rozbije, bude to asi trochu problem, ale muzes si asi koupit dalsi a porad se vejdes do ceny, za kterou je v CR. :-) Cestina se do donahrat pomoci nejakeho programku. 


  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 14:58

jestli se nepletu tam m@x ma Garmina objednaneho z USA, tedy ten ti poda podrobne info..jestli se nepletu[:D]
  • 0

#4 pateson

pateson

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 19:33

nebo americkou ze Skyfly, trochu dražší a se zárukou
  • 0

#5 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 20:40

Zugour: Tušíte někdo, jestli jsou nějaké problémy s používání GPSek z USA v ČR? Předpokládám , že polohu mi určí, ale spíš mi jde o kompatibilitu s mapami Topo CZ. Na Amazonu totiž stojí mašiny od Garminu polovinu toho, co v CZ krámech.

BTW: Jestli se ti ji podaří objednat konkrétně od Amazonu, tak dej vědět. Mě spousta amerických webshopů pěkně vytáčí tím, že umožní hodit zboží do košíku a zadat adresu v ČR, ale před definitivním potvrzením objednávky pak vyplivnou zprávu že "we do not ship this item to this destination", a basta. A u Amazonu se mi při experimentu s 60CSx stalo to samé :-(


  • 0

#6 thera

thera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 21:41

taky mi přišel včera balíček s 60csx. [:)] nechal jsem si poslat i napáječ a držák do auta, držák na kolo a 2giga kartu, celý to vyšlo i s postovnym na 498$. posílal známý, tak jsem mu dal ještě pade navíc, i tak je to víc než slušná cena. topo czech si koupim asi u skyfly. amazon do cech neposila, jenom na us adresy!

  • 0

#7 suky-4926

suky-4926

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 10:29

nazdarek Ja ji mam. Koupil jsem si ji ve statech, ale kdyz sem se ptal, jestli je americka verze kompatibilni s mapami zakoupenými v čr, tak prey né. Ale nezkousel sem to. Poptej se na to primo zastupcu garmin v CZ


  • 0

#8 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 11:04

Do US verze 60CSx česká Topo samozřejmě nahrát jde. Bylo to tu zmiňováno i v jiných vláknech.

Sám mám CSx zakoupenou v US a bez problémů v ní funguje Topo 1.00 i nová Topo 1.20. Akorát si ji musí člověk koupit zvlášť za 2.000. 

 


  • 0

#9 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 11:04

suky:

nazdarek Ja ji mam. Koupil jsem si ji ve statech, ale kdyz sem se ptal, jestli je americka verze kompatibilni s mapami zakoupenými v čr, tak prey né. Ale nezkousel sem to. Poptej se na to primo zastupcu garmin v CZ

Je kompatibilní a bez problémů mi česká TOPO funguje.

Když si ji koupíš, je tvoje, protože kdyby to bylo takhle omezené, tak si třeba do EU přístroje nebudeš moct koupit TOPO US...

 

Jde to a funguje. 


  • 0

#10 simaja

simaja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 21:46

xpj:

suky:

nazdarek Ja ji mam. Koupil jsem si ji ve statech, ale kdyz sem se ptal, jestli je americka verze kompatibilni s mapami zakoupenými v čr, tak prey né. Ale nezkousel sem to. Poptej se na to primo zastupcu garmin v CZ

Je kompatibilní a bez problémů mi česká TOPO funguje.

Když si ji koupíš, je tvoje, protože kdyby to bylo takhle omezené, tak si třeba do EU přístroje nebudeš moct koupit TOPO US...

 

Jde to a funguje. 

 

Potvrzuji naprostou kompatibilitu. Legend jsem si poridil za necelou dvojku. Pohoda. Akorat ted jeste budu muset poslat celnikum v CR prohlaseni, ze je GPSka zdanena jiz v USA... ty kurxx me napocitali 19% DPH nebo co... dmnce... clo samozrejme zadne 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama