Přejít na obsah


Fotka

květnová akce Mountfieldu - Legend + TOPO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2007 - 22:44

V pondělním Právu je k vidění inzerát, že Mountfield nabízí komplet Garmin Etrex Legend + mapu TOPO50 v kompletu za 3000,-. Akce má být omezena na květen.
  • 0

#2 Mago76

Mago76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2007 - 22:55

Že by vstali noví kačeři :-)

  • 0

#3 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 14:18

bodlak: V pondělním Právu je k vidění inzerát, že Mountfield nabízí komplet Garmin Etrex Legend + mapu TOPO50 v kompletu za 3000,-. Akce má být omezena na květen.

Ano, to mohu potvrdit. Legend+kabel+Topo50 je ted v Mountfieldu za 2950Kc. Tak uvidime, zda nam to rozsiri rady cacheru ci nikoliv. Ted je to ostatne zhruba rok, co Mountfield svou akci s koly Legendy zacal rozdavat, no a i ja mel v sobotu 5.5. vyroci jeden rok od prvni nalezene cache-sam jsem Mountfield akce vyuzil [:D]. Tak snad i pripadni dalsi hledaci budou ke hre pristupovat ohleduplne a v ramci pravidel...


  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 15:29

minarjo: Tak snad i pripadni dalsi hledaci budou ke hre pristupovat ohleduplne a v ramci pravidel...

No právě...


  • 0

#5 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 16:00

Tak asi zitra ho pujdu koupit jako zalozni pristroj k PDA na kolo a do neprizniveho pocasi. Premyslim jakou mapu k tomu vlastne prodavaj... K tomu Legendu co davali ke kolum myslim davali nejakou osekanou mapu ne?

  • 0

#6 OdiWRL

OdiWRL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 16:12

Vzhledem k tomu, že jsem včera nabídky Mountfieldu využil, tak mohu dotaz ohledně mapy celkem spolehlivě zodpovědět [:)].

Ve skutečnosti jsou tam mapy dvě:

1. Normální mapa ToPo - má asi 47 MB, je rozdělena do více regionů, do Legendu se celá nevejde a musí se tam tedy nahrávat jen vybrané části, nicméně je pěkně podrobná

2. Mapa speciálně upravená pro Mountfield - vychází z ToPo, jen nemá tolik podrobností, za to se však celá republika vejde do Legendu. Je přímo nahraná v GPS, navíc je samozřejmě i na přiloženém CD

Odi


  • 0

#7 OdiWRL

OdiWRL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 16:12

Vzhledem k tomu, že jsem včera nabídky Mountfieldu využil, tak mohu dotaz ohledně mapy celkem spolehlivě zodpovědět [:)].

Ve skutečnosti jsou tam mapy dvě:

1. Normální mapa ToPo - má asi 47 MB, je rozdělena do více regionů, do Legendu se celá nevejde a musí se tam tedy nahrávat jen vybrané části, nicméně je pěkně podrobná

2. Mapa speciálně upravená pro Mountfield - vychází z ToPo, jen nemá tolik podrobností, za to se však celá republika vejde do Legendu. Je přímo nahraná v GPS, navíc je samozřejmě i na přiloženém CD

Odi


  • 0

#8 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 16:21

Jaké rozlišení má ta mapa? Uvažuji, jestli pořídit do PDA turistické mapy od Smartmaps (1:50 000), nebo jít do tohoto Garmina. A co je to za mašinku, (ptám se asi blbě, doteď jsem kešoval podle mobilu bez map a teď jsem v práci dostal PDA tak jsem přemýšlel jak ho pro geocaching použít).V čem jsou třeba takové dražší Garminy jako 60cs a další lepší? Díky za rady

  • 0

#9 chrbat

chrbat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 18:40

Promiňte že se vám sem cpe začátečník, ale je zvláštní že na maunfield.cz jsem o zmiňované akci nic nenašel. Podobnou akci pro své členy pořádá KČT jen s rozdílem v ceně: 3 490 Kč (http://www.kct.cz/?oid=11321)

PS: možná jsem jen neinformovaný a mám špatné informace 


  • 0

#10 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 19:00

chrbat:

Promiňte že se vám sem cpe začátečník, ale je zvláštní že na maunfield.cz jsem o zmiňované akci nic nenašel. Podobnou akci pro své členy pořádá KČT jen s rozdílem v ceně: 3 490 Kč (http://www.kct.cz/?oid=11321)

PS: možná jsem jen neinformovaný a mám špatné informace 

Ta akce je jen na letaku. Takze pokud mas zajem, supky dupky k nejblizsimu Travnickovi. [;)]
 


  • 0

#11 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 19:13

Tak si myslím že pár desítek cacherů přibude...nabídka je to dost výhodná, když se kouknu kolik stojí novej garmin na netíku:-)

  • 0

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 19:16

stanleypaulGC:

....... 

V čem jsou třeba takové dražší Garminy jako 60cs a další lepší?

Oproti Legendovi jsou barevné, díky paměťové kartě nemají kapacitní limit na mapy a další užitečná data a umí routovat po cestách pro auta.

A docela se hodí výrazně větší citlivost pro příjem signálu z družic, signál se v běžném prostředí neztratí a přesnost je nadprůměrná. 

 


  • 0

#13 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 20:02

A HROME! Tohle je nabídka, která se neodmítá! Že by konečně šance pořídit si GPS za rozumnou cenu? Asi někde dost rychle splaším ty 3000 a zaskočím si to koupit ASAP[:)]

 Jen mám pár dotazů: Jak je to se zárukou, klasicky 2 roky? Nebo jinak? Co všechno k tomu je? Jen GPS + mapa + kabel? Co takhle držák na kolo? A nebo MapSource? Nebo i něco dalšího?...
 


  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 20:18

kolombo:

stanleypaulGC:

....... 

V čem jsou třeba takové dražší Garminy jako 60cs a další lepší?

Oproti Legendovi jsou barevné, díky paměťové kartě nemají kapacitní limit na mapy a další užitečná data a umí routovat po cestách pro auta.

A docela se hodí výrazně větší citlivost pro příjem signálu z družic, signál se v běžném prostředí neztratí a přesnost je nadprůměrná. 

 

a vyrazne rychleji prekresluji mapy 


  • 0

#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 20:20

Broupal:

A HROME! Tohle je nabídka, která se neodmítá! Že by konečně šance pořídit si GPS za rozumnou cenu? Asi někde dost rychle splaším ty 3000 a zaskočím si to koupit ASAP[:)]

 Jen mám pár dotazů: Jak je to se zárukou, klasicky 2 roky? Nebo jinak? Co všechno k tomu je? Jen GPS + mapa + kabel? Co takhle držák na kolo? A nebo MapSource? Nebo i něco dalšího?...
 

mapsource je automaticky na cd s mapou. odhadoval bych, ze za ty penize k tomu vic (jako treba drzak na kolo, pouzdro...) nebude. krome toho, kdyby bylo, asi by se s tim chlubili.


  • 0

#16 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 20:22

Mel jsem jeden v ruce, kamos si ho koupil , protoze to odemne odkoukal....je to shit, ta zmensena mapa je dost na nic, zobrazebni sice jde standartne od 500Km do 2m ale cesty jsou dost hranaty.. vynechany vektory, bez vrstevnic. Mapsource je u toho implicitne v topo 50 (poradna mapa) a ta se tam nevejde cela... cernobily, blbej cip, jenom seriovy rozhrani, netisnici kryt na baterky, bez drzaku na kolo, bez obalu. Proste shit.


  • 0

#17 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 21:14

Dáin & Olík:

Broupal:

A HROME! Tohle je nabídka, která se neodmítá! Že by konečně šance pořídit si GPS za rozumnou cenu? Asi někde dost rychle splaším ty 3000 a zaskočím si to koupit ASAP[:)]

 Jen mám pár dotazů: Jak je to se zárukou, klasicky 2 roky? Nebo jinak? Co všechno k tomu je? Jen GPS + mapa + kabel? Co takhle držák na kolo? A nebo MapSource? Nebo i něco dalšího?...
 

mapsource je automaticky na cd s mapou. odhadoval bych, ze za ty penize k tomu vic (jako treba drzak na kolo, pouzdro...) nebude. krome toho, kdyby bylo, asi by se s tim chlubili.

No jo, to mě nenapadlo...
A dá se to pak sehnat někde dodatečně?


  • 0

#18 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 21:20

Dáin & Olík:

Broupal:

A HROME! Tohle je nabídka, která se neodmítá! Že by konečně šance pořídit si GPS za rozumnou cenu? Asi někde dost rychle splaším ty 3000 a zaskočím si to koupit ASAP[:)]

 Jen mám pár dotazů: Jak je to se zárukou, klasicky 2 roky? Nebo jinak? Co všechno k tomu je? Jen GPS + mapa + kabel? Co takhle držák na kolo? A nebo MapSource? Nebo i něco dalšího?...
 

mapsource je automaticky na cd s mapou. odhadoval bych, ze za ty penize k tomu vic (jako treba drzak na kolo, pouzdro...) nebude. krome toho, kdyby bylo, asi by se s tim chlubili.

Drzak na kolo prodaval pred rokem Mountfield zvlast za cca 400Kc, v cene ho nikdy nemel. Pouzdro Legend nepotrebuje, to by bylo spise na obtiz-je sam o sobe vodeodolny atd. Zaruka je standartni 2 roky-tak to Mountfield dela pri akcich vzdy, 2 roky na akcni zbozi a 7 let na ostatni zbozi (jako treba kola, ke kterym daval Legendy prave loni). Jo a mapsource samosebou musi na CD s mapou byt, protoze jinde nez v mapSource tu mapu Topo50 neodemknes a do GPS neposles. MS se nainstaluje zaroven s mapou. 


  • 0

#19 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 23:29

seedcorp:

Mel jsem jeden v ruce, kamos si ho koupil , protoze to odemne odkoukal....je to shit, ta zmensena mapa je dost na nic, zobrazebni sice jde standartne od 500Km do 2m ale cesty jsou dost hranaty.. vynechany vektory, bez vrstevnic. Mapsource je u toho implicitne v topo 50 (poradna mapa) a ta se tam nevejde cela... cernobily, blbej cip, jenom seriovy rozhrani, netisnici kryt na baterky, bez drzaku na kolo, bez obalu. Proste shit.

Jo, ale ber v potaz tu cenu [;)]  Vzhledem k ni je to dost pouzitelna koupe. Ja mam Legenda uz rok... samozrejme nad Magellan 315 neni[:P], ale od zacatku jsem vedel, do ceho jdu (tedy, ze jde o to trihvezdickove slovo) a tak jedinym opravdovym zklamanim je poruchovost petipolohoveho tlacitka. Nastesti je to ale porad v ramci zaruky, takze casem zajdu k Bedovi na pratelskou navstevu. [:D]

Btw. Jeste bych k tem zaporum pridal odlepujici se gumu okolo pristroje, jakozto problem prakticky vsech eTrexu. 


  • 0

#20 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2007 - 0:14

Jo, souhlas, pomer cena vykon je priznivy. CB mapa na geocaching staci, spis bych jeste postradal kompas... prijdes ke cachi, zastavis se a co ted... ty se otacis ale sipka nee... Uz jsem si zvyknul ze mam kdykoli k dispozici smer...

 Btw. Nektere cache vyzaduji cestu od bodu dle azimutu a v etrexu se to neda....


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama