Přejít na obsah


Fotka

Zase ten Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Gaspi_CZ

Gaspi_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 22:37

Koupil jsem jako ostatní tuto hračičku ikdyž mám PDA s GPS ale z jiného důvodu , na paragliding k záznamu track logu při přeletech. Ale když už ho mám tak si hraji i s geocachingem. Dotaz: po stažení gpx do mapsource a následně do Legendu vidím jako vázev GCxxxx Šlo by to nějak obrátit abych tam měl skutečný název cache? Díky za odpověď.


  • 0

#2 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 22:54

treba kdyz to stahnes pres skrysotlac....se tam da nastavit jestli nazev bude GCXXXX nebo jmeno cache

  • 0

#3 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 0:05

A hlavně se tam dá nastavit, aby se ti v názvu cache zobrazovali základní informace ve formě písmen a číslic (Typ, velikost, obtížnost, terén - 4 znaky)

  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 8:16

Gaspi_CZ:

Koupil jsem jako ostatní tuto hračičku ikdyž mám PDA s GPS ale z jiného důvodu , na paragliding k záznamu track logu při přeletech. Ale když už ho mám tak si hraji i s geocachingem. Dotaz: po stažení gpx do mapsource a následně do Legendu vidím jako vázev GCxxxx Šlo by to nějak obrátit abych tam měl skutečný název cache? Díky za odpověď.

Pokud jde o zobrazení v MapSource, tak tam se ve Skryšotlači ukládají podrobnosti do poznámky k bodu.

V Legendu (i v dalších GPS) je na název jen málo místa a nebude Ti to stačit k přesnému odlišení keší od sebe :-(


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama