Přejít na obsah


Fotka

logovani pred devatou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2004 - 12:54

Pozor pri logovani nalezu v casnych rannich hodinach. gc.com bezi v pacifickem casovem pasmu a pred nasi devatou rano je tam jeste pred pulnoci, takze se k logu automaticky priradi vcerejsi datum - viz dnesni Toniho poznamka z terenu u Velke Husi cesty (jojo, muzu si za to sam, nemam tady provokovat s The Northern FTFer) nebo smazany Bruchyho mesicni log.
Nevim jde-li to ovlivnit pri logovani z WAPu, kazdopadne datum logu lze posleze editovat.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2004 - 14:44

- viz dnesni Toniho poznamka z terenu u Velke Husi cesty (jojo, muzu si za to sam, nemam tady provokovat s The Northern FTFer)

to mi pripomina, ako isty Haggaeus v hospode na geopive zacul, ze v sobotu sa chystame na FTF na Brdy a predbehol nas v piatok :))))))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2004 - 15:02

to mi pripomina, ako isty Haggaeus v hospode na geopive zacul, ze v sobotu sa chystame na FTF na Brdy a predbehol nas v piatok :))))))

:-) nojo, musel jsem si ten jeden mesic nezamestnanosti uzit, plna pulka mych ceskych FTF je z rijna.
Jeste zajimava vec: mam husi cestu na watchlistu a Toniho note mi neprisla mailem, pricemz mam pocit, ze se mi totez stalo driv, kdyz Toni nasel nejakou moji cache. Chodi vam ostatnim maily o tom, ze Toniczech nasel vase cache / cache na watchlistu, nebo je v nejakem "stealth modu"?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2004 - 15:31

...Chodi vam ostatnim maily o tom, ze Toniczech nasel vase cache / cache na watchlistu, nebo je v nejakem "stealth modu"?

Taky mi to od Toniczecha nechodí. Když tak nad tim přemejšlim....

Zvláštní

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2004 - 16:26

vidim, ze tema uz trosku odbocila, ale logovanie pred deviatou, to je nejaka nova nocna kategoria?
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2004 - 12:24

Taky mi to od Toniczecha nechodí. Když tak nad tim přemejšlim....
Zvláštní

Ja se taky podivuju, ze u tech mych "terennich" logu pak neni poznamka "posted by cellphone", kterou nekdy vidam u jinych. Mozna to spolu souvisi. A co se data tyce, mam dojem, ze v tom wapovem rozhrani tam pro ne volba opravdu neni.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama