Přejít na obsah


Fotka

Pěkný event


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 15:34

 

Hola kamarádi,

jeví se mi možnost uspořádat ve dnech 3. 8. - 5. 8. Pěkný event (pracovní název) ve stanové základně Juta u rybníka Medlov na Českomoravské vysočině (oblast Nové město na Moravě). V táboře je asi 40 nepromokavých dvoulůžkových stanů s podsadou a matracemi, další ubytovací možnosti jsou prakticky neomezené. Při nepříznivém počasí je k dispozici saloon. V okolí je asi 40 keší. Moje představa o programu je asi tato:

3. 8. pátek - příjezd, večeře vlastní, posezení u ohně, buřty

4. 8. sobota - snídaně, breefing, keškování s dobrovolnou soutěží o největší počet nalezených keší. Večer večeře z polní kuchyně, vyhodnocení soutěže, posezení a pokecání u ohníčku nebo v saloonu.

Šerif Mik

5. 8. neděle - snídaně, během dne rozjezd

Tábor

Cenově to vychází asi takto: Jedna noc (snídaně, večeře) 150,-/osobu, all inclusive (2 noci) 200,-/osobu. U dětí vymyslíme nějaké podstatné slevy. Tábor je celkem komfortní (mírně teplá voda, splachovací záchody, ohniště, parkoviště, koupací rybník asi 50m od stanu. V okolí jsou i kiosky s točeným pivem a hospody v obcích Fryšava, Kadov, Studnice, Tři studně a pod.

Momentálně bych potřeboval Vaše reakce na tuto nabídku. Oblast Vysočiny je prakticky uprostřed republiky, Medlov je hodně dobrá adresa a navíc je to uprostřed léta, kdy by to mohlo hodně lidem vyhovovat.

Medlov z balonu

Takže pište...

Medlov

Saloon

 

 


  • 0

#2 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:14

Mno to vypadá víc než dobře. Tábořiště sice podle fotek vypadá docela "průmyslově", ale je důležité že se to nekryje s jiným termínem (i když jsem chtěl kolem pátého vyrazit na výlet do Španělska, ale to se dá posunout), dojezdnost pro plotňáky, perníkáře i cajzly je docela krátká a v okolí nemám skoro nic odloveného, prostě paráda [Y][B] Akorát ten název mi přijde moc rozněžněný [+o(]
  • 0

#3 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:32

Vypada to dobre. Nevim jeste, zda nemam nejakou jinou akci vyssi dulezitosti na ten vikend, ale pokud budu  moct, prijedu rad. Obzvlast pokud by se podarilo zajistit ty tri muzikanty z prvni fotky...;o)

  • 0

#4 GQuan

GQuan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:41

Vypada pekne, pokud mne do toho neco nevleze, tak bych prijel.

  • 0

#5 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:43

To mitak:  Hmm.., to skoro vypadá, že mi s tím i trochu pomůžeš? 


  • 0

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:24

hmm...mě do toho vlezlo...:-(
  • 0

#7 iki

iki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:26

Cozpak o to, bydlim asi 5 kilometru vzdusnou carou, ale kdovi, co se bude toho data dit? Pokud by tam byly nejake zname tvare, tak bych asi dorazil, zatim nemuzu rict na 100%.
Odpada mi i bonus v podobe mistnich kesek :)


  • 0

#8 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:32

Je to skoro náhoda, ale čistě náááááhodou  máme kousek od místa eventu chalupu (Herálec). Takže nic neslibuji, ale v případě že příznivá konstalace hvězd dovolí (termín ostatních rodinných oslav a pracovních úkolů, počasí, dovolená, zdraví, stav peněženky, atd....), rád se přijedu podívat. Ještě nevím ten termín, jestli tam něco nemáme, ale jinak by to bylo super. Budu sledovat tohle vlákno a  uvidíme!!! A ostatní  geokačeři připojte se!!!

 

Jo a pokud se mi časově podaří do té doby v místě zafušovat do řemesla STANIOLOVI a vytvořím tam i novou keš (jednu nebo dvě, budou dobré obě dvě....) tak těch keší bude asi 40 + 1 až 2 [:D


  • 0

#9 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:37

iki:

.....Odpada mi i bonus v podobe mistnich kesek :) ....

Aspoň budeš mít výhodu v hledání..... [:D


  • 0

#10 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:41

kantor:

To mitak:  Hmm.., to skoro vypadá, že mi s tím i trochu pomůžeš? 



Pokud nebudu muset stavět ty stany s podsadama tak asi jo, sice budu pomáhat líně a unaveně (bude přece těsně po LFŠ 2007), ale snad to vyjde [:D]


  • 0

#11 iki

iki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 17:44

stanleypaulGC:

Je to skoro náhoda, ale čistě náááááhodou  máme kousek od místa eventu chalupu (Herálec).



Jo? My hned vedle, ve Svratce :) (Stanioluv revir :))


  • 0

#12 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 19:28

iki:

stanleypaulGC:

Je to skoro náhoda, ale čistě náááááhodou  máme kousek od místa eventu chalupu (Herálec).



Jo? My hned vedle, ve Svratce :) (Stanioluv revir :))



super, dáme někdy spicha a trochu mu ten revír vyčistíme :-)


 


  • 0

#13 iki

iki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 19:54

Spicha klidne, ale z cisteni moc nebude, uz se stalo :) Krom nekolika skalnich utvaru teda... Jinak ohledne kesek je vyber lokality vazne doporucenihodny, je toho tu vazne dost na loveni (predevsim hromada vyhlidkovych tradicnich kesek). A Medlov je taky fajn misto.


  • 0

#14 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 20:19

No napad je to vytecny, oblast je mi to sice znama, nicmene jeste ne geo-cachersky (tj. nic jsem zde zatim nelovil). Pritom bydlim relativne nedaleko (Litomysl). Takze ano, taky bych se na 90% zucastnil.

Kantorovi doporucuji, pokud to s eventem mysli vazne, udelat listing a dat jej k publikaci co nejdriv, aby si vsichni, co se chteji zucastnit, mohli datum vcas na event zarezervovat (naplanovat) - pote uz se to muze rade lidi mene hodit (zamluvene dovolene, jine akce, ...). Jo a jako nazev bych doporucoval treba Vysocina event, ten "Pekny" je opravdu tak trochu nicnerikajici - aneb kazdy event je preci pekny, ne? [:)]
 


  • 0

#15 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 22:20

Souhlas, budu se snažit udělat listing ještě tento týden. Název změníme. Stejně je to fajn, Medlov je přece od lovení ne?

Termín je zablokovaný tak můžeme plánovat. Napište jak doladit program. Domnívám se, že volná soutěž nemusí být špatná. Kdo bude chtít soutěžit, může kdo ne, může lovit podle svého.

Dík za každé echo.


  • 0

#16 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 22:20

Od pátku 3.8.2007 do neděle 5.8.2007 se uskuteční famózní event Medlov 2007 na kopcích Českomoravské Vysočiny. Jste všichni zváni. Podrobnosti v listingu.[cal]3-8-2007[/cal]

[cal]4-8-2007[/cal]

[cal]5-8-2007[/cal]


  • 0

#17 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 22:45

No ja ho zas pridam do seznamu Eventu v planu na wiki...

  • 0

#18 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 12:48

No toto! Vzpominam si na svou prvni navstevu tohoto mista. Kolo. Pomerne spatna silnice. Pak odbocka. Naprosto perfektni asfaltka az k hotelu Medlov. Zrejme si ji tu postavili komunisticti pohlavari, aby se svymi obrimi cernymi vozy znacky Tatra dostali pohodlne az do hotelu. Na druhe strane, krasna priroda, ticho, zpev ptaku, koupani, hladina vody. Rozporuplne dojmy :-)

V navrzenem terminu bych se mohl pohybovat v dojezdove vzdalennosti. Pokud by tomu tak bylo, prijel bych snad i na kole, se spacem v zubech, abych vas podporil svym hlasitym zpevem ;-) "Kvy kvy kvy kvy kvy kvy kvy k výýýýčepu, náájdu cééééstu, třéééba poslepú ... " :-)


  • 0

#19 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 14:01

Paráda, to se mi líbí, pokud mně do toho nic nevleze, přijedu. V cílové oblasti nemám odloveno ani ň, takže event má u mě další plusbody [:)]
  • 0

#20 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 14:29

Hola, je to tak. Hotel je sice betonové monstrum, ale náš event bude v dost odlišném prostředí. Všechny Pažitkovy předběžné požadavky jsou splněny a výčepní Pavlína bude o jeho příjezdu informována na předběžném eventu tuto sobotu. Jinak je tábořiště pro event zblokováno i kdyby měl přijet jenom Pažitka, což se doufám nestane. K hotelu Medlov přijíždějí černé limuzíny stále, jezdí v nich ale na své eventy většinou farmaceutická pakáž oblbovat doktůrky a globální IT firmy tady referují o nutnosti instalovat wokna.

Listing bude brzo....


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama