Přejít na obsah


Fotka

archivacia cache Plesivec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2004 - 12:53

Ahojte, chystam sa dat zaarchivovat cache Plesivec, je to pekne miesto a niekto by tam mohol vytvorit novu cache miesto tej zmiznutej. Majitel sa o nu nestara, takze je zbytocne cakat na jeho kroky.
Ma niekto nieco proti?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2004 - 13:10

Na Plešivec máme v plánu s Groulou uložit nějakou náhradu za tu ztracenou (asi na jaře), takže klidně se může tahle zaarchivovat... Pokud nás nikdo nepředběhne, bude to náš další špendlíček na mapě Brd :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2004 - 13:25

Ahojte, chystam sa dat zaarchivovat cache Plesivec, je to pekne miesto a niekto by tam mohol vytvorit novu cache miesto tej zmiznutej. Majitel sa o nu nestara, takze je zbytocne cakat na jeho kroky.
Ma niekto nieco proti?

Je to v tuhle chvili nejrozumnejsi krok i kdyz slzicka ukapne - prece jen to byla 100. cache v CR. Nejake obnovene umisteni do puvodniho mista neni bezpecne proti mudlum a protoze nam autor nezmeni napovedu, jinam to dat nemozno; zaroven dokud existuje stavajici cache, je blokovane cele okoli. Ja i presto na podzim planoval pokus o obnovu na puvodnim miste, ale cestou jsem se dost zdrzel obnovou vlastniho vytvoru v Breznici... Urcite tam nekdo na jare udelame Plesivec 2.

Jinak, kdyz uz to Saman zacal, vyuzivam prilezitosti a prosim vsechny kolegy, kteri budou nekdy archivovat nejakou cache, aby to (treba i dodatecne) oznamili zde na foru ("archivoval jsem cache tu a tu"). Jinak totiz mnohdy nevime, ktera bije - z celkoveho poctu jedna zmizi a my pracne hledame, ktera to byla, protoze na vypisu dalsiho dne uz se archivacni log neobjevi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2004 - 13:35

ok, stalo sa, poziadal som o archivaciu. Cest jej pamiatke :(, R.I.P.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2004 - 19:28

ok, stalo sa, poziadal som o archivaciu. Cest jej pamiatke :(, R.I.P.

Erik zauradoval a ted drzi 400. misto moje cache :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2004 - 11:00

Erik zauradoval a ted drzi 400. misto moje cache :)

vedel som, ze poskocis, ale poriadok je poriadok :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama