Přejít na obsah


Fotka

GCMDBW aka Hubert


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 15:36

Prave sem se dival na nedavno zalozene cache a tohle me bodlo do oci. 1. prekvapilo me, ze ten clovek zalozil 2 cache behem jednoho dne (docela neobvykle) 2. nadzvedl me ale zapis v popisu, cituji: "Slaby signal neumoznil presne zamereni / chyba az 108 m." Je fakt, ze je tam take uvedene misto ulozeni, ktere by podle me melo byt za normalnich okolnosti v hintu, ale je pro me nepochopitelne jaky je potom smysl takove cache? Misto je nekde u silnice, takze o zajimavem miste se asi moc mluvit neda, vzdalenost silnice od kaplicky uvedena neni, ale jak uz to v takovychto pripadech byva urcite to nebude moc bezpecne. Ptam se, opravdu nam stoji za to polozit 2 cache za jeden den, jenom kvuli pocitu "z dobre odvedene prace", nebo ukryvani (a hledani) pro nas znamena neco jineho, nejaky prozitek. Z diskuzi s nekterymi geo-kolegy jsem mel pocit, ze vetsina planuje ulozeni cache dlouho dopredu, peclive vybiraji lokalitu, tak aby misto/zpusob ulozeni vypovidalo (co nejlepe) o nich samotnych a jejich schopnostech. Ja uz jsem si svuj obrazek na zaklade teto cache udelal.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:06

2 cache za den - v tom nevidim az taky problem, niekedy nastane taka konstelacia hviezd, ale tych 108 m dostalo aj mna, to je veru sila :) Miesto moze byt pekne, to takto posudit nevies, mozno je ta cache v pohode, svedci to len o neskusenosti zakladatela...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2005 - 11:31

Vzhledem k faktu, ze vikend klepe na dvere a ja se stejne chystam na opravu Stone Fortress, dojedu se na ni mozna podivat a pak se uvidi. Mimochodem, nejede nekdo v so rano tim smerem?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2005 - 9:56

Prave sem se dival na nedavno zalozene cache a tohle me bodlo do oci.


Proč to píšeš sem? Nebylo by vhodné tomu napřed člověku napsat a zeptat se ho na to osobně?

1. prekvapilo me, ze ten clovek zalozil 2 cache behem jednoho dne (docela neobvykle)...


Co je na tom neobvyklého? Pokud to měl nachystané, mohl klidně za jeden den založit i více než dvě cache.

Ja uz jsem si svuj obrazek na zaklade teto cache udelal.


To myslíš vážně? Opravdu si z toho lze udělat objektivní obrázek? Já bych se RaRochovi po takové podpoře vůbec nedivil, kdyby se na celý geocaching z vysoka vysral...
A to myslím vážně (ať si to klidně admin smaže...)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:16

2 cache za den - v tom nevidim az taky problem, niekedy nastane taka konstelacia hviezd, ale tych 108 m dostalo aj mna, to je veru sila :) Miesto moze byt pekne, to takto posudit nevies, mozno je ta cache v pohode, svedci to len o neskusenosti zakladatela...

Mozna bychom mu meli domluvit, aby to bud zrusil, nebo predelal na multi. Ale to by vlastne nemelo cenu, protoze vetsina by sla rovnou na druhy bod...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:20

2 cache za den - v tom nevidim az taky problem, niekedy nastane taka konstelacia hviezd, ale tych 108 m dostalo aj mna, to je veru sila :) Miesto moze byt pekne, to takto posudit nevies, mozno je ta cache v pohode, svedci to len o neskusenosti zakladatela...

jak si prisel na 108m? je to asi 6km...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2005 - 22:46

Myslím si, že ta cache je košer. Je to v hlubším údolíčku s odrazy signálu o stěny, takže přesnost zaměření je opravdu špatná, psalo mi to EPE >50 metrů. Nicméně místo je super a cache je umístěná tak, že jsem jí (bez nápovědy) našel skoro hned. (Možná že je dokonce až příliš jednoduchá, uvidíme zda nezmizí).
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2005 - 10:47

Já bych se RaRochovi po takové podpoře vůbec nedivil, kdyby se na celý geocaching z vysoka vysral...
A to myslím vážně (ať si to klidně admin smaže...)

No tak, pratele, abychom tu za chvili nebyli jako v hospudce pate cenove skupiny. Nadavejme si na Pandore :-) .
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2005 - 13:15

Proč to píšeš sem? Nebylo by vhodné tomu napřed člověku napsat a zeptat se ho na to osobně?
Co je na tom neobvyklého? Pokud to měl nachystané, mohl klidně za jeden den založit i více než dvě cache.
To myslíš vážně? Opravdu si z toho lze udělat objektivní obrázek? Já bych se RaRochovi po takové podpoře vůbec nedivil, kdyby se na celý geocaching z vysoka vysral...
A to myslím vážně (ať si to klidně admin smaže...)

promin, ale prislo mi to cele dostr podivne. 1) cache 6 km od te prvni. 2) podivne zapisy o tom, ze to muze byt o 100 metru vedle (coz je sakra rozdil) 3) zadny zapis, co autora vedlo k ulozeni cache zrovna tam, proste mi to prislo jako "ad-hoc" cache. proc jsem nepsal nejdriv autorovi? otazka je jednoducha, mozna by se na cely GC jak ty rikas vy... prave kvuli tomu, ze clovek ktereho vubec nezna a ktery mu do toho nema co kecat pise divny email. vzhledem k tomu, ze toto forum je vyuzivano lidmi "od fochu" tak jsem mel za to, ze bych nejdriv chtel znat nazor nekoho jineho a teprve potom napsat majiteli. Jak se ukazalo, tak cache je v poradku (za coz jsem rad) a tudiz asi neni co dal resit. O tom ze nekteri lide zapisy o vlastnich cachich bud nectou nebo ignoruji se radsi rozsirovat nebudu.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:20

Mozna bychom mu meli domluvit, aby to bud zrusil, nebo predelal na multi. Ale to by vlastne nemelo cenu, protoze vetsina by sla rovnou na druhy bod...

A co mu radeji poradit a ne jen kritizovat, kazdy nekdy zacinal... :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:41

Mozna bychom mu meli domluvit, aby to bud zrusil, nebo predelal na multi. Ale to by vlastne nemelo cenu, protoze vetsina by sla rovnou na druhy bod...


Mozna by ses na tu cache mel jit prvne podivat, nez zacnes nekomu domlouvat ;-) a to, ze cache maji na gc.com stejny datum jeste nemusi znamenat, ze byly fyzicky zalozeny ve stejny den..

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:45

jak si prisel na 108m? je to asi 6km...

108 m je ta presnost zamerania, co uvadza a aj ty ju citujes vo svojom pispevku...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2005 - 8:40

proc jsem nepsal nejdriv autorovi? otazka je jednoducha, mozna by se na cely GC jak ty rikas vy... prave kvuli tomu, ze clovek ktereho vubec nezna a ktery mu do toho nema co kecat pise divny email. vzhledem k tomu, ze toto forum je vyuzivano lidmi "od fochu" tak jsem mel za to, ze bych nejdriv chtel znat nazor nekoho jineho a teprve potom napsat majiteli. Jak se ukazalo, tak cache je v poradku (za coz jsem rad) a tudiz asi neni co dal resit.

Aha, takže je asi podle lepší vytroubit do celého světa, že je RaRoch ***. Promiň, ale to co uvádíš za důvody mě příliš nepřesvědčilo. Nevím, proč se zaštiťuješ tím, že toto fórum čtou lidé od fochu...? Co to má s elementární slušností společného? Má to alespoň něco společného? Nebylo by lepší - když už nemáš koule na to napsat přímo RaRochovi - to sem raději vůbec nepsat? Nebo se zeptat - soukromě - někoho zkušeného? Podívej, s pomluvami a fámami bojuje spousta z nás. O mě se také šíří spousta zaručených polopravd - a nejen mezi geocachery. Je logické, že mě to silně irituje. A úplně stejně mě to sere, když se takhle chová někdo na účet někoho jiného.

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 19:27

A co mu radeji poradit a ne jen kritizovat, kazdy nekdy zacinal... :)

Tak, tak. Ja bych navrhoval to napred zkusit najit a pak teprve pripadne kritizovat. Nikdo ze zde diskutujicich (ani nikdo dalsi) si tam zatim "hubu nenabil", tak o co zatim jde??? Treba je cache uplne v pohode. Vse, co mohu k tematu (presneji receno autorovi) rici, je, ze jsem byl na Mezirici, a tam se souradnice ukazaly byt vcelku v pohode...
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:52

Mozna by ses na tu cache mel jit prvne podivat, nez zacnes nekomu domlouvat ;-) a to, ze cache maji na gc.com stejny datum jeste nemusi znamenat, ze byly fyzicky zalozeny ve stejny den..

Jo to je mozny, ale vzhledem k tomu, ze jsou 6km od sebe tak je to vice nez pravdepodobne. O vikendu bych mel byt nekde v okoli, takze se tam zajdu podivat a zhodnotim situaci. Jestli to bude tak spatny jak tusim, tak mu domluvim :)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 16:52

108 m je ta presnost zamerania, co uvadza a aj ty ju citujes vo svojom pispevku...

sorry, sem blbej :-S
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 18:31

sorry, sem blbej :-S

Nelibi se mne, ze hned neci snahu "zepsujete" (znehodnotite)!! Na jedne strane potrebujeme "novou krev" a na druhe snahu ostatnich sraaziite k zemi... ( treba i za nevyznamny detail) Ja nejsem take vsevedouci a necham si poradit. Mezi nami je hodne lidi, kteri dovedou pomoci a tech si uprimne vazim. Jsou i takovi, kteri dovedou prvnim prispevkem v diskuzi primo hobby otravit. Prosim vsechny, nez zacnete kritizovat, vysprchujte si hlavinky aspon 10 minut "studenou vodou" aspon to nedopadne tak, jak v nazvu "moji reakce na..." :-) Zdenek

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 18:31

sorry, sem blbej :-S

Nelibi se mne, ze hned neci snahu "zepsujete" (znehodnotite)!! Na jedne strane potrebujeme "novou krev" a na druhe snahu ostatnich sraaziite k zemi... ( treba i za nevyznamny detail) Ja nejsem take vsevedouci a necham si poradit. Mezi nami je hodne lidi, kteri dovedou pomoci a tech si uprimne vazim. Jsou i takovi, kteri dovedou prvnim prispevkem v diskuzi primo hobby otravit. Prosim vsechny, nez zacnete kritizovat, vysprchujte si hlavinky aspon 10 minut "studenou vodou" aspon to nedopadne tak, jak v nazvu "moji reakce na..." :-) Zdenek

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 18:34

Nelibi se mne, ze hned neci snahu "zepsujete" (znehodnotite)!! Na jedne strane potrebujeme "novou krev" a na druhe snahu ostatnich sraaziite k zemi... ( treba i za nevyznamny detail) Ja nejsem take vsevedouci a necham si poradit. Mezi nami je hodne lidi, kteri dovedou pomoci a tech si uprimne vazim. Jsou i takovi, kteri dovedou prvnim prispevkem v diskuzi primo hobby otravit. Prosim vsechny, nez zacnete kritizovat, vysprchujte si hlavinky aspon 10 minut "studenou vodou" aspon to nedopadne tak, jak v nazvu "moji reakce na..." :-) Zdenek

Omlouvam se za dvojity prispevek, nejak se objevilo hlaseni, ze stranka neni pristupna! Lituji. Zd.

  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2005 - 23:44

Naprosto se Zdenkem souhlasim. Lidi neberte se tak vazne! Vzdyt jde jen o hru. na svete jsou dulezitejsi veci. ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama