Přejít na obsah


Fotka

Nováček-dotaz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2005 - 22:41

Zdravim vsechny geocachery.Mam prosbu,nemate pro mne nejakou radu do zacatku?Prave jsem se zaregistroval a GPS mam cca 14 dnu.Hra me docela zaujala a tak cekam na jarni tani snehu abych se pustil za prvni cache v mem okoli(moc jich tu neni).Dik za kazdou radu ci typ jak zacit.Soptik
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2005 - 23:21

Zdravím Soptíka, dalšího postižence! Rada do začátku - nečekej na tání a vyběhni hledat co nejdříve, v zimě je to taky pěkná sranda. A až pár pokladů najdeš, zkus nějaký vytvořit také. Poctivě loguj úspěchy i neúspěchy a pečlivě ukrývej nalezené cache ... lidi jsou potvory a kradou :-)). Kde že se vyskytuješ, že je tam málo keší??? Přeju hodně geoúspěchů a hlavně výdrž....spousty lidí po nalezení 2-3 pokladů odpadne a to je docela škoda, geocaching je zábava přenáramná a při non-drive-in přístupu i zdraví prospěšná :-) Michal
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2005 - 18:31

Zdravim vsechny geocachery.Mam prosbu,nemate pro mne nejakou radu do zacatku?Prave jsem se zaregistroval a GPS mam cca 14 dnu.Hra me docela zaujala a tak cekam na jarni tani snehu abych se pustil za prvni cache v mem okoli(moc jich tu neni).Dik za kazdou radu ci typ jak zacit.Soptik

Tak jsem už vytvořil první kešu,jen ji umístit a prokousat se v Anglicky psaném formůláři,snad mi to nebude dlouho trvat :o).Krkonoše budou bohatší(prozatím)o jedno místo hledání.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2005 - 23:56

Zdravím Soptíka, dalšího postižence! Rada do začátku - nečekej na tání a vyběhni hledat co nejdříve, v zimě je to taky pěkná sranda. A až pár pokladů najdeš, zkus nějaký vytvořit také. Poctivě loguj úspěchy i neúspěchy a pečlivě ukrývej nalezené cache ... lidi jsou potvory a kradou :-)). Kde že se vyskytuješ, že je tam málo keší???
Přeju hodně geoúspěchů a hlavně výdrž....spousty lidí po nalezení 2-3 pokladů odpadne a to je docela škoda, geocaching je zábava přenáramná a při non-drive-in přístupu i zdraví prospěšná :-)

Michal

Mylím že jsem postiženej už předem tak nemám obavy že by mne to přešlo:o).Jsem z Krkonoš a podle mapky se tu moc cache nevyskytuje.No a už jsem samozřejmě koumal nad novou co bych vytvořil.Zatím teda radši sbírám zkušenosti abych pak někomu třeba nemotal kebuli.JInak dík za podporu,snad se časem dostanu do "rodiny" cacherů :o)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2005 - 18:41

Tak jsem už vytvořil první kešu,jen ji umístit a prokousat se v Anglicky psaném formůláři,snad mi to nebude dlouho trvat :o).Krkonoše budou bohatší(prozatím)o jedno místo hledání.

Treba ti pomuze Igiho slovensky sprievodca po strankach gc.com
tak at se zadari ;-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2005 - 0:22

....jó Krkonoše, ty jsou dovopravdy "virgin". Woudloupers, Černá hora a Pitrova Lyžařská cache - that's all, čili nic moc. Ale v Tobě je příslib geožní na léto, tak vydrž - už jsem natěšený na hromadu pokladů v Krkonoších. Je fakt, že takhle vysoko v horách se ve sněhu moc hledat nedá. Jedině, že by si sjížděl lovit dolů na jih do nížin a podhoří.... :-).
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2005 - 23:08

Treba ti pomuze Igiho slovensky sprievodca po strankach gc.com
tak at se zadari ;-)

Fantazie,odkaz nemá chybu :o)..dík.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2005 - 21:04

Treba ti pomuze Igiho slovensky sprievodca po strankach gc.com

tak at se zadari ;-)



  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2005 - 9:46


Všem díky za rady...doufám že už je vše v pohodě a aspon na 10% to zvládám :o)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama