Přejít na obsah


Fotka

pravidla gc na stranku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2005 - 11:27

Honzo, nedali by sa pravidla geocachingu, logbook a podobne veci zavesit na tuto stranku do sekcie dokumenty ke stazeni? Ludia to maju tak vselijak na svojich strankach, ale je to komplikovane hladanie. Diky :)))
U tusim Dorcadiona alebo Tabacka som videl take pekne graficky spracovane pravidla v anglictine, nemcine a cestine aj s logom gc na jednej A4, tie by sa tam hodili.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2005 - 11:29

Honzo, nedali by sa pravidla geocachingu, logbook a podobne veci zavesit na tuto stranku do sekcie dokumenty ke stazeni? Ludia to maju tak vselijak na svojich strankach, ale je to komplikovane hladanie. Diky :)))
U tusim Dorcadiona alebo Tabacka som videl take pekne graficky spracovane pravidla v anglictine, nemcine a cestine aj s logom gc na jednej A4, tie by sa tam hodili.

teraz som sa na to pozrel, tie pekne pravidla ma Milancer zavesene na www.sweb.cz/milancertakze s jeho laskavym dovolenim :))) by to islo
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2005 - 11:43

neco s tim udelam. dneska to nestihnu a v sobotu a v nedeli s sebou nechci tahat notebook na snih. to je spousta casu na popsani ukladani cache, ze jo? vezmu si s sebou papir a tuzku :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2005 - 13:58

teraz som sa na to pozrel, tie pekne pravidla ma Milancer zavesene na www.sweb.cz/milancer
takze s jeho laskavym dovolenim :))) by to islo


Jo, klidne to sem dej. A muzes tam pridat i list logu. Budu jedine rad :)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2005 - 17:44

teraz som sa na to pozrel, tie pekne pravidla ma Milancer zavesene na www.sweb.cz/milancer
takze s jeho laskavym dovolenim :))) by to islo

Jen jsem se díval, že ve všech anglických verzích tohohle dokumentu, které jsem na českém webu našel, je uvedeno "GPS Stasch Hunting". Správně by to mělo být "Stash", tzn. bez "ch", ať si neděláme ostudu :-))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2005 - 12:01

neco s tim udelam. dneska to nestihnu a v sobotu a v nedeli s sebou nechci tahat notebook na snih. to je spousta casu na popsani ukladani cache, ze jo? vezmu si s sebou papir a tuzku :)

v pohode, ked sa k tomu dostanes... :) diky
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2005 - 1:58

Jen jsem se díval, že ve všech anglických verzích tohohle dokumentu, které jsem na českém webu našel, je uvedeno "GPS Stasch Hunting". Správně by to mělo být "Stash", tzn. bez "ch", ať si neděláme ostudu :-))

Všímáš se dobře, ale není tomu úplně tak. Existuje česká verze, kde žádné "Stasch" nestraší. Já jsem si kdysi udělal vlastní překlad pravidel, a ten taky používám. Příslušné předlohy jsou na http://sweb.cz/geoToniczech. Kdo chce, může použít kamkoliv. :-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2005 - 8:58

Jen jsem se díval, že ve všech anglických verzích tohohle dokumentu, které jsem na českém webu našel, je uvedeno "GPS Stasch Hunting". Správně by to mělo být "Stash", tzn. bez "ch", ať si neděláme ostudu :-))


Jo jo, je to tak. Original je tady bohuzel i s chybou. U sebe jsem to uz opravil.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama