Přejít na obsah


Fotka

Původní mapa pro e-trex legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 klinkii

klinkii

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2007 - 10:35

Ahoj,

chci se zeptat kde se dá sehnat původní mapa pro e-trex legend bédy trávníčka. Jel sem do Rakouska dal si tam nějakou free mapu a ta původní se mi smazala. Tak mě jen zajímá jak dostanu do gpsky to původní co tam bylo.


  • 0

#2 Proxyon

Proxyon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2007 - 12:18

Já to mám taky od Bédy trávníčka,ale mám to i s mapama Topo 50 v3,tak že to neřeším apřehrávám jak potřebuju.

  • 0

#3 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2007 - 14:43

klinkii: Ahoj,chci se zeptat kde se dá sehnat původní mapa pro e-trex legend bédy trávníčka. Jel sem do Rakouska dal si tam nějakou free mapu a ta původní se mi smazala. Tak mě jen zajímá jak dostanu do gpsky to původní co tam bylo.

Nekde v manualu (mozna v nejakem pribalovem letaku, ktery je soucasti baleni, nepamatuju se) je upozorneni, ze pokud se Ti podari mapu smazat ziskat znovu ji muzes jen jako soucast TOPO 50 prodavanou v Mounfieldu. I ta mountfieldi mapa se totiz musi aktivovat stejne jako jakakoli jina mapa Garmin, proto ji neziskas jinak nez koupi uvedeneho balicku.

  • 0

#4 milanh

milanh

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2007 - 23:45

Ja jsem si kupoval Legend v mountfieldu spolu s tou mapou a na tom CD oznacenem "topo czech 50" byla i instalace te mountfield mapy (instaloval jsem je kazdou zvlast, v mapsource je mam jako dve ruzne mapy). Zvlastni ze v reklamni akci o teto mape nebyla ani zminka, ani prodavac o ni nic nevedel, prijemne prekvalenej jsem byl az doma po delsim seznamovani a cteni manualu. Libi se mi, ze kdyz ozelim vrstavnice, vejde se mi cela CR do te male pameti Legendu. Tipoval bych teda, ze samotna se ta mapa sehnat neda.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama