Přejít na obsah


Fotka

Kroměříž ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2005 - 9:16

Zítra jsem chtěl vyrazit s celou smečkou do Kroměříže, ale dle logu je cache ztracena. Chci se zeptat, jestli o tom někdo nemá podrobnější informace.
Napadlo mě taky tu cache obnovit, ale jak potom se statistikou. Je kosher tam dát novou cache a připsat si bod za její nález?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2005 - 10:28

Zítra jsem chtěl vyrazit s celou smečkou do Kroměříže, ale dle logu je cache ztracena. Chci se zeptat, jestli o tom někdo nemá podrobnější informace.
Napadlo mě taky tu cache obnovit, ale jak potom se statistikou. Je kosher tam dát novou cache a připsat si bod za její nález?

je to zasluzny cin a osobne si myslim, ze je to geokosher. Akurat sa musis trafit presne na miesto, kde cache bola :))) Najlepsie je, ked sa spojis s autorom cache.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2005 - 23:03

Do Kroměříže se určitě vydej, stojí to za to (jsem místní patriot ;-))! Ta cache měla být mojí první nalezenou, ovšem nepodařilo se (viz log). Autory jsem se kontaktoval e-mailem, ovšem neodpověděli. Jak jsem uvedl, místo je to pěkné, problém je v tom, že láká k nahlédnutí zejména děti, mládež a veverky a není dostupné 24 hod. denně a za špatného počasí, kdy je objekt uzavřen.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2005 - 19:26

Do Kroměříže se určitě vydej, stojí to za to (jsem místní patriot ;-))! Ta cache měla být mojí první nalezenou, ovšem nepodařilo se (viz log). Autory jsem se kontaktoval e-mailem, ovšem neodpověděli. Jak jsem uvedl, místo je to pěkné, problém je v tom, že láká k nahlédnutí zejména děti, mládež a veverky a není dostupné 24 hod. denně a za špatného počasí, kdy je objekt uzavřen.

Také jsem autora kontaktoval a zatím nemám odpověď. Dnes (16.4.) jsem nakonec cestu do Kroměříže odpískal, ale počítám s tím v nejbližším možném termínu (včetně návštěvy Tovačova).
Možná by - vzhledem k povaze místa - stálo za úvahu cache buďto pořádně zamaskovat na původním místě, nebo ji přesunout v rámci možností kousek bokem a dát do logu nové souřadnice. To se uvidí na místě.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2005 - 21:19

Také jsem autora kontaktoval a zatím nemám odpověď. Dnes (16.4.) jsem nakonec cestu do Kroměříže odpískal, ale počítám s tím v nejbližším možném termínu (včetně návštěvy Tovačova).
Možná by - vzhledem k povaze místa - stálo za úvahu cache buďto pořádně zamaskovat na původním místě, nebo ji přesunout v rámci možností kousek bokem a dát do logu nové souřadnice. To se uvidí na místě.

"Pořádně zamaskovat" cache na původním místě bude vzhledem k jeho povaze problematické (možná změna na microcache), spíš bych to viděl na přemístění či vytvoření nové cache mimo zahradu (která je stejně jednou z hlavních atrakcí Kroměříže, takže její návštěvu většinou nikdo nevynechá).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama