Přejít na obsah


Fotka

mayinka #200


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2007 - 23:03

Cekal jsem, jestli si vsimne nekdo z mistnich, ale holt to zbyde na Prazaka v plzenskem tricku :)
Tento tyden se Mayince povedlo najit dvoustou cache, a soude podle logu byla mimoradne povedena.
Mayinko, gratuluju, #200 je nadherny milnik a 200 cachi za dva roky je krasne pohodove tempo. V NJ jsem pochytil porekadlo pro ty, co moc spechaji: "Slow down and smell the roses", a nekolikrat jsem pozoroval, ze tohle se ti pripominat nemusi. At ti to vydrzi i do dalsi stovky!
  • 0

#2 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 11 August 2007 - 8:54

Njn, místní holt řeší kačeří hlavy a na statistiky a gratulace jim nezbývá čas... :) Tak aspoň dodatečně a po Haggaeově připomenutí to musím napravit. Gratuluji Mayince k číslu 200 keší, jen tak dál, ať na sebe další dvoustovka nenechá příliš dlouho čekat. Uvidíme se v čajovně... :) Anebo snad ještě dřív v Nevřeni? :D To bude taky podařená akcička...
  • 0

#3 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 11 August 2007 - 20:58

Mayinko uz jsou to bezmala dva roky, co jsme se videli na prvnim nasem eventu na Stvanici. pak to bylo pokazde ve Starem Plzenci a vzdy jsme te videli s veselou tvari. Tak at se ti do dalsi stovky hodne dari a zase nekdy navi
  • 0

#4 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2007 - 12:55

Když Mayinka plánovala odlov 200 keše tal jsme si zrovna psali přes ICQ a tak jsem věděl jaká to bude :). Tímto se také připojujeme ke gratulaci a přejeme hodně dalších pohodových odlovů, protože geocaching v tvém podání je jedna velká pohoda :).
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2007 - 6:35

radime se do rady a gratulujeme. a koukej jeste neco na klatovsku zalozit ;) at mame o dovoleny co hledat :P
  • 0

#6 yeleni

yeleni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2007 - 9:37

Ahoj Mayo, i my se s Yelenem pridavame k velke gratulaci! At to takhle pohodove jde i dal!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama