Přejít na obsah


Fotka

GeoJeseníky 2007 info


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 8:44

Do začátku eventu GC13EEQ zbývají sice ještě necelé čtyři týdny... nicméně, prosím, nepište své will attend logy na poslední chvíli, pokud si již jste jisti svou účastí. Kvůli zorganizování "hromadného stravování" pro větší počet účastníků bychom potřebovali znát přesnější počty aspoň týden předem. Připomínám, že v ceně jsou dvě snídaně formou bufetu (v sobotu a v neděli ráno) a dvě večeře (v pátek a v sobotu večer). V sobotu večer počítejte s rožněním selátka (kdo se vrátí pozdě večer z cachování, může přijít o svou objednanou porci ;)) Půllitry na pivo si již letos s sebou brát nemusíte - snažili jsme se jich zajistit dostatečné množství. Drobná rekapitulace pro ty, co se akce nezúčastnili loni - na Švagrově je sociální zařízení s umývarkami a s teplou vodou, spacáky ani povlečení nepotřebujete - jak chatky, tak pokoje na ubytovně jsou na nocleh v tomto směru vybaveny. Nicméně noci zde bývají chladné, tak s tím dopředu počítejte! Točená piva a kofola budou k dispozici na baru ve společenské místnosti, kde se bude podávat i avizované jidlo. Švagrov se nachází na území CHKO Jeseníky, a tak je volné pobíhání psů mimo areál Švagrova zakázáno. Poslední kilometr příjezdové cesty je kamenitý a tak zde svými geovozidly nejezděte příliš razantně, obzvlášť pokud nemáte hluboký vzorek - loni při eventu zde totiž vypustily duši dvě pneumatiky :) Pro pobavení těch, co si chtějí zakusit zábavu odlovu zcela nové cache na eventu, bude v průběhu konání akce poblíž jedna taková publikována, podobně jako loňský GCW7X7 Kostelík v Žárové. Pamětníci z loňska mohou hádat, kde asi bude tato cache uložena ;) Případné další dotazy k akci pište sem.
  • 0

#2 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 14:41

pre tych, ktori este vahaju s ucastou - priestor, kde bude event, je jednym z naj na eventy, urcite to bude podobne ako minuly rok squelly event :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#3 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 6:16

Proverim moznosti, ale velice rad bych se zucastil i s celym geotymem, tedy + Predator14, SCORPIO-WOMEN + jeste jeden novy kacer :) Nasi Geokocku budu muset asi nechat doma kdyz uz tam bude geopes... :)
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 6:35

Mion napsal/a:.... Poslední kilometr příjezdové cesty je kamenitý a tak zde svými geovozidly nejezděte příliš razantně, obzvlášť pokud nemáte hluboký vzorek - loni při eventu zde totiž vypustily duši dvě pneumatiky :)

nevim, jestli si dobre pamatuju, ale nepsal jsi mione tohle uz loni a nebyla pak jedna z tech dvou tvoje? :)
  • 0

#5 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 6:40

Dain & Olik napsal/a:

Mion napsal/a:.... loni při eventu zde totiž vypustily duši dvě pneumatiky :)

nevim, jestli si dobre pamatuju, ale nepsal jsi mione tohle uz loni a nebyla pak jedna z tech dvou tvoje? :)

Hehe :D jojo. A pak tam ještě píchnul sám správce Švagrova, ale toho jsem ani nepočítal. Takže během týdne 3 pneu. Ono to tam není tak hrozné, jak to vypadá ;) Jen se musí jet pomalu a prudce nebrzdit
  • 0

#6 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 19:40

Tak na tuhle akci se moc tesime, loni to nemelo chybu. Hlavne na kopecky okolo a Veverku Sumperk coby zastupce mistniho geocoloritu.
  • 0

#7 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 6:38

Množí se mi dotazy na možnost rezervace chatky nebo pokoje.
Takže:

CHATKY: jsou po čtyřech lůžkách (palandy), nevytápěné, nicméně z loňských zkušeností bylo v nich dostatečně teplo. Počet: 10. Takže celkem pro max. 40 cacherů. Doporučeno pro ty, co budou mít s sebou psa, pokud by mohl rušit ostatní na pokojích na ubytovně.

POKOJE: po osmi lůžkách (palandy), přiměřeně vytápěné v případě zimy. Počet pokojů: 10. Takže celkem max 80 cacherů s možností jedné přistýlky navíc na každém pokoji (přistýlky budou instalovány jen v případě zaplnění eventu do maxima).

Všechny postele jsou vybavene lůžkovinami, vlastní spacáky proto nejsou potřeba.

Kdo má zájem o konkrétní rozmístění na pokoj či chatku, může mi poslat požadavek přes můj profil.

Pozor, rezervace přijímáme jen od těch, co se již na event závazně přihlásili.

A malé upozornění na konec - v této chvíli zbývá už jen 16 volných porcí selátka :)
  • 0

#8 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 6:51

UPOZORNĚNÍ, ZMĚNA
Další objednávky na maso už bohužel nepřijímáme!
Geo-pirani už si prasátko kompletně rozebrali (v objednávkách) :D
  • 0

#9 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 6:35

Vyslanými zástupci :D byla minulý týden provedena namátková kontrola na Švagrově - vše už se připravuje a chystá na povodeň geocacherů. Prasátko (nakonec bylo kvůli velkému zájmu vybráno domácí) už je dávno naloženo, aby byla chuť dokonalá :-) Další změna - ohniště bude oproti loňsku přesunuto blíže k budově.

Will attend logy se zárukou na stravu musejí být napsány do středy 19.9.! Nenechávejte proto přihlášení na poslední chvíli.

Během jednoho-dvou dnů ještě dopíšeme drobné organizační instrukce ohledně příjezdu, parkování, placení, rezervace pokojů a masa a pod. Takže si pohlídejte toto vlákno, nebo listing cache. :)
  • 0

#10 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 6:48

Ahoj všichni co se chystáte na Geojeseníky. ;) S přibližujícím se eventem začínám s domácí přípravou listingů nejbližších keší. Zkusil jsem to pomocí výborné aplikace Geoget a přišel jsem na zajímavou věc o které už asi něktěří z vás vědí. Tyto cache do 10km od eventu: GCX08M GCWK8K GCWX7C GCX5VG jsou dočasně pozastavené ale přesto jsou krabičky na svých místech a všichni si na nich v pohodě logují nálezy. Mezi logy chybí log disable,takže se ani nedá zjistit příčina a čas. V podstatě se jedná o všechny keše (celkem 22) autora veverka, kterého jste pomlouvali v jiném vlákně. Co s tím? To budeme hledat disablované keše? Nebo by měl zasáhnout reviewer a udělat pořádek? Můj názor asi nebude moc populární, protože spousta z vás určitě preferuje možnost navštívit na eventu více keší, ale myslím si, že pokud autor nereaguje na maily a disable je jeho prací, měly by se keše archivovat, uvolní se tím místo pro ty co zakládají keše a starají se o ně. Každopádně veverkovi píšu mail, třeba se vyjádří.
  • 0

#11 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 7:56

TechNick napsal/a:
..každopádně veverkovi píšu mail, třeba se vyjádří.


Bojím se, že ti neodpoví, co si vzpomínám, tak je to člověk bez internetu, cache mu publikoval kamarád. Veverka je ale vášnivý radioamatér - hlásí se jako Veverka Šumperk, to by mohl být způsob jak se s ním spojit...

EDIT: aha, tak jsem si precetl vedlejsi vlakno a pochopil jak to s nim je. V kazdem pripade je to zvlastni chlapik a osobni setkani s nim je nezapomenutelne.
  • 0

#12 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 8:05

na disablovane vevlogovy cache se muzete vypravit, pokud nejsou predtim same DNF logy. Jeho cache byly disablovane groundspeakem, protoze vevlog si zmenil e-mail adresu, ale nebyl doted schopen (nebo ochoten?) ten novy mail autorizovat... v tom je cely problem. Tak toho vyzijte, dokud tam ty krabicky jsou (viz gcz forum vlakno kde se to prave probira, i kdyz puvodne bylo zalozeno kvuli jinemu autorovi
  • 0

#13 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 22:24

Dnes, tři dny před eventem, konečně dorazila z výroby speciální eventová edice CWG GeoJeseníky 2007, určená jen pro oficiálně přihlášené účastníky. Už jsem se trochu začínal bát, že ji nestihnou včas vyrobit, :o ale vyšlo to o chlup. :) Takže pokud je v pátek nezapomenu doma, můžete se na ně těšit! Jak vypadají, neprozradím! :D
  • 0

#14 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 7:45

TechNick napsal/a:
Ahoj všichni co se chystáte na Geojeseníky. ;)
S přibližujícím se eventem začínám s domácí přípravou listingů nejbližších keší.

I když to do tohoto vlákna asi nepatří, ale když už to bylo nakousnuto - obnovil jsem svoje kešky Městské skály (GCW84A) a Kokeš (GCW84D) - POZOR! - na nových souřadnicích. Přeju všem na eventu pěkné hledání!
  • 0

#15 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 7:57

rubick napsal/a:

TechNick napsal/a:
Ahoj všichni co se chystáte na Geojeseníky. ;)
S přibližujícím se eventem začínám s domácí přípravou listingů nejbližších keší.

I když to do tohoto vlákna asi nepatří, ale když už to bylo nakousnuto - obnovil jsem svoje kešky Městské skály (GCW84A) a Kokeš (GCW84D) - POZOR! - na nových souřadnicích. Přeju všem na eventu pěkné hledání!

Díky!!!
  • 0

#16 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 18:54

Vzhledem k tomu, že mi na poslední chvíli odhlásilo pobyt i nocleh dost lidí, je k dispozici jak dostatek ubytování, tak i pár porcí selátka. Takže pokud ještě někdo váhá, má stále příležitost se přihlásit a dojet ;)
  • 0

#17 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 20:04

Ahoj, nemel by nekdo GPX veverkovych disablovanych kesi, ale aktivnich kesi? Pitr
  • 0

#18 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 23:11

Když se tak koukám do logů tak bych nešel na ty disablované, co mají jako poslední logy DNF: GCWP5G a možná i GCWT2Z Ještě jedna informace: Na Švagrov se mi bohužel v pátek nepodaří dorazit dříve jak v 18h. V případě potřeby najdete na mne telefonický kontakt v mém GC.COM profilu.
  • 0

#19 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2007 - 12:03

Tak tenhle noční fotolog, který vznikl v době konání eventu na nedaleké kešce GCR16T, si nemůžu nechat pro sebe :-)
  • 0

#20 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2007 - 14:06

No tak to je vostrej log:-) hoši si zablbnuli;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama