Přejít na obsah


Fotka

Statistika nuda je ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 12:37

Napadlo me to pri cteni nejakeho komentare na zlostny Ferduv prispevek. Je nejaka statistika v cache/km^2 a v cache/1 obyv? V tomto porovnani budem IMHO svetovou spickou.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 14:45

Měl bych na Tebe, Honzo, ještě otázečku: ve statistikách bylo chvilinku i FTF - ale nedalo se na to kliknout. Teď už to zmizelo ouplně. Bude se tedy tahle FTF statistika konat, nebo je to třeba moc technicky náročné? Díky, Whoever
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 17:42

Měl bych na Tebe, Honzo, ještě otázečku: ve statistikách bylo chvilinku i FTF - ale nedalo se na to kliknout. Teď už to zmizelo ouplně. Bude se tedy tahle FTF statistika konat, nebo je to třeba moc technicky náročné?

Co vim, tak FTF statistiky byly zruseny na podnet jakehosi Andyho, o kterem nikdo predtim neslysel, ale povedlo se mu rozpoutat flamewar na tema "FTF nepublikovane cache na zaklade prednostnich informaci".
Myslim, ze opetnemu spristupneni statistiky nic nebrani, Andy se prejmenoval na Ferdu a mezi FTF lovci se rychle ujal zvyk cekat s logovanim nalezu, az se zaloguje skutecny FTFer (to byla dalsi vyhrada k statistice FTF, ze je to vlastne "First To Log").
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 18:04

ftf statistika bola zrusena, aby sme sa nehadali o blbostiach :) nejde o technicku narocnost, ale o princip samozrejme ak ju ludia chcu, nech napisu Honzovi a on ju znova zavedie - je to na nom mne osobne nechyba, ani mi nevadi... Akurat sa uz potom uplne rozlucte s FTF, Tabacek a Dorcadion budu nemilosrdni ;-)))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2005 - 12:46


No a co takhle zavést grafickou statistiku průměrného nárůstu keší v závislosti na čase (včetně spojnice trendu), grafické rozložení počtu keší na kraje nebo opět grafickou křivku denní návštěvnosti keší (v absolutních číslech)?
Já bych raději rozšířil cachemapu o příhraniční oblast (obdélník vymezený na východ k Mukačevu, na jih po Vídeň, na sever po Vratislav a na západ třeba někam k Mníšku pod Alpou ;-) včetně návaznosti na kvalitní webovou mapu včetně regionálních jízdních řádů, seznamu tábořišť a levných hospod :-)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 18:18

ftf statistika bola zrusena, aby sme sa nehadali o blbostiach :) nejde o technicku narocnost, ale o princip
samozrejme ak ju ludia chcu, nech napisu Honzovi a on ju znova zavedie - je to na nom
mne osobne nechyba, ani mi nevadi... Akurat sa uz potom uplne rozlucte s FTF, Tabacek a Dorcadion budu nemilosrdni ;-)))

Za sebe jsem rozhodně _za_ obnovení FTF statistik.

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2005 - 13:35

Tak to potom urcite ocenis sluzbu, ktoru si uz raz mohol vyskusat, dovoz cache alebo logbooku do vlastnych ruk.
Tentoraz na komercnej baze a aj s videozaznamom ulovenia cache na DVD :-)))
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 19:25

Za sebe jsem rozhodně _za_ obnovení FTF statistik.

Já jsem taky pro obnovení FTF statistiky ...

Stačí 2 FTF na první místo?
Jestli ne, tak je mi to vlastně jedno :-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2005 - 0:26

Za sebe jsem rozhodně _za_ obnovení FTF statistik.

I kdyz nemam sanci se honit za FTF z duvodu premiry jinych kazdodennich povinnosti, tato statistika by mi rozhodne nevadila. Naopak. Cim vic statistik a porovnani, tim lepe, sam se ve statistikach rad hrabu. Moc rad bych tu videl i takove statisticke speciality, jako byly vyse jmenovany.
Hezky by byla treba i tabulka/graf prirustku ulovku behem roku po mesicich, pripadne tydnech. Tam by bylo videt, kdo je hlavne sezonni lovec (asi ja :o)), a kdo lovi bez ohledu na rocni dobu a pocasi. Samozrejme, vubec na tom nezalezi, ale bude o cem zase debatovat ve foru ci na geoeventu :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2005 - 16:07

Tak to potom urcite ocenis sluzbu, ktoru si uz raz mohol vyskusat, dovoz cache alebo logbooku do vlastnych ruk.
Tentoraz na komercnej baze a aj s videozaznamom ulovenia cache na DVD :-)))

To uz gunguje. Staci se podivat na moje stranky www.ftf4money.com :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 20:04

Já jsem taky pro obnovení FTF statistiky ...

Stačí 2 FTF na první místo?
Jestli ne, tak je mi to vlastně jedno :-)

kazdopadne v Libereckom kraji si jednicka :)))
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 1:26

site not found...
asi prave updatujes cennik, co?
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2005 - 14:06

kazdopadne v Libereckom kraji si jednicka :)))

No to asi ne :-), ja mam v libereckem kraji tusim 4 FTF a Dorcadion ci Tabacek urcite vic... :-)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama