Přejít na obsah


Fotka

Ztraty pri geocachingu...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2005 - 19:17

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?
Tim myslim...co jste kdy ztratili?
Ja se prave vratil z vyletu po Kutnohorsku se "zajimavym" skore... Nasel jsem pet kesi...to bylo fajn...

ale...ztratil PDA... :( Skoda ho...mel sem ho rad...stalo skoro 20 kkc. :/ Nosil jsem ho na Krusell pouzdru, tedy jsem si myslel jak jsem na nej hodnej, jak se o nej hezky staram... No a ono to pouzdro je uplne na ho*no a PDA z nej regulerne spadlo. Ono totiz spojnice mezi pda a tim co mam na pasku je jen debiolni plast. Takze pouzdro za litr zpusobilo, ze jsem o sveho milacka prisel! :(
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2005 - 22:03

Geocaching je pro mě celkem hodně finančne náročná zábava, obzvláště doprava po vastech českých. Co se týče ztrát při GC, tak zatim nic ceného jsem neztratil, akorát klíče od bytu, to je tak asi všechno. Doufám že to byla na dlouhou dobu poslední ztráta.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 8:32

Mě okradli ve vlaku, přišel jsem o trochu peněz, kreditku a všechny možné doklady... Škoda kolem třech tisíc, spousta ztraceného času a dalších problémů...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 9:08

Nic si z toho nedělej, já při zakládání Svojanova (a nebo to taky mohlo být úplně jinde, zjistila jsem to za dost dlouhou dobu) někam založila mobil (N5100), je pravda, že nestál 20, ale asi 8, ale bohužel jsem zvládla přijít o některá telefonní čísla nenávratně :-(
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 10:47

Teda tak dík, že jsi to napsal, zrovna jsem si chtěl pouzdro Krusell koupit k ipaqu, ale po tvých zkušenostech asi sáhnu po jiném. Je fakt, že jsem se díval a Krusell prodává zvlášť ještě kovovou sponku na opasek. Bude to nejspíš to samé ale v kovu, to by už mohlo něco vydržet.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 13:14

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?
Tim myslim...co jste kdy ztratili?
Ja se prave vratil z vyletu po Kutnohorsku se "zajimavym" skore... Nasel jsem pet kesi...to bylo fajn...

ale...ztratil PDA... :( Skoda ho...mel sem ho rad...stalo skoro 20 kkc. :/ Nosil jsem ho na Krusell pouzdru, tedy jsem si myslel jak jsem na nej hodnej, jak se o nej hezky staram... No a ono to pouzdro je uplne na ho*no a PDA z nej regulerne spadlo. Ono totiz spojnice mezi pda a tim co mam na pasku je jen debiolni plast. Takze pouzdro za litr zpusobilo, ze jsem o sveho milacka prisel! :(

Máš aspoň tušení kde jsi o něj přišel - v civilizaci nebo někde mimo? Pokud je nějaká šance, tak se ti můžu v terénu po něm podívat, máš zaznamenaný tracklog?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 13:23

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?

Zatim se mi podarilo ztratit jen 4 papirove popisy cache, coz u multicache ma fatalni nasledky. A jeste jsem ztratil za rok 6kg zive vahy, coz je spis prinos nez ztrata. Takze pokud nepocitam dopravu jako Brabenecz (ta je draha) tak jsem zatim celkem vpohode.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 22:55

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?
Tim myslim...co jste kdy ztratili?

Obcas (a kazdou chvili) zdravi, ale ono se zase najde a tim behanim vylepsi, takze celkove v tomhle smeru spis zisk. Nekolik tuzek, jednou tez kompas (tretka v hodnote cca 20 Kc). Jinak primo v akci zatim opravdove ztraty zadne. Ale tuhle jsem se vracel vlakem z lovu domu, v Kralupech mel chvili cas na prestup, tak jsem si jeste nakoupil v supermarketu a ulozil balik 12x1 litr mleka ve vlacku na drzak zavazadel nad hlavu. Cestou jsem tukal do telefonu log a zabral se do toho, az jsem si sotva vsimnul, ze uz je cas vystoupit. Muzete dvakrat hadat, kdy jsem si na mlicko vzpomnel. Ano, presne 5 vterin pote, co se motoracek rozjel dal. Nechtel jsem vypadat jako az takovy blbec, tak jsem myslenku, zavolat na konecnou na Masarycku, aby cekali moje mliko rychle opustil. Takovouhle ztratu tedy privodil geocaching mne.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2005 - 0:21

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?


Etrex Legend + mapa TOPO50 + Ulice + Autoatlas + peněženku s kartama, ale tu jsem zcela netknutou druhý den našel ... loni touhle dobou na Keltském kalendáři. Byl bych si urazil vobje přední - v původních cenách cca 25k ... . Brzo přišla Vista a byla zábava zpátky. Ale už mi nezbylo na nový vstřiky do veterána, takže jsem stejně byl vzteklej. Autíčko už je teď skoro dodělaný, takže to nakonec asi všechno dobře dopadlo.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2005 - 21:27

Donří lidé skutečně jeětě existují! Někdo mé PDA našel, odevzdal na kasu Českého Šternberka. já se to trochu oklikou dozvěděl a teď už mám svého miláčka zase u sebe... :) Děkuji všem za nabídky pomoci... A ještě jednou varuji před pouzdry Krusell. ;)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2005 - 17:10

Zatim jsem jenom rozbil display na GPS (a fakt se mne neptejte, jak se to stalo) a vcera znicil slunecni clonu na fotaku :)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2005 - 23:07

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?
Tim myslim...co jste kdy ztratili?
Ja se prave vratil z vyletu po Kutnohorsku se "zajimavym" skore... Nasel jsem pet kesi...to bylo fajn...

Tak při rozbláceném sjezdu od "In remembrance of Brita" jsem nakřápl a tím i zlikvidoval cyklistickou přilbu.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2005 - 21:04

Pochlubte se...jak drahy pro vas uz Geocaching byl?
Tim myslim...co jste kdy ztratili?
Ja se prave vratil z vyletu po Kutnohorsku se "zajimavym" skore... Nasel jsem pet kesi...to bylo fajn...

ale...ztratil PDA... :( Skoda ho...mel sem ho rad...stalo skoro 20 kkc. :/ Nosil jsem ho na Krusell pouzdru, tedy jsem si myslel jak jsem na nej hodnej, jak se o nej hezky staram... No a ono to pouzdro je uplne na ho*no a PDA z nej regulerne spadlo. Ono totiz spojnice mezi pda a tim co mam na pasku je jen debiolni plast. Takze pouzdro za litr zpusobilo, ze jsem o sveho milacka prisel! :(

Jestli správně luštím jiné větve, tak se našel. Gratuluju. Já ztratil už asi navždy digifoto Canon A10. Na cache Babí lom 2 - nejspíš na lavičce rozhledny. Zcela dostačující. Tak teď už mám A85.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 12:32

Je fakt, že jsem se díval a Krusell prodává zvlášť ještě kovovou sponku na opasek. Bude to nejspíš to samé ale v kovu, to by už mohlo něco vydržet.

NE! Kup si nejaky pevny pouzdro ZE kteryho to budes vyndavat... Ona kovova spona by ti nepomohla.. Ja mam na pasku tu jejich nejdrazsi sponu->kuze+plast a to je plastem spojeny s PDA...to obstalo...ale urvalo se to z takovejch tech "sanek" co sou nä tom pouzdru. Mam Krusell i na mobil, ale ten nosim v kapse. Fakt myslim, ze treba Dicota, ktera je pevne, nehejbatelne pripevnena k pasku vydrzi vic nez blby maly plastovy sanky...

Kdybych ho bejval nekde nasel a bylo zniceny asi bych na Krusell podal zalobu bo tak neco. preci jen maji dozivotni zaruku a ja to pouzival tak jak se ma...

  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2005 - 0:25

Teda tak dík, že jsi to napsal, zrovna jsem si chtěl pouzdro Krusell koupit k ipaqu, ale po tvých zkušenostech asi sáhnu po jiném. Je fakt, že jsem se díval a Krusell prodává zvlášť ještě kovovou sponku na opasek. Bude to nejspíš to samé ale v kovu, to by už mohlo něco vydržet.


Já na něj nedám dopustit ... . Mám ten s pevnou přeskou a drží jak geovíra. Pravda, při sedání do auta se už asi 2x uvolnily ty zmiňované kolejničky, ale toho si člověk všimne. Je pevný, pohodlný na sundání a zastamdání na pásek, rozumně chrání ... .
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 14:48

Máš aspoň tušení kde jsi o něj přišel - v civilizaci nebo někde mimo? Pokud je nějaká šance, tak se ti můžu v terénu po něm podívat, máš zaznamenaný tracklog?

Az u Ceskyho Sternberka na Star castle... Tam sem pak prolejzal an cesticku z takovyho kopce...tam nekde sem musel poskocit a ono to spadlo. Diky za nabidku. ;) Porad je mozny ze ho nekdo najde a odevzda mi ho...ale to bych se hodne divil. ;) Uz proto, ze v tom tmavym miste kde sem to nejspis ztratil ho nikdo diky tomu cernymu kozenymu pouzdru ani neuvidi. ;) A az ho nekdo najde uz bude treba zmokly nebo tak neco... No, ale pokud ho najde nekdo slusnej tak mi zavola. Je tam napsany moje cislo...
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 14:49

Máš aspoň tušení kde jsi o něj přišel - v civilizaci nebo někde mimo? Pokud je nějaká šance, tak se ti můžu v terénu po něm podívat, máš zaznamenaný tracklog?

Az u Ceskyho Sternberka na Star castle... Tam sem pak prolejzal an cesticku z takovyho kopce...tam nekde sem musel poskocit a ono to spadlo. Diky za nabidku. ;) Porad je mozny ze ho nekdo najde a odevzda mi ho...ale to bych se hodne divil. ;) Uz proto, ze v tom tmavym miste kde sem to nejspis ztratil ho nikdo diky tomu cernymu kozenymu pouzdru ani neuvidi. ;) A az ho nekdo najde uz bude treba zmokly nebo tak neco... No, ale pokud ho najde nekdo slusnej tak mi zavola. Je tam napsany moje cislo...
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2005 - 18:05

Zatim jsem jenom rozbil display na GPS (a fakt se mne neptejte, jak se to stalo) a vcera znicil slunecni clonu na fotaku :)



A jak se to vlastne stalo s tim displejem? :o)))
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2005 - 9:08

Na nuselskym moste ve dve odpoledne jsem pri spionazi odlozil a zapomel celovku :-) . (Vypadla mi nejak z batohu, ne ze bych ji mel na cele :-))
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 15:19

Pokud to bylo někde v blízkém okolí hradu, tak dej vědět kde. Skorokastelánka Háňa by se ti tam mohla podívat, jen si nejsem jistá, jestli už nejela domů.
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama