Přejít na obsah


Fotka

Cache v VVP Brdy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 17:24

Mám dotaz...dost často se poslední pohybuji v Brdech a v okolí Mirošova....v neděli jsem byl u hradu Dršťka nedaleko Skořic a moc se mi tam líbilo...vzhledem k tomu, že tam byl i celý náš team, měli jsme nutkání tam poblíž zanechat cache. Náhodou jsem jí měl v brašně :-) a vozím jí už pár dní a přemýšlím, kde jí zahodím :-) a tam je na cachemapě takové bílé místo :-) A zde je můj dotaz.....hrad a jeho okolí je už ve VVP Brdy....lidé ze Skořic tam běžně chodí, ale je to za cedulema zákazu vstupu. Řekl jsem, že tohle je blbost a proti pravidlům, ale červík pochybností hlodá......a když tady čtu ty různé diskuse ......mohl by mě někdo zkušený říci na to svůj názor?......Jak to vidíte, ze zanecháním cache v Brdech?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 17:55

Řekl jsem, že tohle je blbost a proti pravidlům, ale červík pochybností hlodá......a když tady čtu ty různé diskuse ......mohl by mě někdo zkušený říci na to svůj názor?......Jak to vidíte, ze zanecháním cache v Brdech?

Ma zkusenost je takova, ze se nevyplati v takovem miste cache zakladat. Nebyla by to sice prvni ani posledni ceska aktivni cache za ceduli "Zakaz vstupu" - osobne vim nejmene o 2 a o pak o nekolika diskutabilnich, ale jak uz tu kdosi zminoval, je to americka hra a ma dana pravidla. O tom, ze prave na takovych mistech lze obcast nalezt opravdu unikatni mista nemuze byt sporu, ale na stranky geocaching.com proste nepatri. A dat kes stovky metru od mista take neni resenim (lovci bodu takove misto nenavstivi, tem staci zarez v logbooku; nekteri verejne nepriznaji navstevu mista za ceduli a pak jeste stouralove, remcalove.. ;o) ). Groula tu kdysi nabizel zverejneni takovych skrysi na svych strankach, ale nevim jestli je ta nabidka jeste aktualni. Takova skrys je vsak "hodne ze hry" a je to spis pro "geo-fajnsmekry". Vylet na vlastni triko a pro vlastni poteseni...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 18:04

[...] Řekl jsem, že tohle je blbost a proti pravidlům, ale červík pochybností hlodá......a když tady čtu ty různé diskuse ......mohl by mě někdo zkušený říci na to svůj názor?......Jak to vidíte, ze zanecháním cache v Brdech?

kratka odpoved: ne.
dlouha odpoved: ano, se svolenim spravy VVP, v popisu cache se zretelnym varovanim (cesky a anglicky) a navodem, kde ziskat povoleni ke vstupu - pro inspiraci viz treba tahle cache na zakladne RAF na Kypru, nebo iracke cache na US zakladnach.
Povoleni ke vstupu se asi sehnat da (nevim jak v Brdech, mam zkusenosti s Libavou u Olomouce - odmitli nam jeden vikend, ze tam jsou strelby, a pustili nas na nasledujici, do bumazky napsano "turisticky pochod"), na povoleni k umisteni cache netusim, jak by se vojensti pani tvarili.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 20:43

kratka odpoved: ne.
dlouha odpoved: ano, se svolenim spravy VVP, v popisu cache se zretelnym varovanim (cesky a anglicky) a navodem, kde ziskat povoleni ke vstupu - pro inspiraci viz treba tahle cache na zakladne RAF na Kypru, nebo iracke cache na US zakladnach.
Povoleni ke vstupu se asi sehnat da (nevim jak v Brdech, mam zkusenosti s Libavou u Olomouce - odmitli nam jeden vikend, ze tam jsou strelby, a pustili nas na nasledujici, do bumazky napsano "turisticky pochod"), na povoleni k umisteni cache netusim, jak by se vojensti pani tvarili.

Ju..tak jsem si si to přečetl mrknul na tu cache u základny RAF a je mi to jasný ....měl jsem pravdu :-)Bude to naše první cache a tak si na ní dáváme záležet a mě se ten nápad s tím umístěním taky nelíbil, ale potřeboval jsem argumenty :-) Časem možná dáme nějakou Brdskou multi s částí hádanky u správce vojenského újezdu :-) je to fajn chlapík a jistě by na kraj újezdu povolení vydal, ale to až časem, až budem mít v ukládání kešek praxi.Moc vám děkuju za odpověďi.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama