Přejít na obsah


Fotka

Travel Bug log


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 11:20

Zdravime vsechny, mame dotaz ohledne zalogovani TB. Jak se postupuje v pripade, ze vyzvedneme TB a chci to zalogovat, jenze ten, kdo ho do cache umistil, zalogovani jeste neudelal? Je mi jasne, ze ten dotycny se asi jeste nedostal na net (TB vyzvednut ve Slovinsku). Mezitim jsme ho uz vlozili do cache v CR = zase zadna zminka o tom, tedy presneji, zminuji to jen u logovani cache a ne na strance prislusneho TB. Diky za radu, hezky den M&B
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 11:49

Zdravime vsechny, mame dotaz ohledne zalogovani TB. Jak se postupuje v pripade, ze vyzvedneme TB a chci to zalogovat, jenze ten, kdo ho do cache umistil, zalogovani jeste neudelal? Je mi jasne, ze ten dotycny se asi jeste nedostal na net (TB vyzvednut ve Slovinsku). Mezitim jsme ho uz vlozili do cache v CR = zase zadna zminka o tom, tedy presneji, zminuji to jen u logovani cache a ne na strance prislusneho TB. Diky za radu, hezky den M&B

Ahoj,

varianta jedna - cakat

varianta 2 - napisat tomu co to do cache umiestnil

varianta 3 - virtualne grabnut TB z ruk drzitela, vlozenie do cache, kde ste ho nasli, opatovne vybratie a vlozenie

do cache, kde ste ho fyzicky dali - takto mu ostanu zachovane destinacie aj km

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 13:44

Zdravime vsechny, mame dotaz ohledne zalogovani TB. Jak se postupuje v pripade, ze vyzvedneme TB a chci to zalogovat, jenze ten, kdo ho do cache umistil, zalogovani jeste neudelal? Je mi jasne, ze ten dotycny se asi jeste nedostal na net (TB vyzvednut ve Slovinsku). Mezitim jsme ho uz vlozili do cache v CR = zase zadna zminka o tom, tedy presneji, zminuji to jen u logovani cache a ne na strance prislusneho TB. Diky za radu, hezky den M&B

Já se o víkendu chystám ulovit prvního TB, budu ho mít na 3 km, tak doufám, že budu v sobotu úspěšný.
Logovat to můžu až v neděli večer nebo v pondělí ráno, podle návratu domů.
A v týdnu nebo o víkendu bych ho zase někam umístil, předpokládám, že je to správný postup.
TB se loguje kdy? Mám tam napsat vyzvednutí a pak doeditovat uložení?

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 12:20

Ahoj,

varianta jedna - cakat

varianta 2 - napisat tomu co to do cache umiestnil

varianta 3 - virtualne grabnut TB z ruk drzitela, vlozenie do cache, kde ste ho nasli, opatovne vybratie a vlozenie

do cache, kde ste ho fyzicky dali - takto mu ostanu zachovane destinacie aj km

Diky moc za info, varianta 3 se mi zda nejlepsi, ale nevim, zda je stanovena nejaka nepsana doba, kdy to muzu udelat, aniz by se to dotycneho nejak dotklo :). TB jsme vyzvedli 2.6. a znovu vlozili 9.6.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 15:25

Já se o víkendu chystám ulovit prvního TB, budu ho mít na 3 km, tak doufám, že budu v sobotu úspěšný.
Logovat to můžu až v neděli večer nebo v pondělí ráno, podle návratu domů.
A v týdnu nebo o víkendu bych ho zase někam umístil, předpokládám, že je to správný postup.
TB se loguje kdy? Mám tam napsat vyzvednutí a pak doeditovat uložení?

TB se loguje až když ho máš v ruce a zapisuje se faktický datum a čas nálezu. Pokud ho hned zase někam uložíš, tak si nezapomeň opsat šestimístné číslo u připojené známky. Při zápisu nálezu TB budeš to číslo psát do příslušné kolonky a též budeš muset něco napsat do kolonky popisu nélezu. Při ukládání TB je to jednodušší i složitější. Ve formuláři logu cache budeš mít dole kolonku s číslem TB a na to číslo stačí kliknout a celý nález potvrdit, tím se též zapíše TB do této cache a vložení TB v logu TB (ale tvůj zápis vložení tohoto TB do cache bude prázdny). Takže pak můžeš otevřít zápis u TB a zeditovat tvůj zápis vložení TB. A je hotovo.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2005 - 13:21

Diky moc za info, varianta 3 se mi zda nejlepsi, ale nevim, zda je stanovena nejaka nepsana doba, kdy to muzu udelat, aniz by se to dotycneho nejak dotklo :). TB jsme vyzvedli 2.6. a znovu vlozili 9.6.

ja myslim ze to je dostatocne dlhy cas na to aby ste s tym nieco robili - predstav si ze toho TB niekto teraz vyzdvihne z cache a ten uz bude uplne paf :)))
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 10:57

Při ukládání TB je to jednodušší i složitější. Ve formuláři logu cache budeš mít dole kolonku s číslem TB a na to číslo stačí kliknout a celý nález potvrdit, tím se též zapíše TB do této cache a vložení TB v logu TB (ale tvůj zápis vložení tohoto TB do cache bude prázdny). Takže pak můžeš otevřít zápis u TB a zeditovat tvůj zápis vložení TB. A je hotovo.

Tak nalez jsem zalogovat zvládl.
Když chci TB uložit do cache, kterou už mám nalezenou, tak tam loguji co? Write note?
Mimochodem, jak je správně anglicky:
"Když cestuješ po světě, tak tohle prostě vidět musíš!"

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 12:26

Když chci TB uložit do cache, kterou už mám nalezenou, tak tam loguji co? Write note?

Ano.

"Když cestuješ po světě, tak tohle prostě vidět musíš!"

volne "This is a must see for every world traveller"(zpet doslova: "toto shlednout je povinnosti kazdeho svetobeznika")
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 14:10

Ano.volne "This is a must see for every world traveller"(zpet doslova: "toto shlednout je povinnosti kazdeho svetobeznika")

U TB je napsano:
Dutch Globetrotter wants to travel the world, and particularly all the continents. But Dutch Globetrotter does not like very cold temperatures, so Antarctica may be skipped.

Tak prostě nemůže jít na Liberecku jinam, než na Ještěd :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama