Přejít na obsah


Fotka

Skandální odhalení a devastace kulturních památek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 9:59

Skandální odhalení
Pořadatel eventu Čertova s. byl přistižen při svých aktivitách mimo geoživot. Nechápu, proč, když je vlastníkem tohoto auta, chce pomoci s dopravou materiálu na event. Zdá se mi to nemorální a nevkusné.
Vložený obrázek

Rozhodl jsem se pranýřovat stav našich kulturních památek. Jsou opravdu v dezolátním stavu.

Vložený obrázek
  • 0
Ahoj Pitris

#2 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 10:02

hmm, chce to logovaci udaje :(
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#3 Stechy Team

Stechy Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 10:16

Hele Pitris, chtělo by to abys taky napsal jaké je login_name a password na stránku, na kterou odkazuješ - jinak je to o ničem.
  • 0
eTrex Vista Cx + cacheprinter

#4 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 10:37

Stechy Team napsal/a:
Hele Pitris, chtělo by to abys taky napsal jaké je login_name a password na stránku, na kterou odkazuješ - jinak je to o ničem.

No jo, musel jsem odběhnout. Nestíhám.
  • 0
Ahoj Pitris

#5 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 10:52

ad1. Všichni ví, že to ADP je jen shoda názvů. Znamená to Autobusová Doprava Pitris.:) ad2. Ono to podle Volfiho výrazu vypadá, že tu zeď právě postavil, pověsil na ní ceduli ať mu to nikdo nerozebere a teď se pyšně usmívá na dokonaným dílem.:):) Taky bych se usmíval!
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#6 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 11:05

Nemam strach. Volfi je odolnej, neznicitelnej, trvanlivej. Ten se nenecha zdevastovat. K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?
  • 0

#7 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 12:02

najlepsie na celej veci je, ze ta kulturna pamiatka je presne to iste miesto, kam sme vas v piatok posielali na falosnu cache. Priznajte sa, kto sa chytil? Zatial viem len o Cmuchalovi a Martinkovi...:D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#8 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 12:25

v&f family napsal/a:
K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?

zcela urcite je to nepodareny pokus o skandal ze strany "brevnovskeho ostrelovace". kazdy prece vi, ze vlada je s teckou ;) :D
  • 0

#9 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 12:56

Saman napsal/a:
najlepsie na celej veci je, ze ta kulturna pamiatka je presne to iste miesto, kam sme vas v piatok posielali na falosnu cache. Priznajte sa, kto sa chytil? Zatial viem len o Cmuchalovi a Martinkovi...:D


Já taky
  • 0

#10 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 13:47

Dain & Olik napsal/a:

v&f family napsal/a:
K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?

zcela urcite je to nepodareny pokus o skandal ze strany "brevnovskeho ostrelovace". kazdy prece vi, ze vlada je s teckou ;) :D

Já tam tu buodku na boudce vidím :)
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 14:50

WAV napsal/a:

Já tam tu buodku na boudce vidím :)


no jo, mas recht, je tam. :) ja koukam v praci do moc tmavyho monitoru - tak jsem tecku vubec nepostrehl. az ted jsem si sedl k jinymu - a cela pravda se mi vyjevila :D adp. na sumavu posila kamiony :o co chysta na nebohe ucastniky eventu? nebo jen zvetsil svoji ruskou kapezetku? ze by se do toho opet vlozily bulvarni media ;)
  • 0

#12 martinek-2695

martinek-2695

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 14:52

Saman napsal/a:
najlepsie na celej veci je, ze ta kulturna pamiatka je presne to iste miesto, kam sme vas v piatok posielali na falosnu cache. Priznajte sa, kto sa chytil? Zatial viem len o Cmuchalovi a Martinkovi...:D


Sak Samane pockej - my ti to nekdy nekde oplatime:D Nevim sice zatim jak,ale neco se vymysli:D
  • 0

#13 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 15:24

v&f family napsal/a:
Nemam strach. Volfi je odolnej, neznicitelnej, trvanlivej. Ten se nenecha zdevastovat. K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?

Fotomontáž to není, já tyto kamiony pravidelně potkávám unás v podniku, chtělo by se kouknout jestli to náhodou nemá trackovací číslo.
  • 0

#14 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 23:17

hmm, byl jsem asi odhalen, a to jeste nikdo nezminil me patrici administrativni budovu na konecne metra zlicin..... jsem si rikal, ze pitris dnes se mnou komunikoval nejak usecne pri zadosti o dopravu dalsiho grilu na event... hold jsem byl na morave pasovat nejake komodity a ne na regulernim netu... abych to zkusil vysvetlit veci se maji tak, proste na certovu stenu vede kus silnice takove, ze tam kamion opravdu neprojede, ani buran nema pristavaci drahu hotovou, proto je treba pomoci vysadkovych vozidel mensi kapotaze. ty jsem jaksi v ramci sveho megalomanstvi nezahrnul do podnikatelskeho zameru, tak to dopadlo jak dopadlo co se da delat....
  • 0

#15 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 4:56

junet napsal/a:
Fotomontáž to není, já tyto kamiony pravidelně potkávám unás v podniku, chtělo by se kouknout jestli to náhodou nemá trackovací číslo.

Hm, to je přece espézetka ;)
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#16 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 5:38

Jestli-že je TN espezetka, tak by měl adp. ty kamiony aktivovat...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#17 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 5:55

v&f family napsal/a:
K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?

Není :-)
viz zde a nebo zde
ADP. je majitelem 20 kamionu MAN, takze fakt nechapu, ze ma v logistice pro Certovu stenu takovy problem ;)
  • 0

#18 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 7:09

Josef Prikril. :):) To sis Vlado taky mohl vybrat lepsi jmeno. :D
  • 0

#19 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 19:28

Saman napsal/a:
najlepsie na celej veci je, ze ta kulturna pamiatka je presne to iste miesto, kam sme vas v piatok posielali na falosnu cache. Priznajte sa, kto sa chytil? Zatial viem len o Cmuchalovi a Martinkovi...:D


Byla to prijemna prochazka ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama