Přejít na obsah


Fotka

zkušenosti s City Navigator Europe NT v9


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 pafka

pafka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 6:58

Chtěl bych si koupit City Navigator Europe NT v9, mám garmina 60CSx. Má s tím někdo zkušenosti? dík p.
  • 0

#2 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 8:33

No nevím, co od toho chceš, ale je to dobrá a použitelná mapa pro autonavigaci. Mám ji mnohem raději než Atlas od Picodasu, protože je přehlednější a má míň chyb. na druhou stranu většinou nemá rozkreslené české vesnice a neobsahuje některé aktuální změny jako nové kruháky a obchvaty. Ká ji mám na Nuvi350.
  • 0

#3 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 8:36

Také jsem o tom přemýšlel. Pak jsem ale nainstaloval do 60CSx volnou basemapu Evropy a zjistil, že je normálně routovatelná (i když na webu píšou opak). Nejsou tam samozřejmě všechny vesnice, cesty jsou lomené čáry a křižovatky prostě jen spojnice těch čar ;-) Ve spojení s euroatlasem mi to stačí ;-)
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#4 pafka

pafka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 8:59

LiborH: potřebuju ji na cesty po Evropě, hlavně ve městech. Na ČR mám leteckou mapu, tam je docela podrobný podklad, jen to neroutuje. xpj: kde se dá stáhnot volná basemapa Evropy? Mám garmina z US;(
  • 0

#5 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 9:09

LiborH napsal/a:
No nevím, co od toho chceš, ale je to dobrá a použitelná mapa pro autonavigaci. Mám ji mnohem raději než Atlas od Picodasu, protože je přehlednější a má míň chyb.


Přehlednější? Mě teda CN9NT oproti CN8 celkem zklamal -- hlavně tím že ve městech už nevidím nikde zakreslené plochy parků atd. Jako by tam zůstaly jen silnice.

Věřím tomu že pro autorouting je CN9 lepší, už jen proto že v něm budou všechny nové silnice apod. Jen jsem nepochopil proč neobsahuje to samé co CN8 a něco navíc, ale naopak je toho v něm méně.
  • 0

#6 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 9:36

pafka napsal/a:
xpj: kde se dá stáhnot volná basemapa Evropy? Mám garmina z US;(


Google nebo wiki... já mám taky 60ku z US...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#7 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 13:43

pafka napsal/a:
Chtěl bych si koupit City Navigator Europe NT v9, mám garmina 60CSx. Má s tím někdo zkušenosti? dík p.


Nainstalovali jsme ji do naší 60CSx asi před týdnem, takže ještě moc skušeností nemáme. Od ledna se má prodávat nová verze, kde bude plné pokrytí i ČR a dalších východnějších států a ty státy, které mají plné pokrytí jsou dost dobrý.
  • 0

#8 pafka

pafka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 14:28

Mates: tak to počkám do ledna na novou verzi ;)
  • 0

#9 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 14:02

Navigator NT9 na své 60CSx používám bez problémů více jak půl roku. Nekupoval jsem jej, ale využil možnost druhé instalace mapy z mé další navigace Nuvi 360T. 60CSx používám i do auta raději, než Nuvi. Vede stejně dobře, nekecá mi do řízení a hlavně si pamatuje projetou trasu.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama