Přejít na obsah


Fotka

PITRIS 37


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 13:38

Pokud si to Pitris nevymyslel a neomladil se , jak je to zvykem u osobních údajů v profilu, tak nezbývá než blahopřát. Sice 37 je takové ježaté nejubilejní, ale s nadějí, že se to za pár let zakulatí Ti Petře přeju úspěchy ve výškách i hloubkách (a taky v šířkách a délkách, když už jsme ti kačeři), k tomu ještě více Tě milující manželku a ještě hodnější děti a taky zdravé hnáty už napořád.
  • 0

#2 Minja

Minja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 14:54

Řadím se do fronty gratulantu a přeji Pitrisovi vše nejlepší, hodně štěstí a hlavně pevné zdraví! Už si letos nic netrhej (teda kromě kešek), nic nelámej (teda kromě rekordu 800), a nic neřeš (teda kromě multin). Ty bud rád, že seš a že náš všechny máš !!! Vše nejlepší kluku a na Čebínce NAVIDENOU !! ;)
  • 0

#3 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 0:57

Pitrísku, přejeme Ti kopu štěstí, dvanáct kop lásky a šedesát kop zdraví!:)
  • 0

#4 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 1:12

Rád bych Ti pogratuloval slovy klasika: "Gratuluji Ti k hranici, které již já jsem dosáhnul (viz log)...", ale nemůžu, protože v tomhle Tě fakt nedohoním. Takže si můžu popřát jen sobě: buď mi i dál a co nejdéle starším bráchou ;)
  • 0

#5 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 10:08

Taky gratuluju! a mimochodem, vsimli jste si, ze Pitris na svuj vek vypada mimoradne spatne:o?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama