Přejít na obsah


Fotka

Cejda #200


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2007 - 19:49

Pred dvema dny Cejda neulovil dvoustou kes. 200 DNF to uz je neco. To, ze dnes ulovil svou #2000 je proti tomu uplne prd. Gratulujeme. Cejdo nezoufej, jak rika Pepe.cz, " to se zlepsi".
  • 0

#2 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 3:37

Takovy pocet priznanych i nepriznanych DNF, to se jen tak nevidi :D:D:D Doufam jen, ze jako spravny bloudil budes ten 200 DNF coin nosit hrde na hrudi. Nebude-li na co pripnout, pak i ve vane pry pomuze leukoplast :P

Vložený obrázek

A polepsi se. Precti si treba navod ke gepeesce, fora, wikipedii, nebo bez na specializovany kurs. Tam nejen dostanes diplom, ale dokonce se i dozvis, jak na to, aby ses za ty neuspechy uz dal nemusel stydet :P:p:p
  • 0

#3 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 7:36

Gratuluju k oboum jubilejím, připomíná mi to, že bych mohl ty DNF začít pomalu dologovávat ;).
Mimochodem, máš vtipnou statistiku v profilu :D
# 1050- nekdy
# 1100- za déle
# 1150- to je hodně daleko

  • 0
Proud user of GeoGet 2

#4 Bentley007

Bentley007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 8:38

Tak jsem si rikal proc ten Cejda s tim dvoulitrem tak vaha. No mohlo mi napadnout, ze s Hilarim vymysli nejakou nobl vec jako onehda s Tukitinem ci jak se jmenoval. Takze skvela zprava a ja moc gratuluji kprotnuti dalsi velke mety na tve GC pouti. At se potad dari!
  • 0
Bentley

#5 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 154 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 14:59

Krtečku, moc gratuluji k oběma metám. Mé tempo sice není tak závratné, ale poměr F/DNF celkem s tebou držím. Ať tě to baví i nadále.;)
  • 0
Boris

#6 doktor-2269

doktor-2269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 22:33

Vlado, moooc moc gratuluju z Vychodnich Cech a tesim se zase na nejaky spolecny kesovani s Tebou !!!!
  • 0

#7 Ajagc

Ajagc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 8:46

Toje teda porce!! Moc gratuluji
  • 0
Aja

#8 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 20:35

Po hoooooodně dlouhé době, jsem se zase dostala sem na fórum. A Ty máš další stovky všeho možnýho! Ztrácím přehled, tak gratuluju k této i ke všem jiným prošvihnutým příleýitostem! Obdivuju, žes to při svých příhodách přežil všechno relativně v dobré kondici. Tak hurááá na další :-)
  • 0
Atlaska - Míša




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama