Přejít na obsah


Fotka

Problém - Odesílání z PC do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Pat a Mat

Pat a Mat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 20:06

Prosím o radu, náhle mi vynechává při odesílání z PC do GPS název kešky (zobrazuje se pouze kód) a neeviduje se mi v podsložce POKLADY ale ve složce BODY. Stáhnul jsem si poslední verzi pro stahování, ale nepomohlo to. V čem by mohl být problém? Půl roku to fungovalo bez problémů. Děkuji
  • 0
PAT láma MAT láma

#2 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 21:25

Tento problém souvisí nejspíš se změnami na GC.com. Tento samý problém se mi naskytl taky a to ihned poté co byla uvedena do chodu nová mapa. Bohužel jsem nepřišel na jakoukoliv možnost jak to změnit do původního zobrazení.
  • 0

#3 remoska

remoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 21:27

Mam stejný problém, reinstaloval jsem to a nevím proč ale někdy to jede v pohodě (když stahuju třeba celou stránku), ale po jednotlivých mi to taky dělá body a ne poklady.
  • 0

#4 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 6:49

Tenhle způsob přenosu ze stránky přímo do GPS jsem nikdy nepoužil - nevyhovoval mi. Obvykle stáhnu LOC/GPX nejprve přímo do Mapsource, tam mohu případně prohlédnout, změnit, dopsat nějakou poznámku, změnit název, ikonu a pod., přidat případné accesswaypointy a pak šup s tím do GPS. Je to sice přenos nepřímo, ale zase je komfortnější.
  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 7:06

Pat a Mat napsal/a:
Prosím o radu, náhle mi vynechává při odesílání z PC do GPS název kešky (zobrazuje se pouze kód) a neeviduje se mi v podsložce POKLADY ale ve složce BODY. Stáhnul jsem si poslední verzi pro stahování, ale nepomohlo to. V čem by mohl být problém? Půl roku to fungovalo bez problémů. Děkuji


Pro zařazení do složky poklady to musí mít správnou ikonku. Ale po uložení přímo z webu je tam praporek, místo truhličky. Takže bod tam je ale musíš ho hledat jinde, než mezi keškami.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama