Přejít na obsah


Fotka

klip na opasek Garmin vs Nokia


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 13:31

Při lyžování (teplota -18 st. C) mi prasknul klip na opasek Garmin. Vozím v něm zacvaknutou svoji 60CSx. Našel jsem si, že nový stojí zhruba 400 Kč! Máte někdo zkušenost, zda lze použít obdobný klip, který Nokia prodává za desetinovou cenu?
  • 0

#2 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 13:42

Ještě přidám vybtrané odkazy s obrázky klipů: Garmin: http://www.nejmobil....klip-za-opasek/ Nokia: http://www.i-obchod....roductid=101023
  • 0

#3 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 13:42

Nevim jak konkretne klip od nokie, ale mel jsem take jeden velice podobny a Garmin do nej sel zastrcit, zacvaknul se ale nic moc nedrzel, takze neoriginal nemohu doporucit .
  • 0

#4 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 17:20

Já jsem měl zase originál Garmin úchyt s karabinou a po třech měsících šel do kytek. A stál okolo 600,- K. Ten klip od Nokie na obrázku nevypadá špatně. A navíc ta opasková část vypadá podezřele stejně jako Garminí.
  • 0

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 8:12

Používám stále klip od Garmina, ale občas na jiných kalhotech Garmin zaseknu do klipu od PDA Asus (pouzdro Krusell), do kterého perfektně pasuje.
  • 0
Galdra

#6 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 20:11

galdra napsal/a:
Používám stále klip od Garmina, ale občas na jiných kalhotech Garmin zaseknu do klipu od PDA Asus (pouzdro Krusell), do kterého perfektně pasuje.


k pouzdru Krusel: mám ho taky, nosím v něm PDA. Měl jsem k němu i klips na opasek a po necelém půlroce se mi ho podařilo ulomit (praskl ten závěs na PDA, jakoby se vylomil v tom klipsu když byl zavěšen na opasku a trochu nesetrně jsem si sedl v autě....
Kvalita asi odpovídá kvalitě plastu, tj. všeho s mírou. Takže pokud to tam drží svisle, tak je asi jedno jestli je to Nokia, Krusell, Garmin nebo jiný závěs. Jde jen o to aby to do sebe pasovalo.
  • 0

#7 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 13:03

Zakoupený klip Nokia funguje.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama