Přejít na obsah


Fotka

Nejzapeklitejsi cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 13:58

Ahoj vsichni, pri premitani o zalozeni nasi prvni cache me napadla otazka, jaka byla vase nejzapeklitejsi, nejkrkolomejsi, nejvic rozcilujici cache, kterou jste kdy (ne)nasli? Myslim, ze to muzou byt zajimave inspirativni postrehy, diky Barkas
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 15:22

Ahoj vsichni, pri premitani o zalozeni nasi prvni cache me napadla otazka, jaka byla vase nejzapeklitejsi, nejkrkolomejsi, nejvic rozcilujici cache, kterou jste kdy (ne)nasli? Myslim, ze to muzou byt zajimave inspirativni postrehy, diky Barkas

Uz jsem o tom premital a mam tento vysledek:
Nejzapeklitejsi: Voyage Voyage
Nejprestiznejsi: Dapeho skrebl
Nejklasictejsi: Svaty Jan pod skalou
Nejkrkolomejsi: tech je mnoho a jsou vetsinou ve skalach
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 18:13

Myslim ze Hvezda Game park, ale rek bych ze to bylo dost tim, ze to byla jedna z mych prvnich kesek. Ted uz bych ji asi zvladl o neco lepe... :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 20:03

Ahoj vsichni, pri premitani o zalozeni nasi prvni cache me napadla otazka, jaka byla vase nejzapeklitejsi, nejkrkolomejsi, nejvic rozcilujici cache, kterou jste kdy (ne)nasli? Myslim, ze to muzou byt zajimave inspirativni postrehy, diky Barkas


Nase nejzapeklitejsi cache bylo asi od Anneke Zlobri doupe / Trolls' Den, protoze tam bylo opravdu hodne mist, kam by se krabicka mohla schovat. Nejkrkolomejsi asi od Miky Stone hill, ale to bylo tim, ze jsme se na ní vypravili potme. A jinak prejeme hodne stesti pri zakladani prvni kese.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 23:12

Pekna otazka :-) No nejzapeklitejsi asi peacock hill, tam jsme s gabi prvne bloudili desnym zpusobem a packali co se dalo, nakonec se ukazalo, ze ne vse bylo nasi blbosti :-) Nebo taky Karma from barrels, tam jsem si hezky zabloudil sam a doted jsem nenasel cas to spravne dorazit. Nejkrkolomnejsi rozhodne piskovce uprostred zimy v metrovejch zavejich ... Gabi me zezacatku ani nechtela pro samotnou cache pustit :-) No a nejzajimavejsi rozhodne metro :-) Ale jinak kdybych si mel vybrat, tak fakt nevim, nektery lidi maj uzasny napady a ohrome nas s gabi zaujaly treba cache kocici oci, dendrolog, familie, 6 ze 6ky, tram a dalsi ... vsem doporucuji a jeste jednou diky autorum.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 13:25

Diky za vase zkusenosti, zajimave je, ze prestoze prispeli vetsinou ostrileni lovci, ani na jedne cache jste se neshodli :) Ale pro kazdeho je to samozrejme jine a v poctu stovek kesek se tech nej najde poviceru. Cau Barkas Btw. maji geocacheri nejaky oficialni pozdrav?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 20:09

Myslim ze Hvezda Game park, ale rek bych ze to bylo dost tim, ze to byla jedna z mych prvnich kesek. Ted uz bych ji asi zvladl o neco lepe... :)

Tam jen stačilo obejít a prohléhnout všechny stromy, pařezy a kameny v okruhu 50-ti metrů, zabralo mi to čas, ale šlo to.

Nemělo by se zapomínat na velmi diskutovanou Dark Undegroud Cache, není ji sice problém najít, ale rozhodne není pro lidi, kteří se bojí tmy, vody a uzavřených prostor.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 23:04

moja "najzapeklitejsia cache" bola From Primaveal Man to Industrial Age v Ostrave na Landeku - o to lepsi pocit som mal, ked som ju nakoniec nasiel :)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 13:48

Btw. maji geocacheri nejaky oficialni pozdrav?

myslim ze uz jsem tady daval k dobru, jak se zdravi geocacheri v New Jersey :-)

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 14:27

Najviac casu pri priprave som zatial stravil pri Crypto student a Cryptolama - su to dve bratislavske cache.Este som na nich nebol ale stravil som s kazdou kopu casu, takze boli zapeklite.
Pri kope kesi som stravil vela casu na mieste, ale to preto, ze som bol slepy, alebo neboli satelity...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 14:24

Pozdrav - viem, ze vo forach alebo v maile namiesto Mej se niektori pisu Cache on - nieco akoze nech sa dari pri cachovani.

Ale mam napad na pozdrav - to sa uchopi pravou rukou GPS, prilozi na srdce a potom sa vystrie doprava (neviem ako sa vola ten pohyb, zapazi, predpazi, odpazi) a pri tom sa povie A jeee. Tak to robili vo vinetuovkach, len nemali GPS.

Co vy na to?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 14:25

A v tom fore, co pise Haggeus, odznela aj spravna pripomienka - vzdy tu mame aj jednoprstovy pozdrav :-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 15:17

Ale mam napad na pozdrav - to sa uchopi pravou rukou GPS, prilozi na srdce a potom sa vystrie doprava (neviem ako sa vola ten pohyb, zapazi, predpazi, odpazi) a pri tom sa povie A jeee. Tak to robili vo vinetuovkach, len nemali GPS.

Hehe a na rozloucenou bychom si mohli rikat "Provazej te signal." :-))

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2005 - 17:50

A v tom fore, co pise Haggeus, odznela aj spravna pripomienka - vzdy tu mame aj jednoprstovy pozdrav :-)

To tam sice je, ale mne opravdu, ale opravdu, zaujal pozdrav N.J. a spolu s dalsimi rikam, toto videt stoji i za nejake vstupne. Moc se mi ta predstava libi.

"I believe the standard we agreed on was when meeting another geocacher, one was to yell "Ho, are ye a geocacher?" and the correct response is "Yay I am". Upon the confirmation, the two then approach each other, put their left arm on the other person's right shoulder, standing arm's length and dance around in a circle while skipping and singing (very loudly) "Geocachers are we! He-he-he! Yaba baba daba. Runny, money, me!". At least that's the way we do it in New Jersey. "

Pro neanglictinare se pokusim o neumely prevod:
Standardni pozdrav pri setkani s jinym geokacerem je zařvat "Hoj, ses geokacer?" a spravna odpoved je: "Sem". Po tomto potvrzeni oba kaceri pristoupi k sobe polozi svou levou pazi na prave rameno druheho kacera a udrzujice vzdalenost na delku paze se toci v kruhu, pritom poskakuji a velmi hlasite zpivaji "My sme geokaceri! Hej-hej-hej! Jaba baba daba. Podte prachy ke mne!". Prinejmensim to je zpusob, kterym to delame my v New Jersey.


  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2005 - 13:22

Hehe a na rozloucenou bychom si mohli rikat "Provazej te signal." :-))

:-))))))) jo tak todle beru
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2005 - 0:02

...Podte prachy ke mne!". ...

A funguje to s tema prachama?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama