Přejít na obsah


Fotka

Google maps umi cely svet!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2005 - 23:30

Bohuzel se mi nejak nepodarilo dostat z toho slusne rozliseni, nicmene se to mozna v pristich dnech zmeni. Doufejme, ze to bude pro nas zajimave.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2005 - 10:19

Citujem Trenkiho zo slovenskeho fora: "Tu je dalsia super vecicka do Google Earth. http://andyfowler.co...r-google-earth/ Ked zastavite mapu, tak vam ukaze vsetky lokalne caches. Taha to priamo z gc.com. Ma to este nejake chybky, ale viacmenej to funguje." nemam teraz cas sa s tym hrat, moze nejaky fanda vyskusat, ci to funguje? (napr. Dr. Evo Kocur?:)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2005 - 13:17

Celkem nebezpecna vecicka, takle clovek muze na par dni ztratit pojem o case, tezce navykove:)))))))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2005 - 13:17

Citujem Trenkiho zo slovenskeho fora: "Tu je dalsia super vecicka do Google Earth.
http://andyfowler.co...r-google-earth/
Ked zastavite mapu, tak vam ukaze vsetky lokalne caches. Taha to priamo z gc.com. Ma to este nejake chybky, ale viacmenej to funguje."
nemam teraz cas sa s tym hrat, moze nejaky fanda vyskusat, ci to funguje? (napr. Dr. Evo Kocur?:)

ak niekto este nepouziva Google Earth (aj taki su? :), tak moze lutovat, je to fakt perfektna vecicka. Vyssie uvedeny odkaz funguje, ked si ho otvorite Google Earthom, na kazdom mieste na zemeguli, kam sa prave pozerate, mozete vidiet miestne cache. Odo dneska je tam okrem ineho uz k videniu cela Praha v super rozliseni (vidno napr. auta pred nasim barakom :). Ak to este nemate, mozete stiahnut na http://earth.google.com/ :)))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2005 - 13:48

pribudli dalsie casti CR so super rozlisenim :)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2005 - 19:56

ak niekto este nepouziva Google Earth (aj taki su? :), tak moze lutovat, je to fakt perfektna vecicka. Vyssie uvedeny odkaz funguje, ked si ho otvorite Google Earthom, na kazdom mieste na zemeguli, kam sa prave pozerate, mozete vidiet miestne cache. Odo dneska je tam okrem ineho uz k videniu cela Praha v super rozliseni (vidno napr. auta pred nasim barakom :). Ak to este nemate, mozete stiahnut na http://earth.google.com/ :)))


Dneska se tam objevila cela Praha v tom nejlepsim rozliseni, akorat zapad je nejak pod mrakem :\
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2005 - 20:34

ak niekto este nepouziva Google Earth (aj taki su?

Jo, su, aspon kdyz koukam na doporucenou "Network speed: 128 kbps ("Broadband/Cable Internet)"
To s mym home-GPRS nemusím ani zkouset stahovat a instalovat
Ale stejne to zkusim :-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2005 - 15:09

pribudli dalsie casti CR so super rozlisenim :)))

Jenze je to pomerne dost casto pretizene. Nez se mi to natahne, tak je to obcas vecnost. A to mam pomerne tlustou lajnu. Ale musi se nechat - chrochtanicko.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2005 - 20:56

pribudli dalsie casti CR so super rozlisenim :)))

To by mě zajímalo které, kolem Liberce žádná změna.

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2005 - 22:19

Jo, su, aspon kdyz koukam na doporucenou "Network speed: 128 kbps ("Broadband/Cable Internet)"To s mym home-GPRS nemusím ani zkouset stahovat a instalovat Ale stejne to zkusim :-)

Řekl bych, že 128 kbps je spíše informativní, monitoring sítě mi takové zatížení rozhodně neukazuje.
Já zase nesplňuji požadavky v rychlosti procesoru a žádné problémy necítím ...

To je paráda :-)

Škoda, že Liberec a ukolí tam je v mizerném rozlišení ...

  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2005 - 12:51

Škoda, že Liberec a ukolí tam je v mizerném rozlišení ...

ber to globalne, vcera som napr. bol na virtualnej ceste na Niagarskych vodopadoch, Himalajach, Chile, atd. dobre rozsirenie tam pomalicky pribuda do dalsich lokalit, snad tam casom bude aj ten Liberec. Ozaj, ked tam chcete vidiet tie cache, treba ist na ten link hore a otvorit v nom odkaz earthcache.klm - az ten otvorit cez google earth (vlavo v menu musite mat potom v kolonke my places zaskrtnute geocaches, aby ste to videli)a dalsia super vec: dole v menu si kliknite, aby bol zobrazeny teren a buildings - potom chodte na Manhattan a to je sila :) - hlavne ked si natocite uhol pohladu zboku

+ zo stranky http://www.googleearthhacks.com/ si tam mozete postahovat dalsie 3d budovy, ja tam mam napr. Eifellovku, Sochu slobody a dalsie. Enjoy :)

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2005 - 13:11

ber to globalne, vcera som napr. bol na virtualnej ceste na Niagarskych vodopadoch, Himalajach, Chile, atd. dobre rozsirenie tam pomalicky pribuda do dalsich lokalit, snad tam casom bude aj ten Liberec. Ozaj, ked tam chcete vidiet tie cache, treba ist na ten link hore a otvorit v nom odkaz earthcache.klm - az ten otvorit cez google earth (vlavo v menu musite mat potom v kolonke my places zaskrtnute geocaches, aby ste to videli)a dalsia super vec: dole v menu si kliknite, aby bol zobrazeny teren a buildings - potom chodte na Manhattan a to je sila :) - hlavne ked si natocite uhol pohladu zboku

+ zo stranky http://www.googleearthhacks.com/ si tam mozete postahovat dalsie 3d budovy, ja tam mam napr. Eifellovku, Sochu slobody a dalsie. Enjoy :)

Tak mě je celkem jasné, že v USA nemají jako prioritu Liberec :-)

Ty cache se mi včera nepovedlo zapnout, ale sedal jsem k PC az později (koukal jsem, jak se stavěl Panamský průplav) a neměl jsem na to pak tolik času, hlavně jsem se kochal ...
Ještě mají rezervy v pojmenování měst a obcí, ta směsice česko německo anglických názvů ... :-)
Mimochodem, jak zjišťujete souřadnice sídel v zahraničí? Chtěl jsem najít Bibione a nepovedlo se mi to rozlišit :-(

  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2005 - 13:25

do kolonky search zadaj, Bibione, Italy a si tam... vzdy treba okrem nazvu mesta aj stat v anglictine podla suradnic som to neskusal, obratene to ide v pohode, ale zrejme to niekde ide nastavit...
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2005 - 22:01

Ty cache se mi včera nepovedlo zapnout .....

Nebylo to až tak těžké :-)
Tak to je tak perfektní přehledovka na cache, že to až je nečestné a nesportovní :-)

Stačí stahnout tento soubor: http://andyfowler.co.../earthcache.kml , uložit na disk a otevřít z volby File - Open v Google Earth.
Cache sice naskakují trochu nepravidelně, ale vidět jsou :-)

  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 September 2005 - 20:26

... [ ... stačí stahnout tento soubor: http://andyfowler.co.../earthcache.kml , uložit na disk a otevřít z volby File - Open v Google Earth.Cache sice naskakují trochu nepravidelně, ale vidět jsou :-) ... ] ...

Prave se mi geocache v Google Earth prestaly zobrazovat - hlasi to error ve skriptu :-( Mate nekdo podobnou zkusenost? Zkousel jsem znovu stahnout earthcache.kml, ale neuspesne, nepomohlo to.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 September 2005 - 21:40

Prave se mi geocache v Google Earth prestaly zobrazovat - hlasi to error ve skriptu :-( Mate nekdo podobnou zkusenost? Zkousel jsem znovu stahnout earthcache.kml, ale neuspesne, nepomohlo to.

Už se mi to taky stalo, otevřel jsem ten uložený soubor znovu na lokálním disku a problém se vyřešil.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama